Şimdi Ara

Sex Education (2019-2023) | Netflix (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
8
Favori
14.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anche

Evet sinir bozucuydu fakat hikayeyi uzatmak istemeleri normal. Çünkü ellerinde sezonlarca işlenebilecek bir hikaye yok. Böyle böyle uzatacaklar diziyi işte mecburen :)

Alıntıları Göster
    Bakalım ama ikinci sezonu beklediğim gibi beklemem üçüncü sezonu
  • 3.sezon onayını almış.

Bende 6 bölüm izledim kaldı 2.
    Çok beğenmedim bu sezonu. Umarım son 2 bölüm iyidir

Ekleme: Bitti, hakikaten
    sinirlik
    bir sondu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 25 Ocak 2020; 0:18:52 >
  • 2-3 tane cinsellik üzerine güzel espiri duycaz diye, tokmakçilarin birbirini tokmaklamasıni izlediğimiz bir sezon oldu.
    okullarda cinsellik üzerine eğitim gerekli ama, özellikle bizde de.

3. sezon, 2. sezon sonundaki tatsızlığı bağlarlar umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix 3.sezon onayını verdi.

• 2. sezon coptu baya. Neredeyse her sey tahmin edilebilirdi. Umarim 3. sezonda duzeltirler bu durumu
  • Yeni sezon onayı vermesine çok da şaşırmamak lazım.Dizinin bütçesi düşük olmasına rağmen izlenme sayısı da tahminimce fena değil, netflix doğru karar vermiş.
  • 2. sezonu ben çok sevdim, hatta ilk sezondan bile önde tutabilirim. Çok eğlenceli olmuş, zamanın geçtiğini hiç fark etmedim. Karakter değişimleri çok iyi olmuş, baya da güzel mesajlar vermişler.

Otis’e dizinin en güzel kızını verdiler, gidip hala Maeve’i kovalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

2. sezonu ben çok sevdim, hatta ilk sezondan bile önde tutabilirim. Çok eğlenceli olmuş, zamanın geçtiğini hiç fark etmedim. Karakter değişimleri çok iyi olmuş, baya da güzel mesajlar vermişler.

Otis’e dizinin en güzel kızını verdiler, gidip hala Maeve’i kovalıyor.

hocam ruby güzel olsa ne yazar, beyinsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam ruby güzel olsa ne yazar, beyinsiz

Alıntıları Göster
    daha iyi işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizinin en güzel kızı ruby mi? Come onnnn mannnn

Dizinin en güzeli öğretmenleri Miss Sands dir bence

Meave saçını boyamasaydı açık ara en güzeliydi, şimdi yaşlı garip bişiye benzedi kız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 13 Şubat 2020; 19:46:30 >

• Maeve çirkin değil ama sarışın hali ile de en güzel kız değildi bence dizideki, ben hala Ruby diyorum. Dizide hep gıcık bir tip olarak gösterdiler, bundan dolayı itici geliyor çoğu kişiye.
    Bir de bence bu kız hamile kalacak Otis’ten, sonuçta konu lazım dizide, ertesi gün hapları da malum %100 etkili değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 13 Şubat 2020; 20:10:23 >
  • Sex mi ? nE

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "Bu konuyu sahiplen. Epeydir sahipsiz görünüyor"
  • Benim dizi anlayışımda mı sorun var bilmiyorum. Hatrı sayılır miktarda gençlik dizisi,filmi izlemiş biri olarak bu dizinin sadece 1.bölümünü izlemem bile soğumama yetti. Belki sadece 1.bölümü böyledir ama kurgu çok kötü olmuş.
    Sırf diziyi cinsel hikayeler,sorunlara çekeceğim diye okulda derste bile cinsel dersler olması, çocuğun hayatındaki her yerde cinsel olaylar dönmesi çok zorlama değil mi? Evet dizinin teması cinsellik ve bunun terapistliği olabilir ama ne biliyim ana karakterlerin tıpkı normal hayattaki gibi farklı sorunları olsa, tek dert cinsellik olmasa daha kaliteli olabilir.
  • Eş cinselliği normalleştiren liseli çocukların sex yapmasını gurur verici bir durum gibi göstermeye çalışan klasik netflix dizisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Freo

Eş cinselliği normalleştiren liseli çocukların sex yapmasını gurur verici bir durum gibi göstermeye çalışan klasik netflix dizisi
    Normal birşey zaten. Beğenmiyorsan izlemezsin, basit.
  • Baya eğitici dizi.
  • Ergen dizisi gibi gözükse de çok keyif alıyorum izlerken. İkinci sezonu şimdi bitirdim, üçüncü sezonu da muhtemelen aynı keyifle izlerim.
  • Up yeni sezonu izleyen yok herhalde

• İlk 2 sezona göre biraz vasat buldum 3.sezonu. Birde olaylar arasında çok kopukluk var gibi geldi.Yani herşey biranda olup bitiyor gibi çok hızlı geçiyor sanki.Diğer sezonlarda sanki böyle degildi, belirli bir nizamda ilerliyor gibiydi.Ama genede fena degildi :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.