Şimdi Ara

Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
6
Favori
46.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

Hatırlayan var mı acaba bunları?

Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )

Ayip ayip. Nasil aliyorduk onu? Arkadasim almisti ben alamamistim hep icimde bir yara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka skin yok mu bi tek Kayle mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yudmud

quote:

Orijinalden alıntı: cipskolakilit

legendary skin dönerken yeşil oluyo

Oha oha oha King Rammus. Westteysen bi el oynayalim goster pls pls

bende var hiç bişey olmuyo sadece rengi değişik kandırma milleti evladım

http://i.imgur.com/jG46BY0.jpg?1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dipcihino -- 23 Mayıs 2013; 16:32:10 >
  • quote:

Millet depolamıştı, ben üşendiğimden almamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yudmud

quote:

Ayip ayip. Nasil aliyorduk onu? Arkadasim almisti ben alamamistim hep icimde bir yara

Razer bir site açmıştı ordan alıyorduk 1 seçenek daha vardı ama hatırlamıyorum. O zamanlar aptallık ne işe yarıcak MS deyip rune conbinerda yakmıştım 1 tanesini
  • Beni niye eklemedin >:[.

• yaz keke yaz

• quote:

Orijinalden alıntı: 13_Iskender

buyrun buda benden :))

lolskins OP
  • quote:

Razer bir site açmıştı ordan alıyorduk 1 seçenek daha vardı ama hatırlamıyorum. O zamanlar aptallık ne işe yarıcak MS deyip rune conbinerda yakmıştım 1 tanesini

ben tiplerini sevmediğim için yaktım onları sonra 3 tane düzgün ms rune aldıydım. ama smurf de hala kullanırım kendilerini :D
  • benide ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc_ScRubS -- 23 Mayıs 2013; 21:35:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellraisers

quote:

Orijinalden alıntı: 13_Iskender

buyrun buda benden :))

lolskins OP

• la şaka gibi sayenizde judgement kayle skinim olduğunu öğrendim sağolun :D ahahahha şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mastermage

la şaka gibi sayenizde judgement kayle skinim olduğunu öğrendim sağolun :D ahahahha şaka gibi

ahaha bende de olmuştu öyle ama sezon 2'de fark etmiştim. çok bi haber yapılmadı ama ya, forumda bile çok az duyurulmuştu. tabii skin açları yine yakmıştı ortalığı

ya o değil de; şöyle 4ncü sezon için, 1nci sezondan itibaren oynayanlar için bi hediye ya da bi ayrıcalık tanısalar keşke. çok bi ayrıma gerek yok tabii kayırmasın yeter. yine bi skin olabilir ama mesela diğer 3 sezonun hatrına unavailable skinlerden 3 tane seçebilme hakkımız olsa ne güzel olurdu.
  • yahu ben oyuna ilk çıktığı sıralarda account açmıştımda oynayamamıştım benim pc kaldırmamıştı , sonradan yeni pc toplayınca tekrar denemiştim sezon 2 sezon yeni başlamıştı sanırsam, keşke erkenden toplasaydım bilgisayarı giremedik gruba iyimi

onun haricinde imza konusunda yardımcı olabilirim, konu sahibi arkadaşa sesleniyorum kafandaki düşünceleri söyle bana ben bişiler yapmaya çalışırım
  •  Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )

ekle madem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterNerfLuffy -- 26 Mayıs 2013; 9:29:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BetterNerfLuffy

ekle madem

komediye bakarmısın :D :D :D yahu madem üç kağıt yapıcan adam gibi yap :D:D bide kafasına göre daha ismi çıkmadan eklemiş imzasına :D yahu birincisihttp://quickfind.kassad.in/profile/eun/Rayleighx8/ de kaydın yok eğer oyuna sezon birden girmiş olsaydın east açıldığında otomatik olarak transfer olman gerekirdi ikincisi ne weste kaydın var nede NA da :D :D:D

En komiği ne biliyormusun???? hala gülüyorum resmin arka planında serverla ilgili problemin yazıldıgı yerde görüleceği gibi clientin türkçe bu yüzden alta mevcut şampiyon yazması gerekirken Champion Owned yazıyor ahahahahah ifşa böyle olur küçük kardeşim hadi kendini geliştirmeye devam et sen ama önce o imzayı kaldır yada yüzsüzlük yapıp silmeyedebilirsin :D :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasc1453 -- 27 Mayıs 2013; 20:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453

quote:

ekle madem

komediye bakarmısın :D :D :D yahu madem üç kağıt yapıcan adam gibi yap :D:D bide kafasına göre daha ismi çıkmadan eklemiş imzasına :D yahu birincisihttp://quickfind.kassad.in/profile/eun/Rayleighx8/ de kaydın yok eğer oyuna sezon birden girmiş olsaydın east açıldığında otomatik olarak transfer olman gerekirdi ikincisi ne weste kaydın var nede NA da :D :D:D

En komiği ne biliyormusun???? hala gülüyorum resmin arka planında serverla ilgili problemin yazıldıgı yerde görüleceği gibi clientin türkçe bu yüzden alta mevcut şampiyon yazması gerekirken Champion Owned yazıyor ahahahahah ifşa böyle olur küçük kardeşim hadi kendini geliştirmeye devam et sen ama önce o imzayı kaldır yada yüzsüzlük yapıp silmeyedebilirsin :D :D

Pawnd.
    Konu kilit üye ban.

• quote:

Orijinalden alıntı: SingedFTW

quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453

quote:

ekle madem

Pawnd.
    Konu kilit üye ban.

Bendede duyurular türkçe ama oyunu ingilizce kullanıyorum o kisimda yanlışlık yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngaWen -- 27 Mayıs 2013; 23:07:41 >
  • benide ekleyin tr deyim artık turumaji. 1ci sezondan beri oynuyorum :D tabi 1 sene boyunca sdece siirle oynadım orası ayrı eski itemler güzeldi. force of nature neydi ya +72 mr verirdi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turumaji -- 28 Mayıs 2013; 10:07:42 >
  • Önceden buralar toprak idi dutluk idi anangille kiraz asardık kepçelerimize.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.