Şimdi Ara

Sezon sonu 20 isimle yollar ayrılmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. terim: Artık yaşlandı ve emekli olmalı.

2. h.şaş: Geldiğinden beri katkısı 0.

3. ü. davala: Geldiğinden beri katkısı 0.

4. Taffarel: Muslera’ya ve İsmail’e katkısı 0.

5. Muslera: Artık misyonunu tamamladı ve yaşlanmaya başladı. Başarıya tok ve her geçen gün performansı düşüyor. Çin’e veya en kötü Arap yarımadasına satılmalı.

6. İsmail: Yazmaya bile gerek yok. Asla Gs seviyesinde olmadı, olmayacak.

7. Mariano: Maalesef yaşlandı ve çaptan düştü.

8. Marcao: Yaşı genç ama neden Portekiz sonuncusunda oynadığını kanıtladı son birkaç maçtır. Bu seviyenin oyuncusu değil.

9: Ahmet: Altyapıda onca genç varken yerli kontenjanında hala bunu barındırdığımıza inanamıyorum!

10: Semih: Zaten kiralıktı. Evlat torpilinden 4 trilyonu da cebe koyacak. Bizleri daha fazla sinirlendirmeden kaybolmalı.

11: Ömer: Sen de kaybol dombili

12: Fernando: Yaşlandı ve sık sık sakatlanıyor. Maaşı çok fazla ama en kötü maaşının bir kısmı karşılanmak şartıyla gönderilmeli.

13: Xelçuk: ...

14: Belhanda: Anlaşma çoktan sağlandı. Getireceği bonservis geliriyle sattığın kadar al anlaşmasında bize epey kolaylık sağlayacak.

15: N’diaye: Ne gol ne asist üretebiliyor. Defansif katkısı da neredeyse yok. Sadece koşuyor. Sadece koşmaya kira parası+maaş yıllık 4 milyon Euro verilmez.

16: Feghouli: Bu temposuyla ancak Çin’de veya Arap yarımadasında oynayabilir. Performansıyla maaşının anca %10’unu karşılayabiliyor.

17: Onyekuru: Seni hiç sevemedim kara oğlan...

18: Muğdat: Datdiri datdat datdiri datdat datdiri datdat kayboollllll!!!!!!!!

19: Sinan: Fener’e mi gidiyorsun gurbete mi gidiyorsun nereye gidersen git, bizden uzak ol gamsız baykuş.

20: Diagne: Allah’tan maaşı çok fazla değil yoksa Araplara bile kakalayamazdık!

Donk’la Eren zaten gidici olduğu için yazmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Terim fanlari damlamis bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • He o kadar kolaydı. Kardeş biz Gsyiz biz Avrupa'daki büyük takımlardan değiliz. Satsak nolucak sence? Gidip 40 milyon euroya oyuncu alamayız biz

• quote:

Orijinalden alıntı: Axhen059292

He o kadar kolaydı. Kardeş biz Gsyiz biz Avrupa'daki büyük takımlardan değiliz. Satsak nolucak sence? Gidip 40 milyon euroya oyuncu alamayız biz
    Sezon sonu sözleşmesi bitecek onbinlerce oyuncu var. Çoktan çalışmaların başlaması ve birkaçıyla anlaşılması gerekiyordu ama bonservissiz adam alamıyoruz nedense. Atiba’lar, Mario Gomez’ler, Epureanu’lar, vs bedava geldi bu lige. Yıllardır ilgin tozunu atan Visca 400 bin Euro’ya alınmıştı. Arayan bulur, kimse parayı bahane etmesin!

• Muslera(maaşı düşürülmesi kaydiyla), taffarel, marcao ve diagne hariç katılıyorum. Donkun da bir sezon daha kalması gerektigini düşünüyorum

Edit. Feghouli'de kalmalı bence. Bu sezon para edebilirdi ama sezon sonundan itibaren serbest kalma maddesi var 4 milyon civarı. O paraya ondan daha iyi kanat oyuncusu alamayız. Bir tık iyisinin fiyati 8-10 milyondan başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sast -- 7 Mart 2019; 11:32:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Muslera(maaşı düşürülmesi kaydiyla), taffarel, marcao ve diagne hariç katılıyorum. Donkun da bir sezon daha kalması gerektigini düşünüyorum

Edit. Feghouli'de kalmalı bence. Bu sezon para edebilirdi ama sezon sonundan itibaren serbest kalma maddesi var 4 milyon civarı. O paraya ondan daha iyi kanat oyuncusu alamayız. Bir tık iyisinin fiyati 8-10 milyondan başlıyor
    1 milyon euro maasi bile haketmiyor.
    Zapata da her mac gol yiyordu,aralarindaki fark ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertebe12

1 milyon euro maasi bile haketmiyor.
    Zapata da her mac gol yiyordu,aralarindaki fark ne?

Alıntıları Göster
    Formsuz ama kaliteli bir kaleci muslera. Doğru bir mental hazırlıkla kaleyi gözü kapalı emanet edebilecegimiz bir isim. Sürekli önündeki stoperler değişti hatta takım komple değişti ve suan ciddi manada kötü oynuyoruz.

Gectigimiz bir kac yılda akan oyunda kolay gol yemiyorduk fakat bu sefer de duran top zaafiyetimiz vardı bu yıl ise duran top zaafiyetimiz ortadan kalktı ama özellikle orta sahada cok kritik top kayıpları yapıyoruz. Her mac kalemizde bir kaç tane ciddi pozisyon veriyoruz. Bu durum her kalecide form düşüklüğü yaratır.

Gidecekse bile bu doğrudan olmamalı yerine birini almalı ancak o uyum sagladiktan sonra muslerayi gondermeliyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Formsuz ama kaliteli bir kaleci muslera. Doğru bir mental hazırlıkla kaleyi gözü kapalı emanet edebilecegimiz bir isim. Sürekli önündeki stoperler değişti hatta takım komple değişti ve suan ciddi manada kötü oynuyoruz.

Gectigimiz bir kac yılda akan oyunda kolay gol yemiyorduk fakat bu sefer de duran top zaafiyetimiz vardı bu yıl ise duran top zaafiyetimiz ortadan kalktı ama özellikle orta sahada cok kritik top kayıpları yapıyoruz. Her mac kalemizde bir kaç tane ciddi pozisyon veriyoruz. Bu durum her kalecide form düşüklüğü yaratır.

Gidecekse bile bu doğrudan olmamalı yerine birini almalı ancak o uyum sagladiktan sonra muslerayi gondermeliyiz.

Alıntıları Göster
    Her sene defans yada orta saha kötü zaten..
    Avrupa ve güney amerika da ne kaleciler var orta sınıf takimlarda oynasalar bile cok cok az gol yiyorlar, o takimlarin defans/orta sahalari cok mu iyi?

• Acilen FM'yi bırakmalısın. Senin hayal kurman yasaklanmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertebe12

Her sene defans yada orta saha kötü zaten..
    Avrupa ve güney amerika da ne kaleciler var orta sınıf takimlarda oynasalar bile cok cok az gol yiyorlar, o takimlarin defans/orta sahalari cok mu iyi?

Alıntıları Göster
    Real, bayern, chelsea, united da liglerinde maç başı birden fazla gol yiyen takimlar. Güney amerikanin orta sira takimlarinin kalecileri neuerden de de geadan da iyi evet

Ben muslera olağanüstü iyi takım berbat demedim. Musleranin kaliteli bir kaleci olduğunu formsuzlugunda takimin performansinin etkili olabileceğini söyledim. Maaşının dusurulmesi gerektiginden mental olarak maclara hazırlanması gerektiginden bahsettim.

Galatasaray'i sacma sapan liglerin sacma sapan takimlariyla bir tutmaya gerek yok. Liverpoolla city ile karsilastirmaya da gerek yok.

Ligleri ve takimlari kendi şartları içinde degerlendirmek lazım görüyoruz iste karius gecen sezon liverpoolda ligde 14 gol toplamda 33 macta 33 gol yemisti burada 33 golü 24 macta yedi. Van djik önünde oynuyor olsaydı gecen sene o kadar da yemezdi.

• katılıyorum , ek olarak yönetim de defolup gitmeli
  • Sezon sonu oturup her oyuncunun ayri ayri fiyat/performans orani degerlendirilmeli.

- Marcao, Luyinduma, Nagatomo, Linnes: OK
    - Emre Akbaba, Djagne, Mitroglu: Yeni sezonu beklemek lazim.
    - Ömer, Emre Tasdemir: Yedek olarak OK. Türk bek yok piyasada.

- Muslera, Fernando, Mariano: Vasat oynayip astronomik para aliyorlar.
    - Mugdat, Ahmet: Kadroda isgal ettikleri kontenjan zarar.
    - Selcuk, Donk: Emeklilikleri geldi.
    - Ndiaye, Onyekuru, Semih: Zaten kiraliklar.

Feghouli ve Belhanda konusunda karar vermek cok zor. Her ikisi de özel ve kaliteli oyuncular. Yedek bekletmek olmaz, farkli rolde oynatmak olmaz. Ya sistemi bu oyuncular üzerine kuracaksin, ya da satacaksin.

Objektif bakarsak kadronun yari yariya degismesi lazim.
  • Seneye orta saha değişir, belki Diagne de satılır, ondan gelecek parayla yerine forvet ve kanat alınır dahası olmaz, fazla hayaller aleminde yaşamayın.
  • Sezon sonu 20 isimle yollar ayrılmalı
  • fm e ara ver

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Sezon sonu oturup her oyuncunun ayri ayri fiyat/performans orani degerlendirilmeli.

- Marcao, Luyinduma, Nagatomo, Linnes: OK
    - Emre Akbaba, Djagne, Mitroglu: Yeni sezonu beklemek lazim.
    - Ömer, Emre Tasdemir: Yedek olarak OK. Türk bek yok piyasada.

- Muslera, Fernando, Mariano: Vasat oynayip astronomik para aliyorlar.
    - Mugdat, Ahmet: Kadroda isgal ettikleri kontenjan zarar.
    - Selcuk, Donk: Emeklilikleri geldi.
    - Ndiaye, Onyekuru, Semih: Zaten kiraliklar.

Feghouli ve Belhanda konusunda karar vermek cok zor. Her ikisi de özel ve kaliteli oyuncular. Yedek bekletmek olmaz, farkli rolde oynatmak olmaz. Ya sistemi bu oyuncular üzerine kuracaksin, ya da satacaksin.

Objektif bakarsak kadronun yari yariya degismesi lazim.
    Marcao çok hata yapıyor hocam. Oraya daha tecrübeli, lider karakterli ve sakin bir stoper lazım. Yedekte dursa da iyi değil çünkü kendini geliştiremez. 1 süper lig takımına 1 sene kiralamak lazım.

Belhanda ve feghouli seneye 1 yaş daha yaşlanacaklar. Şimdi bile tempoları bu kadar düşükken seneye hiç kaldıramazlar. Belhanda gidici zaten. Anlaşma tamam, Sezon sonu bekleniyor. Feghoulinin de sözleşmesinde 4 milyon Euro’ya serbest kalır maddesi var. Ne yapıp edip kurtulmalıyız.

• Adam kalmadı takımda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sence böyle bir şey olabilir mi peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagizaden

Adam kalmadı takımda
    7 tane a takım oyuncusu kalıyor. 8 tane de altyapıdan çıkacak, etti sana 15. Eğer 13 transfer olmazsa bu Antalya maçı gibi her maç karın ağrısı çekeriz. Lig sonuncusunu bile ite kaka yeneriz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.