Şimdi Ara

SHADOW OF THE TOMB RAIDER | PlayStation 4/Pro (2018) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
7
Favori
17.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazdığınıza bakılırsa yıllardır tanışıyoruz gibi sizcede ilk yorum çok abes olmadımı ?
  • Ya şu troll hala ağlıyor mu konuda? Nasıl bir yönetim var bu bölümde ya, bu adam nasıl yazabiliyor hala?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu 22 saatte %97 ile bitirdim.

Artılar: Başarılı atmosfer, görsel kalite, ses efektleri, tatmin edici uzunlukta.
    Eksiler: Aksiyon olan bölümler zevksiz ve çok az, önceki oyunlar ile farkı olmaması, zayıf yapay zeka, mekan çeşitliliği yetersiz, oynanış mekanikleri bazen sapıtabiliyor.

Puanım 10/7.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 17 Eylül 2018; 22:04:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Oyunu 22 saatte %97 ile bitirdim.

Artılar: Başarılı atmosfer, görsel kalite, ses efektleri, tatmin edici uzunlukta.
    Eksiler: Aksiyon olan bölümler zevksiz ve çok az, önceki oyunlar ile farkı olmaması, zayıf yapay zeka, mekan çeşitliliği yetersiz, oynanış mekanikleri bazen sapıtabiliyor.

Puanım 10/7.8
    7.8 üzerinden 10 verdiysen baya iyi öyle oyunmuş demek ki.

• Oyunu zevkle oynuyorum sıkıldığım hiçbi tarafı olmadı şu ana kadar.

Çok oyuna para verdik bu zamana kadar, hiçbir zaman kötü olana bu iyi oyun demişliğim yoktur.Örnek vermek gerekirse FİFA 19 konusuna ne yazmışım bakabilirsiniz hatta iade edip ücretini geri aldım demoyu denedikten sonra.

Eleştirilecek taraflarını herkes yazmış zaten ama oyun gerçekten iyi kötü olsa kötü deriz.

Bir iki ss daha...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 18 Eylül 2018; 5:47:28 >
  • Oyunun %25 kısmını bitirdim ve hiç beğenmedim desem yeridir.Diğer tomb raider oyunların eser yok.Benim için hayal kırıklığı oldu

• Büyük bir şevkle başlasam da gerisini getiremedim. Her ne kadar ikinci oyundan iyi olsa da hala ilk oyunun akıcılığını yakayalamadılar. Grafikler bulmacalar güzel ama oyun kendine çekemedi. Bir çok arkadaşım da bu yüzden bıraktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Büyük bir şevkle başlasam da gerisini getiremedim. Her ne kadar ikinci oyundan iyi olsa da hala ilk oyunun akıcılığını yakayalamadılar. Grafikler bulmacalar güzel ama oyun kendine çekemedi. Bir çok arkadaşım da bu yüzden bıraktı.
    Yani o yüzden sağlam bir indirim görene kadar almaya değmez diyebilirmiyiz kardeşim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 18 Eylül 2018; 17:52:29 >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    İndirim beklenmeli abi :) 120 civarı alınabilir. Malesef çok eksisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 18 Eylül 2018; 18:34:54 >
  • Şaşırtmadı hiç bir beklentim yoktu zaten İndirim görünce alırım nasipse.

• rise of the tomb raider 279 lira olmuşken eski yeni diğer oyunlar 300-400 lira hatta 450lira bantina yavaş yavaş oturuyorken 209liralik fiyat zaten indirimli sayilir. 100lira gibi bir rakam için belki 1yila yakin beklemek gerekir. umarim yanilirim ama gidişat bu yönde malesef...

sadece oyunu almakta kararsız olanlar için fikrimi belirttim. kimseye cevap olsun diye yazmadim kimsede benden alintılamasın lütfen

• İkinci oyunla kıyaslarsak nasıl son oyun diye sormuştum 1-2 gün önce de arada kaynadı.
    Gören olur cevaplarsa sevinirim
  • Drima kullanıcısına yanıt
    2. oyuna göre aksiyondan kısılmış bulmacalar biraz artmiş. oynaniş benzer grafiler daha iyi. seriyi ve 2.oyunu beyendiyseniz bunuda beyenirsiniz

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, bana göre iyi sayılır o zaman
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Acele etme

• Oyunu bitirip de satmak isteyen varsa. Kutulusuna talibim.

• Lara Croft'u canlandıran Camilla Luddington
    "sanırım Shadow of the Tomb Raider benim Lara Croft'u canlandırdığım son oyun olacak"
    demiş.

http://oyungezer.com.tr/haber/54463-camilla-luddington-un-lara-croft-rolundeki-gelecegi-belirsiz
  • Ben beğendim gayet güzel oyun. Uncharted dan hiç farkı yok...grafikler güzel, atlama zıplama güzel, çatışmala az ama oda güzel, puzzle lar güzel. Daha ne olsun.

• oyunu beyenmeyip 200lira etmez indirimden 50-100liraya aliriz diyenler burdami

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Oyunu beğenmemenin fiyatıyla ve fiyatının artmasıyla ne ilgisi var anlamadım? Ön sipariş aldım. Oynadım hoşuma gitmedi, tek tek eksiklerini saydım.Fikrimi soran dostlarıma da düşünce alın dedim. Her oyunun fiyatı artıyor. Hemen oynamak zorunda da değiller. Ne zaman 100 liraları görür o zaman oynarlar. İnsanlar oyunları beğenmediklerini söylemekte özgürler. Bak fiyatı arttı gördün mü alma demiştiniz insanlara demek çok mantıklı değil. Zira fiyatı artmayan oyun mü kaldı.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.