Şimdi Ara

Seyahat kısıtlaması kalktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
4.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu gece 12 ye bilet aldım Ankaradan çıkacağım. Normalde çarşamba akşam gitmem gerekiyordu iş yerine. Ama sgk nın sistemlerindeki hatadan dolayı sigorta girişim yapılamadı ve zaten ayın 1 ini bekliyordum. Bir gün erken gitmiş olacağım böylece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaka sayıları artar bence. kontrollü serbestliğe geçiliyor. ekonomik ve genel olarak pskolojik olarak mecburen bu moda geçiliyor.

yeni hastaneler hızla yapıldı. bence bu mantıklıydı,çünkü ihtiyacımız olabilir.

bence genel olarak hala çok dikkatli olmalıyız. aşı ya da ilaç bulunmadan ve yaygınlaşmadan tehlike devam eder bence.
  • Şuan İstanbulda Olup gece 00.00 dan sonra başka bir ile gitmek üzere yola çıkıcak olan var mı?

Saati bekleyen var mı

• Şahsi araçlarda toplam 5 kişi ile yolculuk yapılabilir mi? Toplam 3 kişi diyorlardı. Hala geçerlimi.

• Çocuklari alıp sehir dısı dede ananeye ziyarete götürebilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Bu gece 12 ye bilet aldım Ankaradan çıkacağım. Normalde çarşamba akşam gitmem gerekiyordu iş yerine. Ama sgk nın sistemlerindeki hatadan dolayı sigorta girişim yapılamadı ve zaten ayın 1 ini bekliyordum. Bir gün erken gitmiş olacağım böylece.
    Hocam baya olmuş siz yolculuk edeli ama nasıl şehirler arası otobüslerin durumu? Uyuluyor mu kurallara yoksa kimsenin umrunda değil mi? Yolculuk etmem gerekiyor ama biraz çekiniyorum, etrafımda yakın zamanda yolculuk eden biri de yok.
  • Dark_Passenger47 kullanıcısına yanıt
    Hocam otobüsler yüzde 50 kuralına uyuyorlar. Uymak zorundalar zaten. Otururken bir kişi cam kenarı bir kişi koridor olarak düzenleme yapmışlar. Ama canımı sıkan nokta şu oldu otobüste servis yapıyorlar. Ben hiç birinde herhangi bir şey almadım. Ama millet aldı. Hiç umursamadı. Bugün 13. gün ve bende her hangi bir sempton yok. Bu perşembe de tekrar Ankara, pazar Çanakkale yolculuğu yapacağım otobüs ve uçak ile. Onları da atlatırım umarım sıkıntısız.

• Hafta sonu küçük bir yolculukta ben planlıyorum. (Amasya - Sivas) Bilet fiyatları için %30-40 indirim haberleri vardı ama gördüğüm kadarıyla gerçekleşmemiş? Hala zamlı fiyattan satış yapılıyor?
  • uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim, umarım sıkıntısız atlatırsınız

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.