Şimdi Ara

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
30
Favori
27.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarohan

Link çalışmıyor.

Niye yaptılarsa yamayı üyelikli sisteme yönlendirmişler. Şunu dene: https://www.seckin.co/404//

Bide şurası var: https://lootzz.com/topic/288/shadow-of-tomb-raider-definitive-edition-100-t%C3%BCrk%C3%A7e-yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 22 Ekim 2020; 13:3:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Niye yaptılarsa yamayı üyelikli sisteme yönlendirmişler. Şunu dene: https://www.seckin.co/404//

Bide şurası var: https://lootzz.com/topic/288/shadow-of-tomb-raider-definitive-edition-100-t%C3%BCrk%C3%A7e-yama

Alıntıları Göster

Evet sonradan fark ettim. Başka yerden buldum yamayı teşekkürler.

• Nereden indirdiniz acaba link atabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetyy987

Nereden indirdiniz acaba link atabilir misiniz ?

Yukarıdaki alıntılanan mesajımdaki linklere bakın.

• Yama ve çeviri ekibine ve yamayı ücretsiz dağıtan ve konuyu açan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür. İnternette asla bunun gibi çalışan bir yama bulamadım ve oyun sonunda Türkçe oynanma seviyesine kolaylıkla geldi. Arkadaşlar yama ücretsiz ve sorunsuz çalışıyor. Yama linki buradadır:

https://disk.yandex.com.tr/d/Rpmy5QpYJhGwSQ

Steam için kurulum şu şekilde olacak.

Kurulum:

1) Oyununuzun sürümünü öğrenin. (Oyunu çalıştırdığınızda sağ altta görünen rakamlardır. Son sürüm bu yamada yok bu yüzden desteklenen bir sürüme geçmeniz gerekli. Steam içinde oyununuzu sağ tıkla, Ayarlar-Özellikler-Betalar sekmesine gelerek oyunun çevirilerin desteklendiği herhangi veya son beta sürümüne geçmesini sağlayın. Steam siz seçtikten sonra yeni dosyaları değiştirecektir. Bu internet hızınıza bağlı olarak bir süre alabilir.

2) Oyununuzla uyumlu yama klasörünü açın.

3) Yama klasöründe bulunan dosyaları, C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Shadow of the Tomb Raider

oyun klasöründeki SOTTR.exe  dosyanın yanına kopyalayın.

4) Değişiklik sorusuna evet diyin.

5) Oyunu çalıştırın.

6) Dil ayarlarına gidin.

7) Türkçe dilini seçin.

Uyarılar:

1) Oyununuzun sürümünü öğrenmeden herhangi bir sürümlü yamayı oyuna eklemeyin. 

Sürüm farkından dolayı oyun çalışmayacaktır.

2) Birden fazla yamayı oyuna eklemeyin. Sürüm karışıklığından dolayı oyun 

çalışmayacaktır.

3) Yama öncesi oyununuzu yedekleyin. Yanlış sürümü yüklediğinizde işlemlere 

yeniden başlamanız kolaylaşacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 20 Ocak 2021; 13:43:36 >

• Arkadaşlar Türkçe yamalar konusunda çekincelerim var açıkcası pek güvenemiyorum. Tomb raider 2013 için exe dosyası yapılmış oyuna kendisi kuruyor güvenlimi kullanan arkadaşlar vardır mutlaka. Oyun Steam de imdirimde iken değerlendirelim

• derbentkoylu D kullanıcısına yanıt

Çoğu yama exe dosyası şeklinde abidik gubidik yerlerden indirmezsen bir şey olmaz. Hatta direkt tek link atayım oradan istediğin yamayı çek.

Steam Community :: Guide :: Türkçe Yama Arşivi

• Tam da bgn satın almıştım akşam indireyim tşkler emeğiniz için
  • 298 sürümüyle uyumlu çalışıyor mu?

• Steam güncel sürüm ile bir ay önce oyunu bitirdim. 

• gokhans19 kullanıcısına yanıt

Eski bir mesaj ama yanlış bilgi kirliliğini gidermek için yazıyorum.

Shadow of The Tomb Raider yaması üyelik sisteminde değil, ücretsiz.

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri]
  • quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

Eski bir mesaj ama yanlış bilgi kirliliğini gidermek için yazıyorum.

Shadow of The Tomb Raider yaması üyelik sisteminde değil, ücretsiz.

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri]

Yama ücretli demedim zaten. Direkt indirip kuramıyorsun. Ayrı program indirip programa üye olup program üzerinden kuruyorsun.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Çalışır ozaman tamamdır hocam teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Yama ve çeviri ekibine ve yamayı ücretsiz dağıtan ve konuyu açan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür. İnternette asla bunun gibi çalışan bir yama bulamadım ve oyun sonunda Türkçe oynanma seviyesine kolaylıkla geldi. Arkadaşlar yama ücretsiz ve sorunsuz çalışıyor. Yama linki buradadır:

Kurulum:

1) Oyununuzun sürümünü öğrenin. (Oyunu çalıştırdığınızda sağ altta görünen rakamlardır. Son sürüm bu yamada yok bu yüzden desteklenen bir sürüme geçmeniz gerekli. Steam içinde oyununuzu sağ tıkla, Ayarlar-Özellikler-Betalar sekmesine gelerek oyunun çevirilerin desteklendiği herhangi veya son beta sürümüne geçmesini sağlayın. Steam siz seçtikten sonra yeni dosyaları değiştirecektir. Bu internet hızınıza bağlı olarak bir süre alabilir.

3) Yama klasöründe bulunan dosyaları, C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Shadow of the Tomb Raider

5) Oyunu çalıştırın.

6) Dil ayarlarına gidin.

7) Türkçe dilini seçin.

Uyarılar:

çalışmayacaktır.

Programı kullanamadım, bahsini ettiğiniz şekilde yamayı kurdum. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Yama ve çeviri ekibine ve yamayı ücretsiz dağıtan ve konuyu açan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür. İnternette asla bunun gibi çalışan bir yama bulamadım ve oyun sonunda Türkçe oynanma seviyesine kolaylıkla geldi. Arkadaşlar yama ücretsiz ve sorunsuz çalışıyor. Yama linki buradadır:

Kurulum:

5) Oyunu çalıştırın.

6) Dil ayarlarına gidin.

7) Türkçe dilini seçin.

Uyarılar:

çalışmayacaktır.

Merhabalar,

Oyunun Definite Edition versiyonunda çalışır mı? Oyunu daha yeni yüklüyorum.

• arkadaşlar acaba The Path Home DLC si çevrildi mi

• Oyunun güncel steam versiyonu 298 oldu. Ona uyumlu mu acaba? Kullanan var mı bu sürümde?

• ocean72 kullanıcısına yanıt

Evet uyumlu yama bu sürümde de sorunsuz çalışıyor.

• Selamlar,oyunu yeni aldım.Bu türkçe yama için güncel bir link vs. var mı?Şuan ki sürüm v1.0 build 458.0_64 olarak gözükmekte yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.