DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SGH-D900 (Dosya Biçimi Desteklenmiyor Sorunu)
3
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> SGH-D900 (Dosya Biçimi Desteklenmiyor Sorunu)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      239 Mesaj
      17 Haziran 2007 20:31:09 Konu Sahibi
      oncelikle slmlar ben cepte msn konusunu veya ses kaydı yaptıgım bilgisayardaki seyleri d900 telefonu ma atıyorum ancak dosya bicimi desteklenmiyor veya resim acılamıyor uyarıları alıyorum bunun sebebi ne olabilir?

|
      |

Stirb Nicht Vor Mir | |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Haziran 2007 21:15:56
      sana kocaman bi koskoca D900 FAN CLUB varken topic açcıosun ya yuhh nese d900 topiğine beklerizz
      |
      |

En uzun koşuysa elbet Türkiye'de de Devrim O, onun en güzel yüz metresini koştu En sekmez luverin namlusundan fırlayarak... En hızlısıydı hepimizin, En önce göğüsledi ipi... Acıyorsam sana anam avradım olsun Ama aşk olsun sana çocuk, Aşk olsun...
      Can YÜCEL
    • Emekli Yönetici
      14398 Mesaj
      18 Haziran 2007 09:09:34
      quote:

Orjinalden alıntı: Dallasx

oncelikle slmlar ben cepte msn konusunu veya ses kaydı yaptıgım bilgisayardaki seyleri d900 telefonu ma atıyorum ancak dosya bicimi desteklenmiyor veya resim acılamıyor uyarıları alıyorum bunun sebebi ne olabilir?

ses kayıtları amir mp3 aac tiplerinde olması lazım onun için desteklemiyor d 900 uyumlu msn imzamda mig33
      |
      |

• Teğmen
      239 Mesaj
      18 Haziran 2007 09:27:49 Konu Sahibi
      onuda denedim dostum dosya bicimi desteklenmiyor diyor pices file wiever mı ne o yok galiba bi arkadas bahsediordu
      |
      |

Stirb Nicht Vor Mir | |
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
modasor
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
3,172
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.