Şimdi Ara

Shacoyu tam potansiyel oynamak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni hesap açtim o hesapta sadece shaco oynamak istiyorum shacoyu bilen birileri bana anlatabilirim bide son Yamada ap shacoya döndü gibi apmı kasılı admı buildde söylerseniz çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kafanı çalıştırman gerek ap oynarken.Pinkward bide shaclone nin tüm ap shaco oyunlarını izle.Çıldırtırsın karşıyı.Klavye,mouse gg vallaa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Oozed

Kafanı çalıştırman gerek ap oynarken.Pinkward bide shaclone nin tüm ap shaco oyunlarını izle.Çıldırtırsın karşıyı.Klavye,mouse gg vallaa...

Yani genel olarak apmı kasarlar bu metada

• quote:

Orijinalden alıntı: Ionia köylüsü

https://www.youtube.com/channel/UCmSfdtegCsyBe8qCnRu-ijw

https://www.twitch.tv/pinkwardlol

bu adamı takip edebilirsin.

Sağolun hocam izliycem

• Fi tarihinde Statik, Hidra, Ebedi kasardık.
    Hala yapılır mı bilmiyorum. Full Crit gidilirdi. Amaç; adamın arkasından çıkınca teklemek.

Ap Shacoda E skili çok vuruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

Fi tarihinde Statik, Hidra, Ebedi kasardık.
    Hala yapılır mı bilmiyorum. Full Crit gidilirdi. Amaç; adamın arkasından çıkınca teklemek.

Ap Shacoda E skili çok vuruyor.

Peki hangisini kasmak mantıklı

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Karşıda çok tank varsa AP Tank Shaco
    Tank yoksa ve CC azsa Full crit Shaco
    AP çoksa Full AP Shaco mantıklı olabilir.

Takıma göre oynamam alıp ezerim dersen crit Shaco çok iyidir. ADC ve APC teklersin. Gerisi takımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

Karşıda çok tank varsa AP Tank Shaco
    Tank yoksa ve CC azsa Full crit Shaco
    AP çoksa Full AP Shaco mantıklı olabilir.

Takıma göre oynamam alıp ezerim dersen crit Shaco çok iyidir. ADC ve APC teklersin. Gerisi takımda.

Şuan 5lvlim shacoya açamadım 30 lvle kadar her türlü buildde kasarım yani şuan shaconun belirli bir buildi yok galiba yüksek eloda ap kasıyorlarmı

• Bazı şampiyonları oynarken benliğine işlemesi gereken duygular var sinsi bir hain gibi düşün shaco ruhunu hisset , aynı şekilde teemo da öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blade Waltz

Bazı şampiyonları oynarken benliğine işlemesi gereken duygular var sinsi bir hain gibi düşün shaco ruhunu hisset , aynı şekilde teemo da öyle.

Güzel taktik ama daha çok wlusu ve iultisini iyi kullanmak istiyorum

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Eskiden her ikisi de oluyodu.Ad ve ap nin tarzı ayrıydı.Son değişiklerle neler değişti bilmiyorum ama sadece ap hiçbir zaman olmaz eminim.Belki biraz daha ap oynaması kolaylaşmıştır ama yine her ikisi de oynanır.Ama ap kesinlikle daha zevkli

• 500 iq un varsa oyna
  • Lane shaco oynayacaksın ap ama jungle oynayacaksan Ad, ap oynanabilir karşındaki takıma bağlı olarak oynamanı öneririm. Nerfe rağmen ad ağırlıklı oynanıyor hydra, statik, ie gibi yada hyra+3lü+tank da yapabilirsin. Ap olarakda jungleitemı+hextech+lich gibi cdr onhit ve ap veren şeyler kasmanı tavsiye ederim. Shaco oynarken kilit nokta kutu kullanma(özellikle apde), ulti kullanma ve karşıdaki rakibi aldatman olacaktır.

Önerdiğim kanallar: Pinkwardlol, shaclone, lolchinesejester, extremeperson123
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdau

Lane shaco oynayacaksın ap ama jungle oynayacaksan Ad, ap oynanabilir karşındaki takıma bağlı olarak oynamanı öneririm. Nerfe rağmen ad ağırlıklı oynanıyor hydra, statik, ie gibi yada hyra+3lü+tank da yapabilirsin. Ap olarakda jungleitemı+hextech+lich gibi cdr onhit ve ap veren şeyler kasmanı tavsiye ederim. Shaco oynarken kilit nokta kutu kullanma(özellikle apde), ulti kullanma ve karşıdaki rakibi aldatman olacaktır.

İşte ikisinide yapamıyorum w ve r kullanamıyorum hadiwyu gankda görünmezken gideceği yere atarim bazen ise yarar ama mesela caliya giriyorum r aciyotum adama goturuyorum ama skil atmayinca adam anliyo kaciyohuc duzgun r kullanamadim sadece 1v1de acip daha cok vuruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: umutcicen

quote:

Orijinalden alıntı: Rdau

Lane shaco oynayacaksın ap ama jungle oynayacaksan Ad, ap oynanabilir karşındaki takıma bağlı olarak oynamanı öneririm. Nerfe rağmen ad ağırlıklı oynanıyor hydra, statik, ie gibi yada hyra+3lü+tank da yapabilirsin. Ap olarakda jungleitemı+hextech+lich gibi cdr onhit ve ap veren şeyler kasmanı tavsiye ederim. Shaco oynarken kilit nokta kutu kullanma(özellikle apde), ulti kullanma ve karşıdaki rakibi aldatman olacaktır.

İşte ikisinide yapamıyorum w ve r kullanamıyorum hadiwyu gankda görünmezken gideceği yere atarim bazen ise yarar ama mesela caliya giriyorum r aciyotum adama goturuyorum ama skil atmayinca adam anliyo kaciyohuc duzgun r kullanamadim sadece 1v1de acip daha cok vuruyorum

Ultiyi çalıdan adamı yemlemek için kullanırsan kolay anlaşılır. Ultiyi her türlü skill dodgede kullanmayı kesin öğren, kule almakta, 1v1 lerde özellikle kullan, şaşırtmaca yapıp kendini önde git ultiyi arkada beklet, gank atarken kill garantilemek istiyorsan adamın arkasındayken bas klonla birlikte rahat alırsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.