Şimdi Ara

Seviyorsanız Neden Gidip Konuşmuyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
93
Cevap
6
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu dışında her gün böyle birsürü adam görüyorum. Adamlar sanki sadece ne bilim uzaktan seviyorlar gibi.

Aşık olmuşlar ve orda durmuşlar. Reddedilme korkusu yüzünden mi gidip konuşamıyorlar? Böyle nereye kadar gidecek? Hayat kısa. Yıllar sonra keşke demek yerine şimdi gidin sevdiğinizi söyleyin kalbiniz kırılsın ama deyin. O kalbi onaracak biri elbet çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PetrovaFire -- 15 Aralık 2013; 2:39:51 >

• Kardeş denemek içimden geliyor ama kız çok güzel ne bileyim kendime yakıştıramıyorum ya red ederse diye düşünüyorum
  • Hocam valla haklısın bende aynı durumdayım
  • derdim bana yetiyor bir de kız mı avutacaz boş verin gençler tünelin sonu bombok bi yere çıkıyor
  • korku reddedilmekte degil. reddedildikten sonra olacaklarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patada Voladora

korku reddedilmekte degil. reddedildikten sonra olacaklarda

Reddedilmeye kesin gözüyle bakarsa insan nasıl olacak bu iş hocam... İnsanda biraz inanç olmalı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

quote:

Reddedilmeye kesin gözüyle bakarsa insan nasıl olacak bu iş hocam... İnsanda biraz inanç olmalı..

kiz abi diyo bana

• quote:

Konu dışında her gün böyle birsürü adam görüyorum. Adamlar sanki sadece ne bilim uzaktan seviyorlar gibi.

Aşık olmuşlar ve orda durmuşlar. Reddedilme korkusu yüzünden mi gidip konuşamıyorlar? Böyle nereye kadar gidecek? Hayat kısa. Yıllar sonra keşke demek yerine şimdi gidin sevdiğinizi söyleyin kalbiniz kırılsın ama deyin. O kalbi onaracak biri elbet çıkar.

Benden sevap point kazandin kardes teşekkür ederim cidden bi kendimi iyi hissetmemi sagladin bu kötü günlerimde. Ama simdi çıkıp soylersem 2 yil boyunca dersanede görüp durcam dahada kötü olacak o uuzden söylemiyorum oluruna bırakıyorum

• quote:

quote:

quote:

kiz abi diyo bana

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

quote:

quote:

quote:

kiz abi diyo bana

• Korkuyoruz sadece korkuyoruz dedigin uzaktan sevmek daha tatli geliyor icimden diyorum ben bir korkagim
    diye ama yemiyor iste

• Bu durumda olanlar için Multitap tan Battaniyem parçası armağan olsun.Kendime gelince her zaman şizofreniye kaçmadan tek taraflı sevdim.O yüzden teklif olayına gerek duymadım.Onlar bana teklif etsinler diye bir iddiada bulunmadım.Ama bir türlü açılamıyorum şöyle olur böyle olur diyenlerde bir acayip.Git konuş hemşerim 2+2=4 evet yada hayır diyecektir.İkisinide demezse birşeyleri gevelerse uzak dur.Çapkın olan bir eski bir tanıdık eğer birgün bir kızla arkadaş olmak istiyorsan yüzsüz olacaksın ilk kural bu dedi.
    Sonunu düşünen kahraman olamaz diye bir cins cümle var.Benden bir tavsiye bir kız ile sonunuzu düşünmezseniz baştan sona hata yaparsınız.Amaç nedir eğlenmekmi evlenmekmi.Kızla ciddimisin yoksa geçicimisin.Bunlar basit olaylar millet gözünde büyütüyor.
  • quote:

quote:

quote:

kiz abi diyo bana

Kaç yaşında ki hocam nasıl abi diyor ya

@Fiddlesticks

Anladım hocam. Sizinki zor durummuş. Görmeyecek olsaydınız farklıydı tabi.

@masculine

O tanıdığınız çok doğru söylemiş hocam. Çünkü her şey bir kıvılcımla başlar. Yüzsüz olmak aslında pes etmemek demektir. Uğraşılması lazım eğer gerçekten aşıksa insan. Gururu bir kenara bırakıp.

• Şahsen yabancı kızları tercih ederim az çok ingilizce ile bile yola geliyorlar aynı dili konuştuğum kızlarla aynı duyguları paylaşmadığım için bir türlü anlaşamam.Yerli Kızlar geçmişten geleceğe hep aynıdır değişmez.Aslında yalanı ne kadar sevmesemde kızlar yalan söyleyen erkekleri daha çok seviyor.Gerçekten birgün birini seversem birlikte olma ihtimalime bakarım en az %50 olmalı yoksa riske girmem sonuçta bu bana birşey kazandırmayacak.
  • uzaktan sevince daha güzel..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kiz abi diyo bana

Kaç yaşında ki hocam nasıl abi diyor ya

@Fiddlesticks

Anladım hocam. Sizinki zor durummuş. Görmeyecek olsaydınız farklıydı tabi.

@masculine

O tanıdığınız çok doğru söylemiş hocam. Çünkü her şey bir kıvılcımla başlar. Yüzsüz olmak aslında pes etmemek demektir. Uğraşılması lazım eğer gerçekten aşıksa insan. Gururu bir kenara bırakıp.

Benden 1 yaş büyük

• Sorun şu çoğu kişide sosyal fobi hastalığı var bu yüzden söylemiyorlar birde şundan olabilir Edit(Bu bendede var)

söyleyince red edilmekten korkuyorlardır Edit(Bu bendede var)

Yada kendısı çekingen bırısıdır o yüzden söylemiyordur Edit(Bu bendede var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eresion -- 15 Aralık 2013; 21:35:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

derdim bana yetiyor bir de kız mı avutacaz boş verin gençler tünelin sonu bombok bi yere çıkıyor

sana kötü bir haberim var sen eşcinsellik için akla uygunlaştırma savunma düzeneği uygulamaya başlamışsın
    Not:tecrübe değil bilgi konuşuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

derdim bana yetiyor bir de kız mı avutacaz boş verin gençler tünelin sonu bombok bi yere çıkıyor

sana kötü bir haberim var sen eşcinsellik için akla uygunlaştırma savunma düzeneği uygulamaya başlamışsın
    Not:tecrübe değil bilgi konuşuyor

hll qnq
  • quote:

quote:

quote:

kiz abi diyo bana

Banada kanka diyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.