Şimdi Ara

Seyyar Pavyon Tofas(Utanc, Rezillik icerir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
3.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tuvtürk böyle gevşek olursa bunlar dahada çoğalır piyasada
  • ya ben trafikte sadece bunlardan korkuyorum, biri duramayacak gelip çarpacak diye her zaman kaçmaya çalışıyorum... ama bi yerden sonra bunları da mazur görüyorum, arkadaşın babasının bi sözü vardı adam fakir, 7-8 çocuk yapıyor dediğimizde ''e ne yapsın onun da tek eğlencesi o'' demişti, bunlarınki de aynı hesap, ne yapsın tek eğlencesi bu, aşağılamak çözüm değil, birilerinin canına kıymasınlar mallarına zarar vermesinler yeter.
  • açık net anadolu çomarıdır kendileri. ne pislik ararsan bu tiplerde
  • mezopotanya kokenliler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya birde bunları beğenen kızlar var, evet evet gerçekten var,bu kıroların böyle olmasının bir başka nedenide yaşadıkları bölgedeki kızlar bunları böyle beğeniyor ilgi görüyorlar...
  • Adam ın son iki harfine cık eklenmiş hali
    Amma guldum ama bende ehliyetsuzken Tofaş değil ama otobüs çalıyordu hunharca egleniyordum ama bunlar kadar kimse boyut değiştiremez

• Çarpışan otoya binip çarpmamak için uğraşan tipler var ya; aynı o
  • quote:

Orijinalden alıntı: rst78

Koltuğa neden yaslanmıyor; koltuk alabildiğine yatırıldığı için yaslandığında direksiyona yetişemeyecek, önünü göremeyecek.

Gerçi neredeyse dümdüz yatar pozisyonda kullanmayı becerenler de var, büyük başarı

O koltuğun yatıklık derecesine göre apaçilik katsayısı ve rütbesi hesaplanıyor olmalı

Amazon'da satılan bi gözlük var abi, içerisinde ayna var. Yattığın yerden tavana doğru bakarken kucağındaki kitabı okuyorsun başını eğmek zorunda kalmadan.

Bunlarda o gözlük default geliyor sanırım

• arabaya tüplü televizyon bile koymuşlar
  • ...
    http://youtu.be/-cEKLVUGL8M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GTS1907 -- 7 Eylül 2015; 11:19:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

...

Bunları dağa çıkmadan toplu haldeyken telef edeceksin aslında daha az maliyetli olur hem.
  • şu angara'danda, angaralı şivesindende nefret ediyorum arkadaş. bunların ne kadar kötü bir aksanı var ya. cidden çok kötü.
  • ahahahah bu ne ya
  • 1000 abonesi olması beni çok şaşırttı. Ayrıca koltuk orada boşuna duruyor , tabure koysalar da farketmezdi.

• Bu ne la. Rezillige bak. Malum ırk+çöp+leş. Güzel ülkemde böyle faydasız tipler gördükçe utanıyorum. Yazık ulan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

...

Koptum lan bu ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: krmlfc

Ya bunları kovup Suriyelileri alsak memlekete daha hayırlı olur.Sorun araba sorun değil.Tofaşı piyasadan silsek başka araba bulçak bu apaçiler.Gerçekten bu apaçileri ülkeden göndermek lazım tek çözüm bu.

Tofaşı silsek bmw honda var maalesef. Bu markaları svmeme sebebim apaçiler. Düzgün kullanan kesimde var tabi. O kesimin içindeyim bende ama pek kullanmıyorum a4 varken 3 ü

• sincanda geziyolar anca , varoş kesimin varoş çocukları bunlardan allah uzak etsin bizi
  • Beyler kanala üye olun çok ilginç videolar sanki belgesel izliyorum

edit: sanayide devriye adlı videoyu izleyin mutlaka tofaşkçıların felsefesini anlıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 41gokhan41 -- 7 Eylül 2015; 21:50:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

Ankaralı sanırım. Aracın arkasında Ankaragücü atkısı mevcut.

Başka neresi olabilir ki Caddelerimiz geceleri tabut championship'e ev sahipliği yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.