Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Seyircilerin durumu ne olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
15
Cevap
1
Favori
437
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Seyircilerin durumu ne olacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1403 Mesaj
    Maç gelen taraftar maçı izleyemeden eve gitti.
    Şimdi biletleri yandı mı taraftarın?
    Ertelenen maçın için yeni bilet mi satacaklar?
    Nolcak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Bileti saklayan girer.
    |
    |
    FRIENDS Arrow / Blue Mountain State / Breaking Bad / Chuck / Da Vinci's Demons / Game of Thrones / Gossip Girl / House M.D. / How I Met Your Mother / Lost / Misfits / Prison Break / Shameless / Sherlock / Siberia / Skins / Spartacus / Supernatural / The Big Bang Theory / The Walking Dead / Black Sails / Vikings / House of Cards / American Horror Story / Dexter / The 100 / The Oz
  • Binbaşı
    1618 Mesaj
    aynen en kötüsü 2400 kişi italyadan gelmiş izlemek için onların durumu daha vahim adamların yarın işi gücü var belki italya da çalışacak adam yarın hakem iyi küfür yedi ama benden

Orijinalden alıntı: GuardsmanBob

aynen en kötüsü 2400 kişi italyadan gelmiş izlemek için onların durumu daha vahim adamların yarın işi gücü var belki italya da çalışacak adam yarın hakem iyi küfür yedi ama benden

Yarın işe gidecek adam gelmez zaten buraya
    |
    |
    |
    |

мoonяoмαпicisм"
    Aranızdan yarınızı, arzuladığımın yarısı kadar anıyorum.Diğer yarınızı da hakeiğinin yarısı kadar seviyorum!
  • Yarbay
    2692 Mesaj
    Gitsem oraya "abi bileti yırttım attım maça girerken napcam ben?" desem az biraz ağlasam alırlar bence maça
    |
    |

PSN : FTazex
    FIFA 16 - GTA IV - SW BATTLEFRONT
  • Binbaşı
    1308 Mesaj
    Bir sürü ÜNİ grubu maça gidip gece şehirlerine dönecekti. Maçı bırakıp dönseler paralar gitti. Kalsalar sokakta yatçaklar. E otobüs şirketiyle günlük anlaşılıyor ek para isticek adam. Olaylar olaylar.
    |
    |
    |
    |

Böyle durumlarda kulüp karşılıyormu yoksa gitti mi paracıklar ? Bir juventus forumlarına göz atiyim ne diyorlar.
    |
    |
    Niye babacım ucuzdan satarlar biletleri.. Şimdi gitsek bu tip üni öğrencilerinden yırtık bilet toplasak olmamı
    |
    |

мoonяoмαпicisм"
    Aranızdan yarınızı, arzuladığımın yarısı kadar anıyorum.Diğer yarınızı da hakeiğinin yarısı kadar seviyorum!
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Karaborsa yapanlar yaşadı, kombinesini okutup içeri soktukları adamın parayı cukkaladılar. Üstüne sonraki maça giderler.
    |
    |

Steady as she goes..
  • Yarbay
    4063 Mesaj
    maç gecesi bilet alan adamlar var bizzat konuştum bugün bikaç italyanla
    |
    |
    |
    |

gerçi çok da üzülmedim giderlerken iyi hava atmışlardı artizler
    |
    |
    |
    |
    Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///
  • Binbaşı
    1913 Mesaj
    Ben stadın kapılarının kırılacagını düşünüyorum. Emniyet sağlam önlem alsın. Yarın öfkeli vatandaş çok olur arenada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,368
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.