Şimdi Ara

Seyahat kısıtlaması kalktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
4.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düşünceleriniz nedir arkadaşlar? 1 hazirandan itibaren kafeler restoranlar giriş çıkış kısıtlaması gibi çoğu yasak kalktı. Sizce sonu ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barissch -- 28 Mayıs 2020; 20:11:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok şükür artık evime gidebileceğim.
  • Kafeler baya sıkıntı ama insanlar artık para kazanmak zorunda o yüzden destekliyorum.
  • 4 Haziran için 2 kere izne başvurdum reddettiler şimdi daha erken gidicem

• Ekonominin ne kadar dara girdiğini yetkililer de biliyor, bundan dolayı çoğu kısıtlama kalktı. Fakat bu rahatlatma yöntemi biraz pahalıya mal olabilir. Dolayısıyla tedbiri kesinlikle elden bırakmadan temkinli bir şekilde davranmak gerekir. Ülkemizin büyük çoğunluğunun dar gelirli olduğunu göz önünde bulundurursak aksi durumu düşünemiyorum.
  • Şehirler arası otobüs seferleri de 1 hazirandan sonra başlayacak mı tekrar
  • Şu durumda bile hala günlük 1000 vaka geliyosa,yasaklar kalktıktan sonra gerisini sen düşün
  • 16 yaşındayım nasıl seyahat edeceğim
  • hergün bin üzerinde yeni vaka çıkıyor daha da artış olur gibi geliyor bana
  • Hayıırlı olsun.
    Taşınma sebebi ile Edevletten izin alabilmek için az uğraşmamıştım. Taşınana kadar da kısıtlama gelmez inşallah :)
    Benim gibi zorunlu seyahat etmek isteyenler azınlıktsdır muhakkak. Asıl olan istanbul ‘un diğer illere akması..

Sosyal olduğu kadar , ekonomik bir karar aynı zamanda. Erken alınmış mı geç kalınmış mı tartışılır tabi ama rehavete kapılmamak lazım. Önlemlere her daim harfiyen riayet etmek lazım. Halkımızın sağduyusunu ve hassasiyetini ölçebileceğimiz bir döneme giriyoruz.

Başarılı bir şekilde atlatırız inşallah

• Graduate kullanıcısına yanıt
    Hocam birçok otobüs firması 4 Haziran itibariyle seferlerine başlayacak .

• Yasaklar kalktı güzel tabi ama hastalığa daha çok dikkat etmemiz gereken bir döneme de giriyoruz artık. Sokaklar caddeler dolacak , toplu taşıma - seyahatler yavaş yavaş artacak. Kafe pastane buluşmaları , sahiller vs. Tam sıcak dönemin başlangıcı.

Umarım sıcaklar bir fayda olur , hastalığın çaresi bulunur.
  • 2 ve 4 yaşındaki çocuklarla il dışına çıkabilirmiyiz acaba.

• İyi oldu yoksa evde babamla kanlı bıçaklı olacaktım. Çekip gidecem kendi evime.
  • xfalcon60 X kullanıcısına yanıt
    hızla artış olursa reıs affetmem dıyor :D
  • J. Seinfeld kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu merak ediyorum hocam.

• Kafe ve restoranlara giden adamda maske haliyle olamayacaktır. Yolda takar girerken takar ama masada mecbur çıkartacak. Malum, millet starbucks kuyruklarını özledi. Her türlü risk artıyor. Olabildiğince uzak durmak lazım ya da kahveni al çık uygun bi mesafede otur. Bir de AVMdeki müsteri sayısı sınırı illaki aşılacak ya da kafe restoranlar için ayrı güvenlik koyulması lazım ki bölgesel yoğunluk denetlenebilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Ben de bunu merak ediyorum hocam.
    aynen bende merak ediyorum
  • İyi oldu yav Zıtarbaks artık para kazansın çok mutluyum bu yüzden
  • Yarın kendi arabamla urfadan adıyamana gidebilir miyim ? doğuda durum ne ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.