Şimdi Ara

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
30
Favori
27.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pepe7115

Orijinal hocam oyun Steam den satın aldım
    Kusura bakmayın önceki mesajda da söylemişsiniz orjinal olduğunu görmedim. :)

Oyun dosyalarını kontrol edin, kontrol ettikten sonra 260 sürümünü tekrar indirip kurun lütfen. (Virüs programı kapalı şekilde.)

Baktınız yine olmuyor, lütfen betalardan oyunu 247 sürümüne alıp siteden 247 sürümünü indirip, keyifle oynayabilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 25 Ocak 2019; 23:1:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

Hocam bence turkiyede satış rakamları düşükse ondan eklememislerdir.

Alıntıları Göster
    ne alakası var hocam herşeyde kendimizi ezikleye ezikleye bu hale geliyoruz zaten, adam türkçe çıkarsın bakalım oyunları ilk çıkacağı zaman satış rakamları nasıl yükseliyor, gönüllü bedava çalışmaya bile yer vermek istemiyor adamlar
  • Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar kısa sürede bu yamayı çıkarmak büyük iş, başta Seçkin Sefa bey olmak üzere bütün emeği geçen dostlara teşekkür ederim..
  • Allah razı olsun valla emeğinize sağlık. Oyunu gaza gelip satın almıştım sonra silmiştim hiç bişey anlamadığımdan. Şans eseri gördüm Türkçe yamanın çıktığını. Çok sağolun..
  • oyunu türkçe yama yapamadım 2 kere silip tekrar yüklememe rağmen versiyonum 1.0.237.6
  • yanlış sürümü indirmişim tamam
  • ÇOK TEŞEKKÜRLER HAKKINIZI HELAL EDİN.
  • Bu oyununda mı Türkçe yaması çıkmış be yav yeni haberim oldu vay be helal olsun emeği geçenlere elinize gözünüze sağlık dostlar...
    Rise of the Tomb Raider oyununu zaten Türkçe yamasıyla oynayıp sevmiştim oyun gayet güzeldi ama Türkçe yamasıyla daha bir delicesine beğendim hayranı oldum, fakat bu Shadows of the Tomb Raider (SoTR) için hem de tüm Croft Edition / Deluxe Edition içeriğiyle beraber %100 eksiksiz sorunsuz Türkçe yama yapılacağını/çıkabileceğini düşünmezdim bayağı süpriz oldu bu yama.

Eh işte Türkçe yama yapılacağını düşünmediğimden güzelim indirim/sale dönemlerini de kaçırmış olduk alamadık SoTR'ı bu yamayı bilsem Steam yada key sitelerinden indirimler varken kapardım neyse artık, bir de SoTR almışken hazır tüm paketler için Türkçe altyazı varken Croft Edition / Deluxe Edition almak şart oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 2 Şubat 2019; 11:7:5 >
  • Yama harika olmuş emeği geçen herkese çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Maalesef eklemiyorlar. Ücretsiz dedik, yine yanaşmadılar.

Alıntıları Göster
    Square Enix Hitman Absolution'dan dersini gayet iyi aldı, bu adamlardan resmi Türkçe filan beklemeyin ki haklılar da.

Burada "Oyunlar Türkçe olsun" diye yırtınanların kaçı Absolution'u aldı acaba? Cevap veriyorum %1 bile değil.

Not: Absolution Hitman serisinin en çok satan oyunudur, sadece kutulu olarak 3 milyondan fazla satmıştır kimse bana "Omo omo o oyono komso olmoyor" demesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yamada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Square Enix Hitman Absolution'dan dersini gayet iyi aldı, bu adamlardan resmi Türkçe filan beklemeyin ki haklılar da.

Burada "Oyunlar Türkçe olsun" diye yırtınanların kaçı Absolution'u aldı acaba? Cevap veriyorum %1 bile değil.

Not: Absolution Hitman serisinin en çok satan oyunudur, sadece kutulu olarak 3 milyondan fazla satmıştır kimse bana "Omo omo o oyono komso olmoyor" demesin.

Alıntıları Göster
    O %1'in içinde olmak güzel bir duyguymuş o zaman zamanında konsola almıştım :D

• çok teşekkürler sizin gibi arkadaşlarımızın sayısının artmasını temenni ederim elinize yüreğinize sağlık
  • Türkçe yama niyetine SoTR oyununu Croft Edition olarak almıştım indirdim yamayı kurdum ayarlardan "Türkçe" seçtim her şey olması gerektiği şekilde oyun içi menü içerikleri eşyalar karakterler materyaller ne varsa her bilginin çevirisi yapılmış ellerinize sağlık.

Ana menüdeki ve loading ekranındaki sesler sorunsuzken nedense oyun içi seslerde sorun yaşadım. Ses/dil ayarlarında ilk önce "Stereo" seçtim daha oyunun giriş videosunda sesler acayip kulak tırmalayıcı oldu patırdama cızırdama yüzünden geri döndüm, ayarlardan "Windows için otomatik ayarla" olanı seçtim alt kısımdan da "5+1" yaptım her şey düzeldi halbuki anakart onboard'a bağlı 2+1 ses sistemi kullanıyorum.

SoTR yaması notlarında "bu yama Rusça dili üzerine yapıldı ayarlardan Türkçe seçin" denilmiş tamam böyle yaptık fakat ana menüde sol alt köşedeki yazılar bildirim/haber/bilgi geçişleri Rusça mı Yunanca mı ne öyle kalmış, herhalde yama kurulumunda bir yanlışlık hata yapmamışızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 6 Şubat 2019; 23:13:4 >

• Dialogları çevirinenin ellerine sağlık ama, geri kalan metinler ve yazıtların bir çoğu ne yazık ki içler acısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 6 Şubat 2019; 21:14:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

Dialogları çevirinenin ellerine sağlık ama, geri kalan metinler ve yazıtların bir çoğu ne yazık ki içler acısı
    Onlar benimde dikkatimi çekti konuşma altyazıları gerçekten çok iyi kaliteliyken oyunda bulduğumuz notlar/mektup yazıt anıt çevirilerine pek özenilmemiş. Yine de arkadaşların azmini kutluyorum (Deluxe/Croft Edition dahil) %100 anlamda baştan sona çevirmişler teşekkürü bir borç biliyorum, hani "o kadarcık kusur kadı kızında da olur" derler ya biraz buna benzemiş fazla sorun edilecek bir şey değil bence.

Bu arada @Türk Teknik üste bahsetmiştim sizde de böylemi acaba merak ettim:
    SoTR yaması notlarında "bu yama Rusça dili üzerine yapıldı ayarlardan Türkçe seçin" denilmiş tamam fakat ana menüde sol alt köşede çıkan yazılar bildirim/haber/bilgi geçişleri Rusça mı Yunanca mı ne öyle kalmış, herhalde yama kurulumunda bir yanlışlık hata yapmamışızdır.

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Onlar oyunun online olmasından kaynaklı olarak değiştirilemiyor ne yazıkki. Aynı şey Rise of the Tomb Raider'da da başıma gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unraiser -- 6 Şubat 2019; 23:30:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

Dialogları çevirinenin ellerine sağlık ama, geri kalan metinler ve yazıtların bir çoğu ne yazık ki içler acısı
    Hataları belirtmen güzel, ama içler acısı demen çok ağır ve bencilce olmuş.
    Adamlar bir an önce oynayalım diye, hızlı ve ücretsiz bir şekilde yaptılar.
    Hatalar olabilir bildirin dediler.
    İnsanlar gerçekten çok garip.
    Para ile çeviri yapan kişiler varken, böyle karşılıksız bir şeyler yapan insanları bile soğutuyorsunuz çeviriden.
    Çoğu insanda sizin gibiler yüzünden bıraktı çevirileri.
    Hata varsa düzgün bir dille, nazik bir şekilde anlatırsın.
    Artı çeviriyi yapan arkadaş çok anlayışlı ve iyi bir insan bana göre.
    Böyle güzel insanları soğutmayın artık.
    Yoksa para ile yapan insanların eline kalırsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1655 -- 9 Şubat 2019; 2:25:19 >

• 1655 kullanıcısına yanıt
    İçler acısı olduğu için öyle yazdım dialoglar gayet güzel ama diğer yerler çok kötü ayrıca bu soğutma değil yaptıklarını hatayı belirtmektir. Hızlı yapacağız diye dayamışlar translateyi bunları şimdi ücretsiz diye söylemeyelim mi? Yine söylüyorum dialogları çevirenin ellerinden öperim, ama yazıtları çeviren translateciler kimse bu okunamayan yerler düzeltilmeli. İçler acısı yazmamın sebebi yukatıda belirttiğim gibi translateyi dayamışlar kimse çıkıpta diyemez yok öyle birşey diye, okuyun anlarsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.