Şimdi Ara

Rise of The Tomb Raider ve Middle-earth: Shadow of Mordor Türkçe Yaması çıktı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
8
Favori
50.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oturan adam

quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Shadow of Mordor Neden cevırıyorlar anlamıyorum?? Oyun gecen sene cıktı.. Hala oynayan varmıdır kı?

zaten herkes her oyunu çıktığı gün indirip bitiriyordu demi

Dur kızma hemen!!! Ben sadece kendı kısısel fıkrımı soyluyorum. Benım soylemımle Turkce yamayı yarım bırakmazlar.. merak etme 7 Ekim 2014 tarıhınde cıkmış bır oyun yerıne daha guncel bır oyunu Turkcelestırebılırlerdı dıyorum sadece.

• Mordor hala yüzde 61,

Rise of the Tomb Raider ise yüzde 6
  • 2 ayda %6 vallaha büyük başarı 20 saatlik gameplayi olan bi oyuna
  • Oyun çeviriye kaldıysak peeeeehhhh
    Hayır benim anlamadığım bir nokta var abi, madem 10 yılda yama yapacaksın niye başlıyorsun milleti bekletiyorsun ? sen başlamasan diğer çeviri grupları başlayacak ama sen başladın diye adamlar da başlamıyor.
    Senin yüzünden kısır bir döngüde gidiyor bu iş ya hiç başlama yada başladığını çabuk bitir adamı sinir etme dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Shadow of Mordor %75 olarak güncellenmiş

http://www.oyunceviri.com/middle-earth-shadow-of-mordor-turkce-yama/

Lanetli yüzdeye ulaştık.Bakalım ne olacak.
  • Umarım bu yamaların sonunu getirebilirler.
  • Rise of the tomb Raider hala yüzde
    Mordor yüzde 75

Tomb Raider bu hızla giderse 2 yıla çıkar,çokta yok hani
  • Rise of the Tomb Raider %35 olmuş.

http://www.oyunceviri.com/rise-of-the-tomb-raider/
  • site bile patlamış hahahas
  • general_einstein kullanıcısına yanıt
    Sunucuları taşıdıkları için siteye bazen girmiyor.
  • Bu yamalar çıkmayacak. Baktılar sitelerine giren yok. Tıklanma sayılarını arttırmak için böyle numara yapıyorlar. Bir zamanlar efsaneydi ama artık oyunçeviri diye birşey kalmadı.
  • Shadow of Mordor çıkalı 2 yıl oldu hala ortada yama yok
  • Shadow of Mordor çok iyi olurdu. Keşke biraz bir an önce bitirseler...
  • Çeviriler yapılıyor üstüne %75 olan çeviri var ama neden bir görsel yada video yok ?
  • Hocam Tomb Raider çevirisini başkaları çeviriyor diye bırakılmaz umarım, çünkü o başka çeviri oyunu bok edicek ve yerine düzgün bir yama gelmiycek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoraTakeuchi -- 5 Temmuz 2016; 3:00:05 >
  • 2017 sonuna gelirse ne ala oyunceviri tr yama işini grup olarak el atan ilk oluşum bu yüzden hep benim açımdan özel olacaklar ama lütfen 2-3 oyuna el atmak yerine tüm çevirmenleri tek oyuna ve özellikle AAA oyunlara yönetseler böyle yıllarca bizi bekletme sıkıntısından kurtarırlar.

Yinede arada steam içinde irili ufaklı birkaç oyuna resmi yama çıkartmaya devam ettikleri için emeklerine saygım sonsuz. Zaten ortada doğru düzgün çeviri grubu kalmadı technogame ve türevleri de biz artık resmi yamacıyız bilader deyip sessizliğe gümüldüler.
  • Shadow of Mordor'u bugün de 2.kez bitirdim bekleyen arkadaşlar beklemeyin 4-5 aydır %75'te kaldı yama çalışması durdu beklemeyin oynayın.
  • Shadow Of Mordor ın Çeviri dosyalarını paylaşsalar ben ufaktan başlamak isterdim. Nette araştırdım fakat kayda değer bir şey bulamadım. Oyunu oynayıp bitirince, insan bu oyun Türkçe olmalı diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 27 Temmuz 2016; 9:07:06 >
  • Açıklama geldi.

Merhaba Oyun Çeviri takipçileri.
    Sizlere projelerimiz Hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.
    Rise of The Tomb Raider Hakkında; bir süredir teknik problemler olduğu için güncelleme yapılmıyor (Türkçeye çevrilmiş kısımları oyuna hazır hale getirmeye çalışmada kısaca oyuna gömme diyoruz. Oyuna eklemekte büyük bir problem olduğu icin kısa süreliğine güncelleme yapılamıyor)
    Shadow of Mordor; Ceviri %90 olarak güncellenmiştir...
    Herkese iyi eğlenceler
    www.oyunceviri.com
    Saygılarımızla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.