Şimdi Ara

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
30
Favori
27.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri]

yamayı kurduktan sonra oyun açılmıyor
    bu hatayı veriyor
  • Süper bir paylaşım. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melankoli4

Oyunu 20tl'ye aldık, adamlar Türkçe yamasını 45tl'den satıyorlar :) her daim desteklenmesi taraftarıyım bu emeği verenlerin ama ölçüsü kaçtı gibi biraz, 45tl'ye yama bilemedim.

Alıntıları Göster
    Merak etmeyin. Kafaya koydum bu oyunu ben alıcam ve sırf onlara inadına paylaşıcam. Gerekirse oyunu komple torrente yükler paylaşırım. 34 yaşındayım Bütün yamalara destek oldum ve olmaya devam edicem. Oyun çeviri ye bile zamanında az bağış göndermedim. Beni sakın para göz beleşci biri olarak algılamayın. Ama bunlar suyunu çıkarttılar. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Tavsan

Yamanın üç farklı versiyonunu kurdum ama dil Türkçe olmadı. Ben oyunu korsan indirmiştim ondan mı??
    Ayarlardan Türkçeyi seçin. Galiba İngilizcenin üzerine yapmamışlar yamayı.

Bu arada repack indirenlerde nasıl olur bilmiyorum. .Çünkü öyle olunca yer kaplamasın diye bazı dilleri çıkartıyorlar içinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 23 Ocak 2019; 16:32:21 >
  • Görselleri değiştirdim arkadaşlar. Bizzat benim oyun içi SS'lerim.

----------------------------------------

@yerel oyun kulübü Türkçe Yama russian üzerine yapıldığı için "bigfile.update4.002_russian_allvo_allplt.000.tiger" dosyasının olması lazım. Eğer yoksa ben yedeklemiştim. Buradan indirip oyuna atıp tekrar yükleyebilirsin yamayı.

https://www82.zippyshare.com/v/J4eiNhku/file.html
  • 2 resim atıp yama %100 diyip 10 liraya satanlar utansın. yamayı indirmedim ama indirme sayfasından bile kalite koktuğunu belli ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Ayarlardan Türkçeyi seçin. Galiba İngilizcenin üzerine yapmamışlar yamayı.

Bu arada repack indirenlerde nasıl olur bilmiyorum. .Çünkü öyle olunca yer kaplamasın diye bazı dilleri çıkartıyorlar içinden.

Alıntıları Göster
    Ayarlarda Türkçe yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Ben üslup bilmiyorum öyle mi? Nerede hesap sormuşum gösterir misiniz? Yama için aylarca uğraşılıyor, saatler harcanıyor, çevirmen aranıyor ama siz tutup yamayı sunduğunuz görsellerde yazım hatası yapıyorsunuz. Şöyle düşünün: Sayfalarca bitirme tezi yazdınız, herşeyiyle dört dörtlük ama hocanın baktığı ilk sayfada tez başlığında yazım hatası yapılmış. Hoca size ne der?
    Sen hoca değilsin fark bu
  • Helal olsun arkadaslar.hem hizli hem ucretsiz.bu zamanda cok zor bulunur boyle arkadaslar.imkani olan arkadaslar bagis yaparsak ucretli yama satanlara biraz ders olur.insallah bagis patlamasi olur bu yamada.bu arada batman arkcam king.45 tl yamasi suan...... nediyem allah akil fikir sonrada vicdan versin.oyun indirimde 20.30 tl gibi bisey heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Tavsan

Ayarlarda Türkçe yok

Alıntıları Göster
    Evet ya bende de ayarlarda Türkçe seçeneği açılmadı.
    "bigfile.update4.002_russian_allvo_allplt.000.tiger" dosyası da var.Yine olmadı.(Hatta buradan indirdim oyunun kurulu olduğu dizine attım tekrar yamayı yaptı olmadı)

Oyunun hangi sürümde olduğunu nasıl öğreniriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailyt

Evet ya bende de ayarlarda Türkçe seçeneği açılmadı.
    "bigfile.update4.002_russian_allvo_allplt.000.tiger" dosyası da var.Yine olmadı.(Hatta buradan indirdim oyunun kurulu olduğu dizine attım tekrar yamayı yaptı olmadı)

Oyunun hangi sürümde olduğunu nasıl öğreniriz?

Alıntıları Göster
    Oyunu çalıştırınca sağ altta sürüm yazıyor.

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri]

• kerim35 kullanıcısına yanıt
    Peki sen bu sorunun muhattabı mısın?

Tamam uzatma, kes. Boş adamlara verecek cevabım yok.
  • Tamam sayın WinterSoldier10 hata bende imiş.Yanlış yamayı indirmişim..
    Doğrusunu indirdim ve kurdum çalıştı.Çok güzel bir yama olmuş.
    Elinize sağlık.Çok teşekkürler...
  • Yamayı cıkarana helal olsun ıste bu ya hersey para olmamalı

Anımusprojesı ekıbındekılere selam olsun
  • Emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler.
  • teşekkürler helal olsun
  • Tam da 3 gün önce oyunu bitirmiştim. Yama için teşekkür ederiz. Eğer 1 kere daha oynarsam yamayı kurup oynayacağım

Emeği geçen herkesin eline sağlık.
  • teşekkürler
  • Teşekkürler ama konu sanki laf sokma mekanı olmuş komedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unraiser

Efendim satın almadığımızı söyleyen kim? Ekran görüntüleri mi?
    Sizce 260 sürümü ve 247 sürümü nasıl çalışıldı, gökten gelen vahiy yoluyla mı?
    Bu kadar fevri olmanız hoş değil, orada çalışan insanların hepsinde olup olmadığını bilmeden yargısız infaz yaparcasına konuşmanız da hoş değil.
    Belki içimizde almayanlar mevcut ancak, bu bazı şeylere engel teşkil etmiyor. Siz aldıysanız ve 260 sürümü ile oynayabiliyorsanız ne mutlu bize.

Saygılar.
    lütfen boş konuşanlarla muhatap olmayın. canınızı sıkmayın büyük bir iş yaptınız.

1- 57 günde oyunu çevir (aylarca yıllarca çeviremeyenler başlayıp yarım bırakanların olduğu devirde)

2- para,pul,bağış vb talep etme (bence etmelisiniz destek veririz)

vallaha bu şartlarda sizi eleştiren .ok yemiş olur kimse kusura bakmasın. helal olsun........

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.