Şimdi Ara

Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
30
Favori
27.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin sürümü 292 gözüküyor. Konunun ilk sayfasında 292'ye ait bir link mevcut. Onu deneyebilirsin.
  • teşekkür ederim dostum oldu v292 sürümdü bendeki
  • Merhabalar, yöneticilerimizi daha yakından tanımak, duygu ve düşüncelerini anlamak veya canınız sıkılırsa falan, Shadow Of The Tomb Raider oyununda ekibimizi bir araya getiren Seçkin Sefa Durası ile yöneticilerimiz tarafından yapılan Podcastleri dinleyebilirsiniz.

İlk Podcast'te yöneticilerimizden Görkem Gengsi'nin (o ben oluyorum) söyleşi linki:

İkinci Podcast'te ise yöneticilerimizden Elif Küçükbayraktar'ın (@lagertha_lothbrok) söyleşi linki:

• Merhaba iyi forumlar 294 sürümüne ne zaman uyarlanır acaba
    Shadow of The Tomb Raider %100 Türkçe Yama v292 - 294 v2 [Seçkin Sefa Durası - Anonymous Çeviri]
  • walküre kullanıcısına yanıt
    hocam v292 sürüm türkçe yama ile ilgili bir gelişme var mı?.. kolay gelsin
  • kmserdar kullanıcısına yanıt
    Merhaba, birkaç gündür ufak ufak çeviriyorum. Üzerimdeki yoğunluğu attığımda bu proje bir süreliğine tek odağım olacak.
    Hocam v292 sürüm türkçe yama ilgili bir gelişme var mı?..kolay gelsin, iyi çalışmalar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unraiser

Shadow of The Tomb Raider 292 Türkçe Yama

292 TR Yama Tıkla

Yama 292 nolu sürüme uyarlanmıştır. İngilizce olan yerler olabilir henüz çeviriye başlanmadı bu bölümlerle ilgili.
    Rar'ın içinde bulunan dosyaları "SOTTR.exe" dosyasının yanına bırakmanız yeterli olacaktır.
    Link uçmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: 22mert

Link uçmuş

Alıntıları Göster
    Buyrun :
    https://cloud.mail.ru/public/3Hds/5nBRCDVM9

• Teşekkürler link çalışıyor fakat oyun dosyasına attım olmadı.

Yine ingilizce...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 22mert -- 20 Ağustos 2019; 16:19:59 >
  • 22mert kullanıcısına yanıt
    Oyun ayarlarından Türkçe'yi seçtiniz mi acaba? :)
  • Ok , demin aklıma geldi. Şimdi oldu.

Teşekkürler
  • Bütün DLC ler çevirilecek mi acaba ? Sanırım artık oyuna içerik gelmiyor
  • Korsanes K kullanıcısına yanıt
    Evet şu an çeviriyorum, yakın zamanda çeviri biter, ben de bilgilendirme yaparım :)
    Çok güzel Teşekkürler beklemedeyim şahsen :)
  • Selamlar selamlar, DLC çevirilerini bitirmek üzereyim :) Bu gece veya yarın akşam çeviri bitmiş olur. Direkt testine oturacağım. Testte, en başta test edemediğim kısımları tekrar test edeceğim hatalı notları düzelteceğim daha sonra da sizlere tam bir v2 sunmuş olacağız :)
    Emeğinize sağlık, bekliyoruz
  • yama için teşekkürler.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Ooo kimler gelmiş.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.