Şimdi Ara

Shaco Build

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler arkadaş bu buildi attı bunu uyguluyorum ama DPS yerine DMG daha iyi olmaz mı?

Edit: Buildi koymayı unutmuşum. http://clgaming.net/guide/0j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kogmen -- 12 Şubat 2012; 15:49:33 >

• full crit damage rune+infinity edge+sheen alan shaco her zaman çok iyidir.q skilli+pasifiyle beraber verebileceği hasar epey fazla oluyor öneririm.

ayrıca shaco öyle meydanda durup savaşabilecek bir hero değil tek seferde verebileceğin maksimum hasarı verip ortamdan uzaklaşman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellfire peninsula -- 12 Şubat 2012; 16:17:15 >
  • 1000 dps ile 800 vurmaktansa
    2000 dps ile 500 vurmak daha iyidir
  • build kötü değil ama iyi de değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellfire peninsula

full crit damage rune+infinity edge+sheen alan shaco her zaman çok iyidir.q skilli+pasifiyle beraber verebileceği hasar epey fazla oluyor öneririm.

ayrıca shaco öyle meydanda durup savaşabilecek bir hero değil tek seferde verebileceğin maksimum hasarı verip ortamdan uzaklaşman lazım.

+1 Gordugum en guzel Shaco yorumu bu
  • uzun süreli fightlara pek giremiyosun zaten başta edge çıkmak daha yararlı. e yerine q fulleyeceksin. exhaust yerinede ignite baştaki ganklerden kill almana daha çok yarar. zaten flash atıyolar hemen oto atak pek yapamıyosun.
  • Black Cleaver > Infinity Edge > Phantom Dancer vs. diye giderim diye düşünmüştüm.

O halde Infinity Edge > Trinity Force > Phantom Dancer şeklinde mi gideyim?
  • infinity edge > last whisper git sonra yardır 800 900 .
  • PD'ye neredeyse hiç ihtiyacın yok, belki en son alırsın.
    IE'den sonra trinity gidiyorum ben.
  • ben wriggle ie youmuu koşuyorum lw de alınca 800 900 giriyorsun zaten deceive ile arkadan.
  • IE ardından PD çık bence.Zaten takım iyi ise gank atmayı öğrenirsen pek uzamaz maç
  • IE - TF - Wriggles - PD yaptım oyun bitti, çok verim aldım.
  • Youmumu'da güzel oluyor bence Shaco için
  • Wriggle, Mercury Bot, I.E, Trinity, Last Whisper, Guardian Angel.
  • wit's end early game için oldukça iyi bir item tavsiye ederim...
  • Wit's Skarner da müthiş gidiyor. Ben çok seviyorum o itemi skarner da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.