Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

seyirci çok olgun davrandı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> seyirci çok olgun davrandı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4 Not
    Maçın ertelendiği anons edilince kıyamet kopacak diye bekledim ama seyirci usulca stadı terketti (maça giden varsa yazsın, tv'den görebildiğim buydu)

o havada seyrantepeye kadar gittiler, havaya girdiler, biletlerini yırtanlar da oldu yani tekrar girememe, girebilse bile işinden dolayı gelememe ihtimali olanlar vardı. hiç tepki gelmedi.

az önce radyosporda bülent yavuz da söyledi. o sahada rahatlıkla maç oynanırdı, şampiyonlar liginde emsalleri de var. seyirci bunu görüyor ama hiç tepki gelmedi.

|
    |
  • Evet çıkarken homurdanmalar sövmeler oldu ama havanın bu şekilde olacağı belliydi, en azından Sarıyer ve Maslak tarafı özellikle ormana yakın bölgelerin hem yağmuru hemde karı diğer bölgelere göre daha şiddetli ve yoğun yağdığı bilinen bir şey. Hakemlik bir durumda yok, oyuncular o sahada oynamak istemedi, hem zeminden dolayı sakatlık riski olsun, (buzlu sahada Uğur Uçar'ın diz kapağı kırıldığı zaman saha zeminine ve bu zeminde maç oynatanların sülalesine söverken iyi aynı sahada maç oynatılmadı diye sövmek ikiyüzlülüktür) hem görüş açısı olsun oynanacak durumda değildi, millet stad dışında aynı karda 3 metre önünü zor görecek durumdaydı. Bizde kar yağmıyordu direk dolu yağıyordu yani buz da yağıyordu diyebilirsiniz. İnanın o yoğunlukta gözde gözlük olmadan yürümek bile zorken sahada oyuncular koşmak zorunda. Biraz empati yapmak lazım.. Sakatlık olsa, görüş açısından dolayı ofsayttan gol yesek o zaman buralar maçı oynatan hakemin **** diye serzenişleriyle dolardı..

Ben ankaradan gittim 30dk izleyip geri döndüm. Maç ertelendi dedikten bi 20 dk sonra sahanın yarısı temizlenmişti zaten ve temizlenen yerler geri kar tutmuyordu. Çünkü kar değil dolu yağmıştı.

Daha bi oyuncu bile ayağı kayıp düşmedi veya topu ayağından kaçırmadı kar yüzünden.

Hakkımı o portekizliye helal etmiyorum. Adam resmen kaç bin kişinin hakkını yedi.

• Teğmen
    129 Mesaj
    Seyirciye yazık oldu.Çoğu bugünkü maça gelemeyecekler mesailerinden dolayı.Hakem aşırı derecede korkak çıkmasa o maç her türlü oynanırdı.
    |
    |
    2 saat bekleyip, 25 dk maçı izleyip donarak stadı terket, yarında maç saat 3'e ertelensin. Hakem kaçmayı tercih etti.
    Bunun 3 katı karları sahalarda maçlar oynanıyor dünyada.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
    Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
    Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
    Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

• Yarbay
    2506 Mesaj
    Valla gayet de soverek cikti millet toplu bir hareket olmadı ama.5 saat dışarda kaldım izlediğim 30 dakika mac saka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Olan taraftara oldu. Belki 300 lira bilete verip gelen vardı, o sinirle bileti atan yırtanda çok olmuştur.
    2 saat bekleyip, 25 dk maçı izleyip donarak stadı terket, yarında maç saat 3'e ertelensin. Hakem kaçmayı tercih etti.
    Bunun 3 katı karları sahalarda maçlar oynanıyor dünyada.

dün maç konusunda da yazmıştım.
    trömsö maçımız da avrupa maçıydı ve ben hayatımda o kadar kötü bir saha ve çamur deryası görmemiştim. değil çizgi, formaları görmek, takımları ayırt etmek imkansızdı ve oynandı. bu hakem o sahayı görse ne yapardı merak konusu.
    1254 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Valla gayet de soverek cikti millet toplu bir hareket olmadı ama.5 saat dışarda kaldım izlediğim 30 dakika mac saka gibi

İnternette dolanan Fenerbahçe atkılı arkadaş sen misin yoksa

Daha bi oyuncu bile ayağı kayıp düşmedi veya topu ayağından kaçırmadı kar yüzünden.

Hakkımı o portekizliye helal etmiyorum. Adam resmen kaç bin kişinin hakkını yedi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: DD11

quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

İnternette dolanan Fenerbahçe atkılı arkadaş sen misin yoksa

Hayır maalesef o kadar alkollü adam varken o sekilde gidecek kadar cesur değilim

|
    |

• Yarbay
    6102 Mesaj
    Ben stadta izledim. 6 adam elinde tahtalarla bir stadı temizlemeye çalışıyor ya ben ona sövdüm.
    |
    |

Sizden bi cacık olmaz
    1453 Mesaj
    Hakem çok günaha girdi valla.Bugün hava daha beter bunda hiç oynatmaz.

|
    |

Aynısını bizim hanım da söyledi. Beşiktaş girmişti ya dedi. Seyirciye bıraksalar 5 dakikada temizlenir diye.

Ben de dedim bir sürü ceza aldılar zor kendilerine geldi takım diye. "Ha sonrasını bilmem ben diyor.!"
    |
    |
    YateQo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ve hala maç saati net olarak belli değil 15:00 deniliyor ancak değişim olabilir , eğer böyle anlık değişimler olursa gelebilecek taraftarda gelemez .
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Yarbay
    3098 Mesaj
    şampiyonlar liginde final maçına çıkan bir takım ertelenen maçta seyircisini bir daha toplayamaz, hele birde şimdi uefa garantilendiği için hiç gelen olmaz. bari biletsizleri falan alsalarda yarısı falan dolsa
    |
    |

gerçek işini kolaylaştırır

düşenin dostu ol
  • Yarbay
    2320 Mesaj
    Evet çıkarken homurdanmalar sövmeler oldu ama havanın bu şekilde olacağı belliydi, en azından Sarıyer ve Maslak tarafı özellikle ormana yakın bölgelerin hem yağmuru hemde karı diğer bölgelere göre daha şiddetli ve yoğun yağdığı bilinen bir şey. Hakemlik bir durumda yok, oyuncular o sahada oynamak istemedi, hem zeminden dolayı sakatlık riski olsun, (buzlu sahada Uğur Uçar'ın diz kapağı kırıldığı zaman saha zeminine ve bu zeminde maç oynatanların sülalesine söverken iyi aynı sahada maç oynatılmadı diye sövmek ikiyüzlülüktür) hem görüş açısı olsun oynanacak durumda değildi, millet stad dışında aynı karda 3 metre önünü zor görecek durumdaydı. Bizde kar yağmıyordu direk dolu yağıyordu yani buz da yağıyordu diyebilirsiniz. İnanın o yoğunlukta gözde gözlük olmadan yürümek bile zorken sahada oyuncular koşmak zorunda. Biraz empati yapmak lazım.. Sakatlık olsa, görüş açısından dolayı ofsayttan gol yesek o zaman buralar maçı oynatan hakemin **** diye serzenişleriyle dolardı..
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    ışın çelebi şu anda radyosporda bombalıyor.

çatının maliyeti 10-12 milyon euro
    100 kazanıyor 1 yatırmıyorsunuz diyor.
    |
    |
    6273 Mesaj
    Satın alınan biletler ne oldu arkadaşlar?
    Merakımdan soruyorum, mantıken bugünkü maç içinde geçerli olması lazım bana göre.

Ancak ben kombine biletimi pazartesi gecesi kulübün sitesinden tek maçlık satışa çıkarmıştım. Dün satılmış gözüküyordu.

Şimdi baktım tekrar satışa açık şekilde duruyor. Bu durum benim kafamı karıştırdı?

Acaba satın alınan biletlerin ücretini iade mi ettiler herkese? Bugün yeniden değerlendirsinler diye?

|
    |

Inceleme: Zalman ZM-NC1000 Laptop Sogutucusu
    Inceleme: ORJİNAL TEYBE USB SD AUX Digital Music Changer
    Apple Watch Sport Uzay Grisi
    iPhone 6 Uzay Grisi 16 GB
    Samsung 55H6470 - PS4 500Gb
    || HP Dv5 || C2D P8400 @ 2,26 1066 || 4 GB DDR2 800 || 120 GB Sandisk Extreme SSD || 15.4" WSXGA+ Infinity (1680 x 1050) ||
    || N wifi+Bluetooth || 512 MB 9600M GT || HDMI & eSATA & Altec Lansing || High Capacity Battery || Win10 Pro x64 ||
  • Yarbay
    2411 Mesaj
    lan bileti görevliye okuttum, geri almayı unuttum, sonra numaraya bakmadım diye döndüm geri aldım :D
    almasam kaldı maç :)
    |
    |
    294 Mesaj

800 e bilet alan yirtmaz o bileti ya. Hatira diye saklar...

|
    |
    nolamaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,667
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.