Şimdi Ara

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
30
Favori
27.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhans19

Uygun versiyonu yükle sorunsuz çalışıyor. Rusça dilinin yerine geçiyor.

Alıntıları Göster
    teşekkürler dostum.. halloldu. 293 versiyonu indirmem geekiyortmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NuCLeeR_ N kullanıcısına yanıt
    Yama son sürümde çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

teşekkürler dostum.. halloldu. 293 versiyonu indirmem geekiyortmus

Alıntıları Göster
    293 Sürümünü nerden buldunuz ?
  • Güncel sürümdeki sorun düzeltilmiş mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, meraklısı için bir haberim var; projeyi gerçekleştirdiğimiz Seçkin hocayla güzel bir söyleşi gerçekleştirdik :)
    https://youtu.be/SR1vFSmSk5E

Video açıklamalarında neleri konuştuğumuzu görebilirsiniz.

Shadow of the tomb raider çevirisi hakkında ise, hala çıkacak olan son DLC'yi beklemekteyim. O da çevrilip bir kez daha test yapılıp tam bir v2 yayınlanacak. :) Sevgiler :)
  • TackleBarry kullanıcısına yanıt
    Şuan güncel sürüm steam de çalışmıyor sırf RTX için orijinal almıştım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackzz

Şuan güncel sürüm steam de çalışmıyor sırf RTX için orijinal almıştım :(
    Ana sitede ve burada da bahsettiğimiz gibi betalardan yamayı indirdiğiniz sürüme alıp türkçe oynayabilirsiniz. Oyun ayarlarından türkçeyi seçmeyi unutmayalım.
  • https://turkce-yama.com/shadow-of-the-tomb-raider-turkce-yama.htm

bu linkten indirdim kurdum çalıştı. konudaki verilen linkte ki dosyaları 25 kez indirip 25 kez kopyalamama rağmen çalışmadı.

verdiğim linktekini kurduktan sonra oyun içinden türkçe dil seçtim.

aynı kişiye ait yama teşekkürler.
  • dün malum yerlere düşen dlcli sürüm 292 olan çalışıyor mu altyazı bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Merhaba arkadaşlar, meraklısı için bir haberim var; projeyi gerçekleştirdiğimiz Seçkin hocayla güzel bir söyleşi gerçekleştirdik :)
    https://youtu.be/SR1vFSmSk5E

Video açıklamalarında neleri konuştuğumuzu görebilirsiniz.

Shadow of the tomb raider çevirisi hakkında ise, hala çıkacak olan son DLC'yi beklemekteyim. O da çevrilip bir kez daha test yapılıp tam bir v2 yayınlanacak. :) Sevgiler :)
    The Serpent's Heart
    The Price of Survival
    The Nightmare

Buradaki üç DLC ben oyunu hatim edip tertemiz bitirdiğimde çıkmıştı ve Türkçe yamaya dahil olacak mıydı çevirisi yapılıyor muydu bilemiyorum.

The Path Home
    The Grand Caiman

Bu ikisi de son çıkan DLC'ler oluyor, bundan başka da tanımlanmış çıkacak bir DLC gözükmüyor.

@Walküre hocam tekrar selamlar. Hatırlarsınız zamanında SoTR yamasını yeni sürümlere uyarlamaya çalışıyordunuz (v270 zamanları) sanırım 21 Mart/Nisan gibi yurtdışına çıkacaktınız DLC çevirileri sarkabilir diyordunuz böyle aklımda kalmış sonra ne oldu bilmiyorum. Ben o zamanlar oyunu bitirdim koydum kenara yeni yeni DLC'ler çıkmaya devam etmiş. Şu an v292 için bir şeyler yapma şansınız yok diye tahmin ediyorum, üstlerde (5 Mayıs) "çıkacak son DLC'yi bekliyorum yama v2 olarak yayınlanacak" diye söylemişsiniz de isterseniz arkadaşlara yeni bir hatırlatma mesajı yazın rahatlasınlar.

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Merhabalar tekrardan, merak etmeyin konu hala takibimde tıpkı oyun gibi. Siz bu mesajı yazdıktan sonra oyunu açtım baktım son DLC gelmiş mi diye, hala "Coming Soon" diyor. Unutmadım yani merak etmeyin. Verdiğim söz geçerlidir :) Son DLC'de çıktıktan sonra hepsini çevirip @UnbLesseD hocamla birlikte çıkaracağız.
  • quote:

Merhabalar tekrardan, merak etmeyin konu hala takibimde tıpkı oyun gibi. Siz bu mesajı yazdıktan sonra oyunu açtım baktım son DLC gelmiş mi diye, hala "Coming Soon" diyor. Unutmadım yani merak etmeyin. Verdiğim söz geçerlidir :) Son DLC'de çıktıktan sonra hepsini çevirip @UnbLesseD hocamla birlikte çıkaracağız.
    7 ayda 7 dlc gelecekti hepsi geldi şuan.Başka gelecek dlc yok.Oyuna girdiğimde evet coming soon yazıyor ama kesin olarak gelecek başla dlc olmadığını belirtebilirim.Resme bakarsanız kendi resmi sitelerindeki 7 dlc yi görürsünüz.Bilginize.

Resmi Site ----> Link

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri]

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Evet, siz bunu söyledikten sonra ben de oturup araştırma yaptım. Resmî siteden ve Twitter sayfalarından yeni DLC’ye yönelik hiçbir haber yok. “Coming Soon” yazısı diğer oyuncularda da mevcut, bunun hakkında Steam kullanıcıları yapımcılara mail atmışlar ama yapımcılar hiçbir şey söyleyemeyiz diyerek geçiştirmişler.

Benim tahminim bir şey gelirde Croft Manor ile ilgili olacağı...

4 Temmuz’da kalan DLClerin çevirilerine başlayacağım. Daha doğrusu unblessed hocamıza bağlı, ben 4 Temmuz tarihinden sonra projeye birkaç haftalık zaman ayırabilirim. Kendisi ile konuşur, buradan bilgilendirme yaparım.

• walküre kullanıcısına yanıt
    Zamanında bende demiştim ama inanmamıştınız.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138055446

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 28 Haziran 2019; 10:15:52 >
  • Evet, haklsınız valla. Ben oyunu açıp Coming Soon'u görünce gelecek herhalde diye düşünmüştüm :)
  • Orijinal oyuna daha geldi mi gelmedi mi bilmiyorum ama codex tum dlclerin oldugu versiyonu yayinlamiş. Nasıl orijinal oyunda coming soon yaziyor anlamadim

https://predb.pw/x.php?type=nfo&id=RHU4Si9ZRTNUU00zNGJyNVYzRDJoUTF3YWZyY2xhamdXUHJXT2dwRkdiND0=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 28 Haziran 2019; 15:43:49 >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Buyrun;

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri]
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Orijinal oyuna daha geldi mi gelmedi mi bilmiyorum ama codex tum dlclerin oldugu versiyonu yayinlamiş. Nasıl orijinal oyunda coming soon yaziyor anlamadim

https://predb.pw/x.php?type=nfo&id=RHU4Si9ZRTNUU00zNGJyNVYzRDJoUTF3YWZyY2xhamdXUHJXT2dwRkdiND0=
    Şuanda çıkmış Tüm DLC'ler için geçerli o. Yeni çıkacak olan DLC'ler de olabilir.

• quote:

Buyrun;

Ben yayinlanmiş olan son dlc icin coming soon yaziyor sandim. Benim yanlis anlamam kusura bakmayin.

Edit: Az araştırınca şöyle bir şeye rastladım. Acaba Rise of da oldugu gibi indirimlerden sonra ozel bir paket mi yapip satacaklar? Öyle olursa belki o paketle beraber gelebilir bu ekstra içerik.

https://steamdb.info/depot/1109290/subs/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 28 Haziran 2019; 19:35:50 >

• zamında ya düşen son sürümü 292 olan acaba buna uygun hale gelme ihtimali var mıdır yamanın??
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.