Şimdi Ara

Sezon 9 ne oynanmalı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar en son sezon 3-4 oynadım daha sonra oyunu bırakmıştım bu sezonun son 1 ayında oynadım oyun çok güzel geldi önceki gibi 2 tane dh . 1 tane kridershoot etrafında dönmüyor oyun. 60 lvl gemlerden , 40 lvl hızlı griftlerden kurtulmuşuz. Sonunda monklarda , barbarlarda yüksek griftlere dahil olabilmiş ,wd ler ise dps olarak partilerde. cube oldukça güzel , bountyler, görevler 1 yıldan fazla girmeyince baya iyi geldi. Ancak geç başladığım için paragon ve gemlerde yetişemem diyerek genelde vaktimi goblin farm ve kozmetik farmda geçirdim. Az çok bişeylerde buldum. Şimdi yeni sezon 06 ocakta başlıyormuş. Reddit ve bi kaç formu gezdim ancak tarzanca olan ingilizcem yüzünden çok fazla bilgilenemedim. Ptr'da indirmedim malesef bir rainbow goblin derdine. Yeni sezonla ilgili görüşleriniz nedir merak ediyorum. Barbarlar dönerek vurmaya devam edecekmiş , kimi forumlarda wd ye nerf geliyor kimisinde archon build güçleniyor , kimisinde monk hala güçlü , kimisinde artık oynanmaz deniyor. Ben bu sezon paragon lvl , grift , solo ve 4 oyuncu ile sağlam kasmayı düşünüyorum. Wizard önerirmisiniz ? Yine firebird build olacakmış galiba. Varsa bilgilerimiz paylaşalım :)

• Bu kadar öldümü yahu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetRekt

Bu kadar öldümü yahu oyun

kendin yazıp kendin cevaplıyorsan artık oyun ne halde sen düşün
  • Yeni oyunu duyursaydı nasıl olurdu merak ediyorum, tüm kitleyi toplaryabilir miydi ki ?
  • uzun süre üstüne bende başlıcam tek oynamak 5 saat sonra bayıyo beni birileriyle haberleşebilirsek burdan hep birlikte başlayalım oynamak isteyen mesajla battle.net atabilir bana birlikte başlarız
  • Ben de uzun zamandan sonra oyuna geri döndüm. WW Barbar yaptım çok hoşuma gitti. Sezonda da Barbar oynayacagım sanırım. Metagame pek bilmiyorum çok yüksek hedeflerim yok.
  • Yani şu an bakıldıgında aslında sezon 8den cok da farklı degıl acıkcası her sezon aralıksız aynı şeyleri yapıyoruz ama neden hala oynuyoruz onuda bilmiyorum ha surda su varmıs burda bu varmıs derken vakit geçiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.