Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
64
Favori
182.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizim için can sıkıcı ama A.B.D'de sıradan bir durum olduğu için normal günlük yaşamdan bir durum gibi gibi geliyor onlara yani mandy veya karen ile lip ne ise adamlar ian ile mickey'i aynı görüyorlar, zaten bu sahnelerin çok olmasının sebebi A.B.D'deki eşcinsellerin kendisini 2.sınıf ezilen vatandaş olarak hissetmememeleri için ve halen toplumda olan homofobiyi yenmek. Tabi kişisel görüşüm o sahneleri bende sevmiyorum e2'den değilde internetten izliyorsam atlayıp geçiyorum çoğu zaman, fiona'nın öyle sahnelerini 3-4 bölümde bir görüyoruz ama her bölüm İan'ın vücudunu illa ki görüyoruz ne yazık ki algı yönetimi çalışmaları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu diziyi beğenmeyen cidden akasya durağı izlesin
  • 5.sezon ne zaman ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

bu diziyi beğenmeyen cidden akasya durağı izlesin

• Shameless'e ahım şahım dizi değil diyorlar
  • diziye yeni basladim 2 bolum izledim hayran kaldim insAllah boyle devam eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezonlar Ocak ayında başlıyor arkadaşlar. 4 sene oldu bi' türlü öğrenemediniz şunu.
  • 5.sezon çekimleri bugün itibari ile başlıyormuş.
  • Yeni başladım 2. Sezonun ortalarındayım. Bana da tam aksine cinsellik az gibi geldi.
  • Bi gör sen daha.
  • 3.sezon 4. Bolumu bitirdim gayet güzel ve eglenceli . baslamayanlar tereddüt te kalmasinlar baslasinlar

• epeydir izlemiyordum kalan 5-6 bölümü de bitirdim, final sahnesi güzeldi. "I'm alive, you motherf*cker!"

steve'i görünce sevindim, dizide en sevdiğim karakter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Temmuz 2014; 14:28:23 >
  • Komple 4 sezonu 2 haftada falan bitirdim şahurlardan sonra :) 5. Sezona kadar ocak 2015te imis bu kotu oldu iste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OktayBKC -- 14 Temmuz 2014; 8:58:38 >
  • 2 sezon ayirdim bayram i bekliyorum

• 3.sezonu bitirdim bugün. birden izlemek hem iyi hem kötü aslında. 4.sezonu komple indirip baslicam yakinda

• 4.sezonu bitirdim en sonunda . 5.sezonu sabırsızlıkla bekliyorum özellikle steve
  • Bugün bende günceli yakalayarak aranıza katıldım gençler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico!

Bugün bende günceli yakalayarak aranıza katıldım gençler.

Hoşgeldin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico!

Bugün bende günceli yakalayarak aranıza katıldım gençler.

Hoşgeldin :)

Eyv. hocam sağolasın. Ama keşke sindire sindire izleseydim 6 ay falan varmış yeni sezona pişman oldum şimdi.
  • 3.sezondayım iyiki başlamışım

adam kendine sakso çektiya la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Bigby -- 27 Temmuz 2014; 19:11:00 >
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.