Şimdi Ara

Seyircilerin durumu ne olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maç gelen taraftar maçı izleyemeden eve gitti.
    Şimdi biletleri yandı mı taraftarın?
    Ertelenen maçın için yeni bilet mi satacaklar?
    Nolcak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük ihtimalle biletini yırtan yandı.
    Bileti saklayan girer.
  • aynen en kötüsü 2400 kişi italyadan gelmiş izlemek için onların durumu daha vahim adamların yarın işi gücü var belki italya da çalışacak adam yarın hakem iyi küfür yedi ama benden
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuardsmanBob

aynen en kötüsü 2400 kişi italyadan gelmiş izlemek için onların durumu daha vahim adamların yarın işi gücü var belki italya da çalışacak adam yarın hakem iyi küfür yedi ama benden

Yarın işe gidecek adam gelmez zaten buraya
  • Boşver o 2400 İtalyan ülkeye dolar bırakır hacı, yicekler içecekler gezecekler kalacaklar ohoo :).. Turizme can verir vallahi
  • Gitsem oraya "abi bileti yırttım attım maça girerken napcam ben?" desem az biraz ağlasam alırlar bence maça
  • Bir sürü ÜNİ grubu maça gidip gece şehirlerine dönecekti. Maçı bırakıp dönseler paralar gitti. Kalsalar sokakta yatçaklar. E otobüs şirketiyle günlük anlaşılıyor ek para isticek adam. Olaylar olaylar.
  • Juventus taraftarı olsaydım çıldırırdım ha.Dönüş uçak biletini vs almışlardır çünkü.
  • bende bu juve taraftarını düşünüyorum şimdi onlar bu geceden dönüş uçuşunu almışlardır ya da en geç yarın,biletler yanıcak ya da dönücekler yani.

Böyle durumlarda kulüp karşılıyormu yoksa gitti mi paracıklar ? Bir juventus forumlarına göz atiyim ne diyorlar.
  • Niye babacım ucuzdan satarlar biletleri.. Şimdi gitsek bu tip üni öğrencilerinden yırtık bilet toplasak olmamı
  • Karaborsa yapanlar yaşadı, kombinesini okutup içeri soktukları adamın parayı cukkaladılar. Üstüne sonraki maça giderler.
  • maç gecesi bilet alan adamlar var bizzat konuştum bugün bikaç italyanla
  • Maçta İtalyan var mıydı?
  • arkadaşlarım gitti maça. bu havada kaç saatlik yola gittiler. 20 dakika izlediler dönüyorlar şuan. onlar ne yapsın

gerçi çok da üzülmedim giderlerken iyi hava atmışlardı artizler
  • Tam kaos olacak.
  • Ben stadın kapılarının kırılacagını düşünüyorum. Emniyet sağlam önlem alsın. Yarın öfkeli vatandaş çok olur arenada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.