Şimdi Ara

Seyehat yasağı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi hafta içi sokağa çıkma yasağının uygulanmadığı saatlerde şehir dışına çıkabiliyor muyuz? yani şuan an itibariyle gitsem gidebiliyor muyum mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Authorized -- 29 Aralık 2020; 10:16:45 >

• Hafta içi 5 gün boyunca sabah 05.00 / 21.00 saatleri arasında şahıs aracınla veyahut toplu taşıma ile şehirler arası yolcuğulu yapabilirsin. 21.00 sonrası veya 21.00'i aşacaksa eğer seyahat izin belgenin olması gerekiyor ne yazık ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Hafta içi 5 gün boyunca sabah 05.00 / 21.00 saatleri arasında şahıs aracınla veyahut toplu taşıma ile şehirler arası yolcuğulu yapabilirsin. 21.00 sonrası veya 21.00'i aşacaksa eğer seyahat izin belgenin olması gerekiyor ne yazık ki.

peki diyelim bugün gittim ve haftasonuna kadar kaldım. Cumartesi ikamet ettiğim yere dönme gerekçesiyle dönecek olsam sıkıntı oluyor mu? Suistimal etmek için sormuyorum, sadece nereye kadar esnediğini bileyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Authorized

peki diyelim bugün gittim ve haftasonuna kadar kaldım. Cumartesi ikamet ettiğim yere dönme gerekçesiyle dönecek olsam sıkıntı oluyor mu? Suistimal etmek için sormuyorum, sadece nereye kadar esnediğini bileyim.

Alıntıları Göster

199'u arayarak daha net bilgi alabilirsin o konu hakkında.

• quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Hafta içi 5 gün boyunca sabah 05.00 / 21.00 saatleri arasında şahıs aracınla veyahut toplu taşıma ile şehirler arası yolcuğulu yapabilirsin. 21.00 sonrası veya 21.00'i aşacaksa eğer seyahat izin belgenin olması gerekiyor ne yazık ki.

hocam edevletten izin alma ekranında, gerekçeler olarak sadece askerlik, mahkum, sınav... gibi gerekçeler var ve belge isteniyor, sadece yolculuk için nasıl yapabiliriz, bir kağıda yazıp foto çekip atsak olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam edevletten izin alma ekranında, gerekçeler olarak sadece askerlik, mahkum, sınav... gibi gerekçeler var ve belge isteniyor, sadece yolculuk için nasıl yapabiliriz, bir kağıda yazıp foto çekip atsak olur mu ?

Alıntıları Göster

İnanın tam net olarak bilgim yok. 2 hafta evvel benimde hafta içi şehirlerarası yolculuk yapmam gerekiyordu. Perşembe gidip cuma günü dönecektim en temiz bilgiyi 199'u arayarak alabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.