Şimdi Ara

Sexy ko oynıyan varsa bir gelebilirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
7.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cz canlımı ?
    Birde itemleri cashle satiyorlarmis o cashi adama nasil veriyorsunuz ?

Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxmelkorxx -- 17 Nisan 2013; 20:13:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cz'de mageler etkin.Pk'dan zevk almak istiyorsan oyunculuğun çok iyi olması gerekiyor çünkü o serverda millet o kadar delisi olmuş ki pknın usko hayatımda görmediğim stratejiler gördüm resmen.Güzel serverdır hile falan hiç yok denecek kadar az.Usko yerine Sexyko'yu tercih ederdim.
  • Biraz uzun olucak ama kafanda soru işareti kalmaz
    Hile dediğin uçan adamlar falan göremezsin. belki tbl si olan vardır bilemiyorum oda azdır tahminimce. veya kendi pedal programını yapıp 7-8 bastıran vardır en fazla
    serverdaki asasların %90 ı pedaldır ve sadece pedala güvenmezler. yani taş gibi player hepsi warriorlarından tut priestine kadar.
    kısacası boş adam yoktur pek hepsi işin kurdu.
    Cz tam tadında . bazı pvp lerde 3000 online olur adım atamazsın kimisinde hiç olmaz sıkılırsın . burda 300-400 online cz de kesin vardır. yazın 700-800 olur.
    item konusu biraz değişik. cashi direk vermiyorsun. 1x reb sc 100 kc (pazar 100 ve katı kcler ile işler)
    valkry helmet 200kc
    valkry armor 300 kc (bahamut gryphon hepsi)
    pathos 500 kc (1x)
    mesela cs alıcaksın 1200 kc ye. 2x pathos 1x helmet verirsin. pus itemler para gibi yani.
    pazarında dolandırıcı çoktur :)
    ve ticaret şu şekilde dönüyor.
    adamın birine pathos lazımsa Walkry set verir ikiside aynı fiyat. ama pathos satan üste item ister. çünkü diğerinin ihtiyacı var.fiyatları tam öğrenmeden alışveriş yapma derim :D
    Süreli süresiz itemler hakkında bilgi istersen yazarsın söylerim . Bende orda oynuyorum usko falan hikaye. hadi hayırlı olsun :)

• Asasların hepsinde macro ve pedal var.Minor cooldown lu olduğu için normalden daha seri minor yapamıyorlar ama bir elleri boşta olduğundan dolayı kör oldukları anda rakibini tekrar mouse ile hedefe alma imkanları var.Bu da senin onlara karşı en az 3 saniye skill vuramamanı ve onların canlarını doldurmalarına neden oluyor.

CZ mage dolu.Melee party sayısı baya az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Tower

Biraz uzun olucak ama kafanda soru işareti kalmaz
    Hile dediğin uçan adamlar falan göremezsin. belki tbl si olan vardır bilemiyorum oda azdır tahminimce. veya kendi pedal programını yapıp 7-8 bastıran vardır en fazla
    serverdaki asasların %90 ı pedaldır ve sadece pedala güvenmezler. yani taş gibi player hepsi warriorlarından tut priestine kadar.
    kısacası boş adam yoktur pek hepsi işin kurdu.
    Cz tam tadında . bazı pvp lerde 3000 online olur adım atamazsın kimisinde hiç olmaz sıkılırsın . burda 300-400 online cz de kesin vardır. yazın 700-800 olur.
    item konusu biraz değişik. cashi direk vermiyorsun. 1x reb sc 100 kc (pazar 100 ve katı kcler ile işler)
    valkry helmet 200kc
    valkry armor 300 kc (bahamut gryphon hepsi)
    pathos 500 kc (1x)
    mesela cs alıcaksın 1200 kc ye. 2x pathos 1x helmet verirsin. pus itemler para gibi yani.
    pazarında dolandırıcı çoktur :)
    ve ticaret şu şekilde dönüyor.
    adamın birine pathos lazımsa Walkry set verir ikiside aynı fiyat. ama pathos satan üste item ister. çünkü diğerinin ihtiyacı var.fiyatları tam öğrenmeden alışveriş yapma derim :D
    Süreli süresiz itemler hakkında bilgi istersen yazarsın söylerim . Bende orda oynuyorum usko falan hikaye. hadi hayırlı olsun :)

Yaza başlıyıcazda bir kaç birsey daha sorucam.Bu arada cevap verdigin icin tesekkurler. uniqe itemlerin arti basma oranlari ne kadar ? , 80 levelden 83 e ne kadar zaman alir ? , +8 dw , chd , sherion ne kadar ? :D

• Unique itemler eğer bf taşlarından , kutulardan veya bosslardan düştüyse +8 e %100.
    Eğer İtemler Gemden düştüyse +5 %100 , +6 %80 , +7 %50 , +8 %20 olması lazım oranlardan emin değilim.(+8 e bi tomar item yaktım oranlar yanıltıcı...)
    Oyunda Cold hearted dagger power up store da satılır 2 aylık 500kc (bi tanesinin fiyatı)
    Gemden +0 chd düşürebilir +8 basabilirsin dolayısıyla süresiz oluyor ve fiyatı 3500 kc civarı.(tl olarak 70-80 e dual bulursun)
    Dark Vane Reb +5 i 300 kc ye bulabilirsin Walkry armor versen yok olmaz dicek adam yok. no reb ise walkry helmet yeterli.
    ben sana asas itemlerinin hepsini yazayım anlaşılan asas oynayacaksın.
    Reb shell set 300kc (5x reb sc 500 ama sete basılmıssa 300..)
    +5reb Exp shard 300kc
    +5reb Sherion 200kc
    +8 flame shard (Sadece pus da satılır 2 aylık 1000kc)
    DD lerin hepsi 25 g2=200kc g3=600kc g4=1500kc civarı..
    Dex seti 300 kc ye tamamlarsın sanırım.
    dd kalkan alacaksan onlar pahalı . ama taktınmıda 3 asas gezdirirsin peşinde.
    son olarak Howling rooster ın varsa dual diğer asaslardan farkın olur. demage açısından ve ap açısından. fakat en son dualini 300tl ye takıyorlardı. yani lükse kaçan bir item..
    Dual rof 70-80 tl (tanesi oyun içi 3500 kc gider)(bence asas a gereksiz.)

Expe gelirsek. 80 e kadar 1,5-2 saat sürer eslant tc lerde. party ile takılmalısın.. 80 den 83 e de bi o kadar sürer. 3-4 saat full kasarsan 83 olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Tower -- 21 Nisan 2013; 15:25:43 >

• Ben eskiden oynuyordum cz de hiç partye almıyordu adamlar bende bıraktım gitti. Bu arada @High Tower başlangıç itemlarıyla iş yapmak kolay mı bu oyunda?
  • @Hawaii Başlangıç itemleriyle cz ye çıkma :) sanki tüm oyuncular anlaşmış gibi , bütün komutçular hemen itemsizleri tutturuyor :) öyle olmasa bile zor. sonuçta 8 elixer nerdee 8 chaotic nerde..
  • Peki hocam, benim istediğim günde 1-2 saat girip pk atayım çıkayım, böyle bir şey için en az kaç para harcamam gerekli?
  • quote:

Unique itemler eğer bf taşlarından , kutulardan veya bosslardan düştüyse +8 e %100.
    Eğer İtemler Gemden düştüyse +5 %100 , +6 %80 , +7 %50 , +8 %20 olması lazım oranlardan emin değilim.(+8 e bi tomar item yaktım oranlar yanıltıcı...)
    Oyunda Cold hearted dagger power up store da satılır 2 aylık 500kc (bi tanesinin fiyatı)
    Gemden +0 chd düşürebilir +8 basabilirsin dolayısıyla süresiz oluyor ve fiyatı 3500 kc civarı.(tl olarak 70-80 e dual bulursun)
    Dark Vane Reb +5 i 300 kc ye bulabilirsin Walkry armor versen yok olmaz dicek adam yok. no reb ise walkry helmet yeterli.
    ben sana asas itemlerinin hepsini yazayım anlaşılan asas oynayacaksın.
    Reb shell set 300kc (5x reb sc 500 ama sete basılmıssa 300..)
    +5reb Exp shard 300kc
    +5reb Sherion 200kc
    +8 flame shard (Sadece pus da satılır 2 aylık 1000kc)
    DD lerin hepsi 25 g2=200kc g3=600kc g4=1500kc civarı..
    Dex seti 300 kc ye tamamlarsın sanırım.
    dd kalkan alacaksan onlar pahalı . ama taktınmıda 3 asas gezdirirsin peşinde.
    son olarak Howling rooster ın varsa dual diğer asaslardan farkın olur. demage açısından ve ap açısından. fakat en son dualini 300tl ye takıyorlardı. yani lükse kaçan bir item..
    Dual rof 70-80 tl (tanesi oyun içi 3500 kc gider)(bence asas a gereksiz.)

Expe gelirsek. 80 e kadar 1,5-2 saat sürer eslant tc lerde. party ile takılmalısın.. 80 den 83 e de bi o kadar sürer. 3-4 saat full kasarsan 83 olursun.

Cok sagol kardesim

• quote:

@Hawaii Başlangıç itemleriyle cz ye çıkma :) sanki tüm oyuncular anlaşmış gibi , bütün komutçular hemen itemsizleri tutturuyor :) öyle olmasa bile zor. sonuçta 8 elixer nerdee 8 chaotic nerde..

Birde arkadasim icin priest itemleri hakkinda bilgi verirsen seviniriz :)

• Rica ederim dostum.
    Prieste dd 25 g3 yeterli 500 kc civarı sanırım
    CS şart. olmadan olmaz 1200-1300 kc ye +5 reb alırsın
    takıya gerek yok başlangıçlar yeterli
    1 de +8 lycaon hammer 21gb(bazen 100 kc) falan alabilrisin . reb ise 200 kc falan.
    SS +8 oda 100 kc veya bulursan 21 gb.
    Gb bana göre daha zor :) solucanlardan 10m cıkıyor fakat orası cz den kalabalık ... keşke maradondaki her droba koysalar..
    prieste walkry ve pathos gerekirmi orası sana kalmış . (1500)

2500-4000 kc ye taş bi priest dizersin.
  • dostum hangi class yazmamışsın ama asas diye tahmin ediyorum.
    Exp shard Dark wane (500 kc bulursun)
    dex setin olsa cok daha rahat kesersin 200kc bide g2 dd alsan 200kc ye
    24 tl ye char dizmiş olursun :)
    fakat şöyle bi durum var serverda sağlam gözükmen için pathos ve walkry şart. sürekli orda oynadıgımdan mıdır bilmiyorum uskoya geçince
    9 hb takan pathossuz adamı 7 raptor takan pathoslu adamdan daha ezik görmeye başlıyorum . pathos ve walkry (1500 kc 2aylık.)
  • SexyKO yeniden!! ödüllü başlangıç

Clan Sıralaması Ödülleri
    Karus ve Human aylık clan sıralamasında ilk 3’e giren clan liderlerimize verilecek ödüller;

01. 100TL değerinde BURSAGB GİFT CARD

02. 50TL değerinde BURSAGB GİFT CARD

03. 25TL değerinde BURSAGB GİFT CARD

Konu link:http://sexy-ko.com/

• Ödüller süper. Oyunda herkes eşit ise güzel. Clanla birlikte gelip deneyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiabloKo

SexyKO yeniden!! ödüllü başlangıç

Clan Sıralaması Ödülleri
    Karus ve Human aylık clan sıralamasında ilk 3’e giren clan liderlerimize verilecek ödüller;

01. 100TL değerinde BURSAGB GİFT CARD

02. 50TL değerinde BURSAGB GİFT CARD

03. 25TL değerinde BURSAGB GİFT CARD

Konu link:http://sexy-ko.com/

okçu skilleri çalışıyormu ?

• Sexy-KO Açılışa Özel Sürprizler Devam Ediyor!!
    17:00 - 24:00 Saatleri Arasında Oyuna Giriş Yapan Bütün Karaktere 3 Gün Süreli War Premium Hediye Edilecektir.
    Site:www.Sexy-KO.com
    Register-Kayıt:www.Sexy-KO.com/register
    Download-İndir:http://****/SexyKO-Download

• Konu 2013 hortlamış ama olsun değdi oyun açık Parapelli nick beklerim.

Oyun içi duyuru geçildi acele edin:

Değerli Sexy-KO Oyuncuları
    Göstermiş Olduğunuz Yoğun İlgi İçin Teşekkür Ederiz.
    Eventlar İle karşınızdayız Bu akşam eğlenceyi Kaçırmayın.
    Boss event 21:30'da Ronark Land 'da başlayacaktır.
    GameMaster Bulma Event
    Pm Event Olucaktır.

Site:www.Sexy-KO.com
    Register-Kayıt:www.Sexy-KO.com/register
    Download-İndir:http://****/SexyKO-Download

• Oyun ne durumda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RiseUpp

Oyun ne durumda ?

Gerçek Sexyko kapandi. Şuan piyasadaki çakma sexyko boş yani.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.