Şimdi Ara

Seyahat İzni Gerekliliği Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Forumda bilen varsa danışmak istedim. E-devlet üzerinden noter randevusu nedeniyle seyahat izni talep ettim ama yanıt olarak "kamu görevi ve sürekliliğinin sağlanmasında görevli olanlar; görevli olduklarına dair belge ve kimlikle giriş-çıkış yapabilmektedir." mesajı geldi.
    Tam olarak ne denmek istediğini anlayamadım, devlet memurları istedikleri gibi giriş-çıkış yapabiliyorlar mı? Öyleyse e-devletten başvuru yapınca benim kamu personeli olduğumu nereden-ne zaman sorguladılar?

• Şehir dışına çıkması için görev belgesi olmalı.
  • kamu memuru olduğunuz için çıkışınız yasak muhtemelen sadece dışarıda memuriyet yapanlar çıkabilir denmiş
  • 2.ikametgahım bodrum ve yazlığıma gitmek istiyorum. Seyahat belgesi çıkar mı bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

2.ikametgahım bodrum ve yazlığıma gitmek istiyorum. Seyahat belgesi çıkar mı bana?
    takip. bizim de tekirdağ'da yazlık var bayram sonrası gitmeyi düşünüyorum. seyahat yasağı kalkmazsa istanbul'dan nasıl gideceğim merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

takip. bizim de tekirdağ'da yazlık var bayram sonrası gitmeyi düşünüyorum. seyahat yasağı kalkmazsa istanbul'dan nasıl gideceğim merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    E devlet üzerinden başvur. Bende başvurdum belki çıkar diye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.