Şimdi Ara

SFF / MINI ITX Severler Kulübü (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
137
Favori
184.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saasc

Uğraşırım derseniz sıcaklığa göre değişen fan devresi yapılabilir. Ama çok sağlıklı olmayabilir. İsterseniz yardımcı olurum

Anakarta baglasan da olur aslinda ama yer yok yer:D

• jonywayt J kullanıcısına yanıt

Daha iyisini beceremedim hocam uğraştım ama :/

• L.J kullanıcısına yanıt
    Hocam ellerinize sağlık muazzam olmuş.Aradığım o küçük canavar masanızda duruyor.Hayırlı olsun.Bende az önce psu montajladım.Modülerde olsa rvz03 de mesafeler kısa olduğu için kablolar uzun geldi genede biraz karmaşa oldu ama en azından gereksiz kablolardan kurtuldum.350w yetiyorsa daha da diyecek sözüm yok.Darısı benim gibilerin başına
    O hiç aklıma gelmedi
    Akıldan üstün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SFF / MINI ITX Severler Kulübü

Bu sistem de benden 3,5 HDD sıgdırması zor oldu. SFF / MINI ITX Severler Kulübü 

Silverstone SG05-Lite Mini-ITX Kasa

Palit RTX2060 Super Dual 8GB 256Bit GDDR6 Ekran Kartı

AMD Ryzen ™ 5 1600 AF 3.2GHz (Turbo 3.6GHz) 16MB Cache 12nm

Asrock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac 3466MHz+ Anakart

CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance LPX Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Dual Kit Ram

CORSAIR SF Serisi SF600 600W 80+ Platinum Full Modüler 92mm Fanlı PSU

Adata 512 GB XPG SX8200 Pro M.2 SSD

Seagate Surveillence 4 TB 3.5" 5900RPM Sata 3.0 64Mb

Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz QHD Kavisli QLED Monitör

Xiaomi 33 inç TV Soundbar Hoparlör

GamePower Kizaru 7.1 Siyah Surround RGB Oyuncu Kulaklık

Gamepower Icarus RGB Optik Kablolu Oyuncu Mouse

GamePower Saber RGB Red Switch Mekanik Gaming Klavye

Gamepower RGB100 Mouse Pad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 27 Kasım 2020; 12:12:11 >
  • ContEmpor4ry kullanıcısına yanıt
    hocam monitör nedir?

Silverstone Sugo sanirim ITX dunyasindaki en populer en mukemmel fiyat performans kasasi olsa gerek. Hacmine gore fiyati falan cok iyi diyebilirim. Guzel sistem olmus gule gule kullanin.

• SFF / MINI ITX Severler Kulübü

Ben de kasayi topladim kapaklari kapattim. Yalniz cok gurultulu be, su fan gelse de degistirsem psu fanini. Jet motoru mubarek. Full noctua sifir fan SF600'lerden dustugumuz duruma bakSFF / MINI ITX Severler Kulübü 

Bu arada su AIO'yu cekilisin birinden kazandim. Buna kasa toplayacagim. Bunun sigabilecegi en kompakt en elegant gorunumlu kasa sizce ne olabilir? Buyuk kasa sevmiyorum gordugunuz gibiSFF / MINI ITX Severler Kulübü 

360mm rad.

SFF / MINI ITX Severler Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 27 Kasım 2020; 13:26:32 >
    sv590 nasıl olur hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

sv590 nasıl olur hocam?

Fena kasaymis, akillica tasarlanmis belli. Ama cok pahali be:) 100 dolar kargo ucreti cikartiyor cigerim sokuldu:D

• quote:

sıvı soğutucumun da gelmesiyle kasam son halini aldı. monitör de alınca artık bi 10 sene dokunmam artık hiçbi şeye.

Bu arada bu sekilde ekran karti sicakligi fan hizlari falan nasil oluyor? Sekil super de hava almasinda sikinti olabilir diye dusunuyor insan.

hocam ben sv540 bekledim uzun süre ama çıkmadı. o vesileyle görmüştüm o kasayı.

hocam üstteki fanlar direk ekran kartının heatsinkine üflüyor üstten. soğutucu fanları da direk atıyor kasadan.

• quote:

hocam ben sv540 bekledim uzun süre ama çıkmadı. o vesileyle görmüştüm o kasayı.

hocam üstteki fanlar direk ekran kartının heatsinkine üflüyor üstten. soğutucu fanları da direk atıyor kasadan.

https://www.density.sk/

Avrupa distrubutoru imis Sliger'in, sanirim Turkiye'ye de gonderirler veya daha ucuza forwardlanabilir. 315 euro tutuyor istedigim konfigurasyon. Cok para yahu Louqe'ye o kadar harcamadim.

• Bu kasaya en fazla 2 radyatör sıgar tahminen @L.J

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 27 Kasım 2020; 14:1:40 >
  • Vay be 1300e almıştım.Güzel anakart işimi çok iyi görüyor.Almak isteyenler için güzel fırsat.Teşekkürler
  • Asus rog strix b450i mı, yoksa msi b450i mı tavsiye edersiniz. Ikisinin de birbirlerine göre ne artısı eksisi vardır

Bu daha çıkmadı diye biliyorum. Aşırı pahalı da bir fiyatı var. Bence Formd T1 bundan daha iyi bir seçenek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VgrooveR kullanıcısına yanıt

Msi'nin vrm'leri daha iyi. Ama geri kalan her şeyde Asus daha iyi. Eğer 65w tdp(3700x, 3600, 5600x) işlemci kullanılacak ise Asus, yoksa Msi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mıtx toplamak istiyorum ama kullananlardan yorum ve tavsiye istiyorum. şurada konum var,bakıp tecrübe paylaşırsanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.