Şimdi Ara

Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! ) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
6
Favori
46.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )
  • Yaz benide,

Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanb3

Ben de sezon 1'denim, az önce baktım skin bende de varmış fakat şöyle bir şey var. Ben o skini bende varmış gibi çok rahat gösterebilirim. Herhangi bir üyenin resmini alıp isim kısmına kendiminkini PS ile çok rahat oturtabilirim ki anlaşılması mümkün bile olmaz.

O kadar işsizi zaten direk alsınlar kulübe.
  • http://puu.sh/3k1qu.jpg

best lux evren yazıcaksan qnq parantez içinde anlaşabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeaLx2 -- 20 Haziran 2013; 15:13:07 >
  • Buyur kardeş.

• bu da benden
  • .........
  • hesabım banlı ama kassad.inden kanıtlıyım

http://quickfind.kassad.in/profile/eun/TurkishPower22/
  • Sezon 2'nin başladığı gün oyuna başladım ben de

arkadaşlarım judgement kayle skini hakkında konuşurken duydum ve "o ne laa?" diye sordum. İyi ki sormuşum

tabi ben gruptan sayılmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredeyse bu skin in olduğunu unutmuşum.
    Bakınız: Ben oyuna başladığımda 55-60 tane champion vardı..

Guruba da alırsınız artık
  • Keşke Dota'dan önce buna başlasaydım yahu =)
  • Beyler su menü zamanını hatırlayan var mı , Off off ne Noob'dum ama ya AD Master yi seçip Malady kasardım yanlış hatırlamıyosam

edit : Kayle skinin göstermeme gerek yok heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vastiel -- 26 Haziran 2013; 0:55:12 >

• reisler bende ıhtiyarım benide ekleyin
  • Bu konuya mesaj attım mı bilmiyorum da şimdi atayım ben de dh ihtiyarlarındanım
  • İlk sezon oynamadım ama eskiyimdir
  • yaz benide

Raizen 82

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quake- -- 26 Haziran 2013; 14:47:17 >
  • Bende de açıkmış yeni farkettim
  • geç kaldım biraz :D uzun bi ara vermiştim üni sebebiyle şimdi tekrar başladım sezon 1 den beri oynarım :) fotoğrafıda unutmasam yarın sabah uplarım
  • Vastiel kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

Beyler su menü zamanını hatırlayan var mı , Off off ne Noob'dum ama ya AD Master yi seçip Malady kasardım yanlış hatırlamıyosam

edit : Kayle skinin göstermeme gerek yok heralde

Özel mesajlardaki 1. arkadaşın ismi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaggedyDoctor -- 28 Haziran 2013; 13:02:11 >

• Hala katılabiliyormıyuz ? Katılıyorsak yaz beni editle fotoyu atarım
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.