Şimdi Ara

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
30
Favori
27.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gördüğünüz yazım hatalarını özel mesaj yoluyla gönderebilirseniz mutlu olurum. Bitişik yazılan "istermisin/iz" ler text'te ister misiniz olarak değiştirildi.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unraiser

Günaydın,

Eğer dosyaları açılırsa ve önce davranan olmazsa neden olmasın? :)
    Günaydın teşekkürler hayırlısı diyelim o zaman.
  • Dosya yeni olduğu için Chrome ve smartscreen uyarı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 23 Ocak 2019; 12:5:25 >
  • Böyle yaparak hem son sürümü çevirmek isteyenlerin hemde hatasız çevirmek isteyenlerin önüne geciyorsunuz ekran goruntulerindeki imla hatalarida cabasi

Tamam çeviri yapıyorsunuz iyi güzel eyvallah hakkınız ödenmez ancak yapacağınız çeviri son sürüme uygun olmalı ve hatasız olmalı

Örnek vermek gerekirse outlast 2yide hızlıca çevirdiler yamada bir sürü sorun ortaya çıktı asıl çevirmek isteyenlerin önüne geçtiler

Şu anda shadow of tomb raider sahibi değilim türkçe yaması çıktığında alacaktım lakin yamanız hem son sürüme uygun değil hemde hatalar mevcut

Bunlar düzeltilirse alırım yoksa tomb raider serisinde rafa kaldırırız yapacak birsey yok

2013teki oyundan sonra zaten tat vermemişti seri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Hakikaten suyunu çıkarttılar. Bağış olsun tamam dedik. Destekledik. O kadar yamayı ücret karşılığı satın almış bir olarak söylüyorum. Bu yamayı kesinlikle almam ve birileri kırıp yayınlarsada gayet mutlu olurum. Acaip sinirlendim şu animusa varya

Alıntıları Göster
    Oyunu 20tl'ye aldık, adamlar Türkçe yamasını 45tl'den satıyorlar :) her daim desteklenmesi taraftarıyım bu emeği verenlerin ama ölçüsü kaçtı gibi biraz, 45tl'ye yama bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Böyle yaparak hem son sürümü çevirmek isteyenlerin hemde hatasız çevirmek isteyenlerin önüne geciyorsunuz ekran goruntulerindeki imla hatalarida cabasi

Tamam çeviri yapıyorsunuz iyi güzel eyvallah hakkınız ödenmez ancak yapacağınız çeviri son sürüme uygun olmalı ve hatasız olmalı

Örnek vermek gerekirse outlast 2yide hızlıca çevirdiler yamada bir sürü sorun ortaya çıktı asıl çevirmek isteyenlerin önüne geçtiler

Şu anda shadow of tomb raider sahibi değilim türkçe yaması çıktığında alacaktım lakin yamanız hem son sürüme uygun değil hemde hatalar mevcut

Bunlar düzeltilirse alırım yoksa tomb raider serisinde rafa kaldırırız yapacak birsey yok

Yama son sürümü destekliyor. Hatta daha dün gelen güncellemeye uygun yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Böyle yaparak hem son sürümü çevirmek isteyenlerin hemde hatasız çevirmek isteyenlerin önüne geciyorsunuz ekran goruntulerindeki imla hatalarida cabasi

Konuyu okumadınız sanırım. Görseldeki ve bunun dışındaki imla hataları büyük ölçüde düzeltildi ve son sürüme uyarlandı...

• ellerine kollarına sağlık kardeşim milletin 45 tl yokn havale yok eft yap yok abonelik doğrulat dediği dönemde sen emek verip yapıyorsun umarım senin gibi insanlar çoğalır ve sizler bu firmaların oyunlarına resmi yerelleştirme yaparsınız
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Maalesef üzülerek söylemek istiyorum, okuduğunuzu idrak edememe ve karşımdaki ne diyor acaba diye arıştırma dahi yapmama gibi bir durum var sizde.
    Bahsettiğim 260 numaraları sürüm steam'ın dün akşam saatlerinde çıkardığı sürümdür. Yani güncel sürüme uyumludur ve güncel sürümde test edilmiştir.
    Yine bu konuyu açan arkadaşı koyduğu resimlerden ötürü uyardığımız gibi, konu altındaki yorumları okursanız eğer yazım yanlışları çıkarılmadan önce düzenlendiği belirtildi, yani kurup görüp hatası var ise yorum yapmanız daha hoş olurdu.

Bu söylemleriniz kullanmadığınız birşeye boş yorum yapmaktan başka birşey değil. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki, oyunun asıl yapımcıları da bir sürü imla hatası yapmış, biz bunları görünce bu olmamış cıks biz bunu çevirmeyiz demedik.

Tekrar belirtiyorum, yazım hataları ve imla hataları olabilir, bunları lütfen özel mesaj üzerinden iletin ki kalitesini artıralım.

• Teşekkürler.
  • Virüs Algılandı diyor?

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Tavsan -- 23 Ocak 2019; 14:7:7 >
  • Ne oldu gençler 10 dolares 55 kağıt fazlamı geldi animus a hani uçuyorlardı kaçıyorlardı efsaneydiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Tavsan

Virüs Algılandı diyor?

Görselleri walküre arkadaşın verdikleri ile değiştirdim. Şimdi oyuna geçiyorum. Kendimde ekleyeceğim.

---------------------------------

@Mars Portakalı Ben zippyshare den indirdim az önce. Herhangi bir virüs yok. Kurdum şimdide. Oyuna geçicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Görselleri walküre arkadaşın verdikleri ile değiştirdim. Şimdi oyuna geçiyorum. Kendimde ekleyeceğim.

---------------------------------

@Mars Portakalı Ben zippyshare den indirdim az önce. Herhangi bir virüs yok. Kurdum şimdide. Oyuna geçicem.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz yerden indirdim, tekrar virüs algılandı diyor.
  • Elinize sağlık, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Tavsan

Dediğiniz yerden indirdim, tekrar virüs algılandı diyor.

Alıntıları Göster
    Şimdi Defender ile tarattım. Virüs yok dedi. En güncel Sürümde defender.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Dosya yeni olduğu için Chrome ve smartscreen uyarı veriyor.
    @Mars Portakalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Şimdi Defender ile tarattım. Virüs yok dedi. En güncel Sürümde defender.

Alıntıları Göster
    Çok garip ya. Kaspersky virüs olarak algılamıyor, Windows Defender virüs olarak algılıyor. :D Opera ile indirdim oldu şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Tavsan -- 23 Ocak 2019; 15:17:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

@Mars Portakalı

Alıntıları Göster
    Opera ile indirdim oldu, teşekkürler.
  • Yamanın üç farklı versiyonunu kurdum ama dil Türkçe olmadı. Ben oyunu korsan indirmiştim ondan mı??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.