Şimdi Ara

SHADOW OF THE TOMB RAIDER | PlayStation 4/Pro (2018) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
7
Favori
17.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun için forumda bir rehber/ana konu vb. bir şey yok mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Evet araba kullansın, oyun fps kameradan oynansın ve büyük boss savaşları içersin. Üstüne üstlük bunları tes oyunları gibi diyalog seçimleri ile beraber yapsın ayrıca diyalog seçimleri oyunun sonunu da etkilesin. Multiplayer sevmem olmasın. Tam olarak beklediklerim bunlar ve bu nedenle hayal kırıklığına uğradım...

Alıntıları Göster
    Sen bayağı yanlış gelmişsin TR böyle bir seri değil ve umarım olmaz da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Sen bayağı yanlış gelmişsin TR böyle bir seri değil ve umarım olmaz da

Alıntıları Göster
    İyi güldürdün sabah sabah be anti
  • Yalan söylemiyorum, araç kullanmak istesem Uncharted 4 açarım.

• Shadow of the Tomb Raider - Adventure Awaits

• Rehbere gerek duyulacak bir.oyun değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutulu olarak almak istediğim için oyunu almayı biraz erteledim. Ama tahmin ettiğimden daha iyi gözüküyor oyun. Temin edince 1-2-3 şeklinde sırayla bir maraton yapma fikrim var ama bakalım.
  • oyun aşırı derecede hikaye ye dayanmis ingilizce cok iyi bilene keyif vermiş olabilir fakat cat pat kelime kelime bilince pek zevk vermeyebilir. ps gecmisim fazla degil bu yuzden zorlandigim zaman oyun bana zevk vermiyor kufur ede ede duruyorum zevk almak icin oynadigim sey kabuda dönüyor bu yuzden hep kolay seviyede oynuyordum tum oyunlari bunu normal seviyede bitirdim tabiki youtubeden de yardim alarak. tomb raider bana daha profesyonel geliyordu kayip miras serilerine gore fakat o türkçe dublaj fakat bunun tr altyazisi dahi yok, oyunu oynamada sorun yok fakat hikayeyi tamamen anlayınca oyunun icinde olmak her zaman daha zevkli oluyor. kayip miras da da bazi atlama ziplamada tam atlamak vs lazim tam olmayinca cabucak dusuyor o noktasi oyun zevkimi bozuyor tomb raider de ise az çapraz atlamayi dahi gormezdeb gelip tutunabiliyor o yönünü seviyorum.

shadow of the tomb raider serisini oncekilere gore daha iyi bekliyordum fakat sandigim gibi olmadi oyun oynamaktan cok hikayeye dayanmislar sinema filmi sanki

• Eski ps1 den beri tomb raider serilerini oynayanlar kesinlikle alsin oyunu, oldukca guzel olmus oyun.burada olumsuz yorum yapanlarin cogu yeni nesil ergenler.ver eline silah dalsinlar amacsiz.serzerisleri bu yuzden

Eski serilerdeki gibi bulmacalar elbette bir daha bulunmaz..ama oldukca tatmin edici diger serilere nazaran.ziplama hoplama islerinide elimiz alisik olmasa sikinti cekerdik bu seride.yeni nesil bundan da dert yanmis belli

Kiyamiyorum bitirmeye cok guzel begendim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 29 Aralık 2018; 9:56:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CollatZ2508

Kesinlikle. Uncharted varken tomb raider ın ismi dahi okunmaz. Tabi bu ps4 kullanıcıları için geçerli bir durum. Diğer arkadaşlar daha uncharted görmediği için tomb raider ı türünde en iyisi sanıyor. Bırakın sansınlar. Hayal dünyalarını yıkmayın.
    Boş yapıyorsun yapma. Uncharted ile Tomb Raider aynı oyun değil tek ortak yanları macera oyunu olması. Nathan bu işi para için yapıyor Lara ise babasının izinden gidiyor. Bu arada Uncharted TR ile kıyaslanınca çok arcade kaçıyor kusura da bakın.

Not: Tüm Uncharted serisini bitirdim Golden Abyss haricinde.

• suÇ kullanıcısına yanıt
    şu oyunu zamanında ps1 de çözümsüz bitirmiştim.

https://www.youtube.com/watch?v=7tz9cwrm-eE&list=PL42C1A93653655646

100 yıl yetecek bulmacası var tr2 tr1 de çok bulmacalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

şu oyunu zamanında ps1 de çözümsüz bitirmiştim.

https://www.youtube.com/watch?v=7tz9cwrm-eE&list=PL42C1A93653655646

100 yıl yetecek bulmacası var tr2 tr1 de çok bulmacalıydı.
    Bu oyun benim efsanelerim arasinda😍

Ben bunu 3 ayda bitirdim 3 ay

Cok zorlandim ama ps1 de bu oyunun basinda gecirdigim zamanlar hala aklima gelir ara sira guzel bir ani birakti bu oyun bende..

• suÇ kullanıcısına yanıt
    şimdi maalesef bu tarz oyunlar yapılmıyor. hoş yapsalar ne olacak pubg nesli beğenmez almaz adamlar batar.
  • Arladaşlar oyunda çok trophy var maşallah valla
  • arkadaşlar shadow of tomb raider için ve rdr 2 ,spiderman için youtube kanalımda TÜRKÇE ALTYAZI ekledim.. re 2 ' ye de yeni başladım.. link bırakamıyorum kurallardan dolayı destek olursanız sevinirim : kanalım : MBT TV
  • Arkadaşlar PRI olarak bitirmiş ve satmak isteyen var mıdır ?
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    kardeşlik konusunda satan var hocam pri hak 50lira

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Biliyorum dostum arkadaş PRI satıyor ancak mail şifresi kayıp... Dolayısıyla riskli diye almadım... Yoksa iyi bir arkadaş ama ben biraz garanticiyim sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettfrost -- 7 Şubat 2019; 16:39:2 >
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    mail şifresi yoksa sıkıntı hocam

• Xbox game pass da beleş oldu bu oyun..

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.