Şimdi Ara

SEYİR HALİNDE DÜŞÜK VİTES GAZ KESME TEKLEME PATIRDAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arabam 2. viteste düşük devirde orneğin 2500 - 2000 devirlerde seyir halinde ilerlerken arabada gaz kesme gibi hali var arabam lpg li sıradan sistem karbüratörlü araba gaz keserken gaza bastığım an feci şekilde patırdıyor feci şekilde gaz kesiyor biraz daha fazla bastığım an deviri yükseltince sorun kalmıyor benzinde denedim bu sorunu yapmıyor? LPG'de düşük devirlerde oluyor sık sık geçen sanayiye gittim distribütör soğutucusu olabilir dediler sıfırı 80 lira ama satan kişi kolay kolay bozulmaz bu iyice araştır dedi çıktım geldim, bundan yaklaşık 1 ay önce motoru yıkatmıştım sadece distribütöru poşetle sardım gerisi apaçık ortadıydı yıkatmıştım bu sorun yaklaşık olarak 15 gündür böyle devam ediyorum sürmeye ama bu sorun beni delirtecek arabadan pek anlamam ama 1 tane bujisi hafif belinde yağlanma var arabayı alalı 7 ay oldu daha buji felan hiçbirşey değiştirmedim bujilerden yapma ihtimali varmı?

NOT: arabam kartal 96 model tempra motor
    Cevaplarınız bekliyorum teşekkürler.

• Kimsede birşey bilmiyor cahilsiniz hepiniz amk ya
    buji sıralaması yanlış yapılmış ondan yapıyormuş sizlerde yok lpg beyin değiştirin - vesayre sayıp duruyorsunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.