Şimdi Ara

Seviyorsanız Neden Gidip Konuşmuyorsunuz? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
6
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4s kuralını unuttunmu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Konu dışında her gün böyle birsürü adam görüyorum. Adamlar sanki sadece ne bilim uzaktan seviyorlar gibi.

Aşık olmuşlar ve orda durmuşlar. Reddedilme korkusu yüzünden mi gidip konuşamıyorlar? Böyle nereye kadar gidecek? Hayat kısa. Yıllar sonra keşke demek yerine şimdi gidin sevdiğinizi söyleyin kalbiniz kırılsın ama deyin. O kalbi onaracak biri elbet çıkar.

utangaçlık,reddedilme ve rezil olma korkusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eresion

4s kuralını unuttunmu hocam

Şimdi tam oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DDixon

quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

uzaktan sevince daha güzel..

bırak bu ayaklari knk git konuş yemez seni

cesaretten ziyade, kabul edip edilmemekten ziyade içine atınca daha güzel.

diğer türlü heyecanı kalmaz ki, eski nick'inin hala daha iyi olduğunu düşündüğüm karşim.
  • of be of...
  • Reddetmesinde sorun yok işin zor kısmı kızın karşına çıkmak orda benim kıçım yemiyor malesef
  • arkadaşlık kurup tanımadığım kişiye açılamıyorum . sebebi ise arkadaşlık kurabilecek etkenleri bulamıyorum. sonuç sabun.
  • son zamanlarda gördüğüm en yararlı konulardan biri. başarılarının devamını diliyorum
  •  Seviyorsanız Neden Gidip Konuşmuyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harunk1994 -- 15 Aralık 2013; 23:13:21 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DDixon

quote:

uzaktan sevince daha güzel..

bırak bu ayaklari knk git konuş yemez seni

cesaretten ziyade, kabul edip edilmemekten ziyade içine atınca daha güzel.

diğer türlü heyecanı kalmaz ki, eski nick'inin hala daha iyi olduğunu düşündüğüm karşim.

bence bunu onunda bilmesi senin icin dahada güzel olur.

bende bu konularda iyi degilim ya da bosver takil kafana gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı derslere giriyorum, herhangi bir ışıltı bile yok.Sonucunu bile bile hayatımı zora sokmanın anlamı yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deníz -- 15 Aralık 2013; 23:17:10 >
  • off ulan of
  • Kızı kendine yakıştıramamak ve bu olay 2-3 yıl sürer ve platonik olarak devam ederse kendinden nefret etme durumuna kadar gidebiliyor. Ve bu kendinden nefret etme durumu böyle nasıl diyeyim en dip durum, hani gidebilecek en kötü ve son noktadır. Ama bu durumdan çıkan adamın gözü açık olur 4S kuralından başka hiç bir şey görmez bir süre, tecrübeyle sabit.

Bir de bazılarında şey durumu var mesela ilk defa çıkacaksa bir kızla, diyor ki ''Ulan ben bu kızla çıkmaya başlarsam ne yapacağım?'' Bu durum ne yapacağını bilememe durumu olup özgüvensizlikten kaynaklanır.

He bir de bahane uyduranlar var. Adam diyor işte çok zayıfım, çok şişmanım, çok kısayım vs. bu gibi bahaneler üreterek kendini kandıranlar da var.

Platonik olup uzaktan sevmeyi en rahatı olarak görenler de var, üşengeçliğin dibinde olanlar bu grupta oluyor. Genelde adamda ki kafa sevgili olsak şunu ister, şuraya gidelim der uğraşılmaz, böyle rahatım kafasıdır.
  • quote:

Konu dışında her gün böyle birsürü adam görüyorum. Adamlar sanki sadece ne bilim uzaktan seviyorlar gibi.

Aşık olmuşlar ve orda durmuşlar. Reddedilme korkusu yüzünden mi gidip konuşamıyorlar? Böyle nereye kadar gidecek? Hayat kısa. Yıllar sonra keşke demek yerine şimdi gidin sevdiğinizi söyleyin kalbiniz kırılsın ama deyin. O kalbi onaracak biri elbet çıkar.

+11412498712498 Katılıyorum arkadaşlar.

Eğer kabul etmezse bi daha deneyin.Seven vazgeçmez sevdiğinden kızda en sonunda size bi şans verecektir.Ben şahsen 7 kere teklif etmiştim. 1 kere de defter yazdım ve verdim oda bunu yırtınca bida teklif etmedim.Ama en son o bana mesaj atıyordu ben onu tersliyordum. Elbet kazanan siz olacaksınız yani :D

Korkmadan ona açılın
  • Bende utangaclik, reddedilme vs. Yok birebirde adriana lima glse farketmez sorun ilişki durumu vs. kendine yakiştiramamak mesela bi kizla toplum icinde takılmak vs. bana uzak şeyler, ben kalabalıkta çok tutuk kalıyorum belkide daha once kimseyle çìkmadığımdandır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eresion

Hocam benımkide okuldan ama sevdıgı bırısı varmış benı arkadaş olarak görüyo vallah cok acı bır durum kardesım

Gel sarılalım kardeşim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşlerim.. Ben zamanında birini öyle çok sevmiştim ki anlatamam.. Ona arkadaşın dediği gibi açılamadım ama onun benden hoşlanması için elimden gelen herşeyi yaptım. Günün birinde benden hoşlandığını söyledi inanın bunu duymak bile çok zordu. Karşınızda ve size sizden hoşlandığını söylüyor.. Bir süre çok mutluyduk takılıyorduk hep beraber.. Bir süre sonra da sanırım benden vazgeçti.. Beni aldattı.. Onu başkasından hoşlanıyor halde görmek inanın göreceğiniz en kötü şeydir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harunk1994 -- 15 Aralık 2013; 23:23:17 >
  • quote:

seviyosan git konuş bence hacı
  • quote:

geçen sene 2 kıza açıldım 2side platonik 1.cisi biriyle çıktı 2.ciside ama 2de dayak yedim bida da uraşasım yok
  • Kızın teki bana şöyle demişti.

Beni seven adam gelir yüzüme söyler. Onun dışında her ne kadar çok hoşlansam bile bana gelmediği sürece birlikte olmam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.