Şimdi Ara

Sezon sonu ganimetleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
1.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon sonunda gelen ganimetlerimizi burada paylaşalım.

Rank 13'tüm gelenler bunlar 155 Dust aldım ilk sezon sonu ganimetimden diyebiliriz.

Edit: Bug oldu 1 yerine 2 Golden Flash durduk yere Golden Circle Healing, Golden Ligthning Storm ve gelmesi gerektiği gibi 1 tane Golden Ironsmith gelmiş

Edit 2: Golden Ironsmith de 2 gelmiş hepsini dustladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nick Valensi -- 1 Eylül 2015; 1:08:39 >

• Nedense oyunu açınca Hearthstone yazdı kaldı, oyun açılmadı açılınca editlerim.

Şimdi de DH ye resim uploadlanmıyor

Edit: Bende de bug oldu 2 golden epic 3 golden common geldi böyle buga can kurban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilfred Fizzlebang -- 1 Eylül 2015; 1:24:31 >
  • Gold Power of Wild + 25 dust. 16lık sandık bu kadarmış.
  •  Sezon sonu ganimetleriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 1 Eylül 2015; 1:16:44 >

• Bug olmuş 2 golden epic dustladım. 4 de goldon common 1000 dust.

Rank 5 bitirdim. Bereket versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 1 Eylül 2015; 1:41:08 >
  • Crackle , bi tane minyon ve pyroblast + 5 dust
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Bug olmuş 2 golden epic dustladım. 2 de common 900 dust.

Rank 5 bitirdim. Bereket versin

aynen bug benim de işimi bayağı iyi gördü eksik olan prep'imi ve 2 azure drake'imi craftladım. Şimdi Oil Rogue ile adım adım Legend
  • Bende girip çıkınca 1 e düştü gelen ödüller , siz nasıl dustladınız fazla gelen kartları
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Bende + başka Epic verdi Golden
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Ben baya geldiği gibi fazla epic ve commonı dustladım sonra çıkıp girdim dustları da bende kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilfred Fizzlebang

Ben baya geldiği gibi fazla epic ve commonı dustladım sonra çıkıp girdim dustları da bende kaldı

Bereket versin o zaman ne diyelim
  • Ben de ekim başında golden epic almayı diliyorum hadi hayırlısı try hard bir dönem beni bekliyor
  • sistem hata verdi demeye başladı dustlayıp craft yapanlar yaşadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MentosKola

sistem hata verdi demeye başladı dustlayıp craft yapanlar yaşadı

01:01'de de hata veriyordu. x2 olanları toza çevirtmiyor sistem zaten. Bana fazladan başka Golden Epic verdi nasıl olduysa.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Ne güzel :D Bu benim ilk oyun sezonumdu aksam isten geldim rank 17 diydim oynadım 5-6 saat rank 9 yapabildim. Her zaman böyle 2şer verip dusta cevirtmiyor mu? bana wariorun 2mana armorcu minionunu verdi golden rare

• MentosKola M kullanıcısına yanıt
    Ödül verilen ilk sezon bu hocam.
  • Çıkabilen şeyler bunlar

bana bunlar çıktı  Sezon sonu ganimetleriniz

edit: Yalnız eğer bana üstteki arkadaş gibi bug olmadıysa 295 dust alman gerek çünkü banada rare ve common çıktı ama ikisindende iki tane çıktı.
    saatler sonra gelen edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su_şişesi -- 1 Eylül 2015; 6:33:16 >

•  Sezon sonu ganimetleriniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HKnatas -- 1 Eylül 2015; 8:04:22 >
  • Golden kartlar güzel, bizimde golden destemiz olsun.

• Ne bugula adamlar 3 gün oyuna giremedik diye daha fazla vermişler beni tatmin etmedi 50 dust için 3 gün oynayamadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.