Şimdi Ara

sezon boyunca muslera diil carasso oynasaydı 6 puan fazlamız vardı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sezon boyunca muslera diil carasso oynasaydı 6 puan fazlamız vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 20 Şubat 2018; 17:42:49 >

• Muslera balondu zaten bu sezonda siz anladınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

Muslera balondu zaten bu sezonda siz anladınız

bu sezon mu 2 senedir yazıyorum kalecilik falan yapmıyor bu adam diye
  • Valla Muslera'yı savunan Galatasaraylılara ben bile gıcık oluyorum. Bizim taraftarda kredisi sonsuz diye ilginç bir kafa yapısı var. Ya tamam hata yapsa da seversin, sevgi açısından kredisi sonsuz olabilir de kredisi sonsuz oynasın demek çok saçma.
  • Eray oynasaydı kaç puan fazlamız olurdu? Eray Musleradan iyidir sizin gözünüzde onun da puan hesabını yapmışsınızdır bir yerinizden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Eray oynasaydı kaç puan fazlamız olurdu? Eray Musleradan iyidir sizin gözünüzde onun da puan hesabını yapmışsınızdır bir yerinizden.

Eray oynasaydı 5-6 puan fazlamız olurdu.

Küme düşme hattından.
  • carrasco sakatlanmış muslera naptın lan adama
  • sezon boyunca muslera diil carasso oynasaydı 6 puan fazlamız vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

sezon boyunca muslera diil carasso oynasaydı 6 puan fazlamız vardı

işte istediğim taraftar kitlesi sneıjder'i bu şekil yedik muslera'yı da böyle yicez
  • Adam 2 yıldır rezalet durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha adını doğru düzgün yazamadığın bir kaleciyi kaç keregördün de Muslera’dan iyi diyorsun? Terim oynatmadı Tudor oynatmadı hani bu adamlar futboldan anlamıyor da bir siz mi anlıyorsunuz arkadaş?

• yabanci siniri bir sekilde getirilecek. bence bursanin kalecisi iyi bir secenek. olmadi potansiyeli olan yerli kalecilerden birine sans verilmeli. yabanci siniri varken kalecinin yabanci olmasi dezavantaj olusturur

• musleranın peeformans rahatsız ediyor üstüne üstlük bir maaşa zam aldıydı sezon başı zaten dünyayı alıyordu şimdi iyice göze batacak.
    carassodan emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

Daha adını doğru düzgün yazamadığın bir kaleciyi kaç keregördün de Muslera’dan iyi diyorsun? Terim oynatmadı Tudor oynatmadı hani bu adamlar futboldan anlamıyor da bir siz mi anlıyorsunuz arkadaş?

Şu lafa uyuz oluyorum bende terim yapmamıs tudor yapmamıs. Fenerdede aynı şeyi örnek veriyorlar yok aykut bilmemne yapmıyormus o oynatmıyormuş siz mi bileceksiniz. İyi o zaman eleştirmeyelim bunlar ne yaparsa dogru.

• Carasco daha iyi bilmem ne.

Adamın adı Carasso.
  • Kardeşim Carasso kim ?? Kaç maçını izledin kaç lig maçına çıkmış kaç kupa almış sezon rakamları ne ??

Muslera bu sene düşüşte ortalamanın altında lakin saysan ilk 10 a girecek bi kalecide bahsediyorsun varsa var al Neuer'i o zaman günümüzde çok iyi kaleciler ya da efsane dediğin kaleciler çıkmıyor artık tıpkı sağ bek sol bek gibi.

• CR7_35 kullanıcısına yanıt
    hala mı muslera ilk 10 a girecek kaleci seviyesinde
  • Selcuktan sonra taraftarin yeni modasi muslera oldu.

Neymis carasso olsaymis

Cok izlediniz ya

Muslera sanildigi kadar iyi degil dedigimde daha once trol diye dalga geciyordunuz simdi noldu?

Suandaki linc girismi kadar da kotu kaleci degil.

Iyi kaleci sadece cok iyi kaleci degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 20 Şubat 2018; 16:48:50 >
  • Saysana bana 10 tane World Class kaleci ??

Neuer Buffon gerisi nerde ?? Muslera maksimum performansıyla ilk 5 e gircek bi kaleci lakin şuan ortalamanın altında kariyerinin son bölümünü(7-8 sezon)yaşıyor performansı iyi değil bu dönemde kaleciler daha efsane daha iyi performans gösterir hani bi kalecinin en iyi performansı +30 dur bana göre Kahn Van Der Sar Casillas Buffon sayayım istersen daha.

Sorun Musleranın fazla tınlamaması ve en büyük sorun Tafo'nun gidişidir ki bunuda gördük.

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Saysana bana 10 tane World Class kaleci ??

Neuer Buffon gerisi nerde ?? Muslera maksimum performansıyla ilk 5 e gircek bi kaleci lakin şuan ortalamanın altında kariyerinin son bölümünü(7-8 sezon)yaşıyor performansı iyi değil bu dönemde kaleciler daha efsane daha iyi performans gösterir hani bi kalecinin en iyi performansı +30 dur bana göre Kahn Van Der Sar Casillas Buffon sayayım istersen daha.

Sorun Musleranın fazla tınlamaması ve en büyük sorun Tafo'nun gidişidir ki bunuda gördük.

çok basit bir soru soracağım.

muslera top 10 kaleci olsa TR de ne işi var ?

Stegen
    Neuer
    Courtois
    De Gea
    Ederson
    Alisson
    Oblak
    Burki
    Loris
    Navas
    Buffon

illa liste istiyorsan bu saydıklarımın hiç birinden iyi değil muslera ki aklıma gelmeyenler vardır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.