Şimdi Ara

Sevilmek nasıl bir duygu beyler (kız arkadaş tarafından) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
9.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ghaijini

quote:

Orijinalden alıntı: beyhude_mi

quote:

Orijinalden alıntı: Ghaijini

Çok kızla çıktım ama hiç biri sevmemiş beni yani öyle diyolar . Bende merak ediyorum nasıl bişi , en çokta aşık olduğum bi kız vardı sonra sevgili olduk ayrılınca seni hiç sevmedim dedi ulan ne koymuştu .. bak dertlendim şimdi

Belki çok sevmiştir de ayrılıktan sonra sen acı çekesin üzülesin diye öyle demiş olamaz mı? Sen de hemen tuzağına düşmüşsündür hani? Belki diyorum yani :)

öyle olsa bile geçmiş gitmiş olay hocam , insana genede ne biliyim

Böyle demiş olması bile saçmalık. Ortada bir yaşanmışlık var ve karşı taraf bu yaşanmışlığı hiçe sayıyor. Büyük saygısızlık ve terbiyesizlik olarak görüyorum bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

Sız boyle dusunursenız sevgılınız falan olmaz.Bır kızın senı sevmesını ıstıyorsan ondan cok ustun olacaksın her konuda.O derslerınde basarılı ıse sen daha basarılı olacaksın.O guzel ıse sen cok daha fazla yakısıklı karızmatık cool olacaksın.O cok guzel bır unı de okuyorsa sen daha ıyısınde okuyacaksın.Calısıyorsanız sen ondan daha fazla kazanıyor olacaksın ve araban evın varsa tamamdır.

Tum bunlar olmadan nasıl o duyguyu yasamayı dusunuyorsunuz anlamıyorumBırde gelmısler yas 20 sevgılım olmadı olmaz tabı neyın var kı ozellıgın ne yanı?Ustunlugun yok kı olmamıstır.

Yav he he.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir şey. Sarıldığınızda duygu seli oluyor. Ellerini tuttuğunda heyecanlanıyor iki taraf da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Evlilikte bunu doya doya yaşayacağız inşallah.Beraber sarılıp uyumak bile bambaşka...

Bende hiç tatmadım. Şuan yetişen nesilin kızlarının büyük çoğunluğu evleneceği adamı sevme gereği duymuyor. Düzgün bir maaşı olsun, iyi biri olsun, biraz yakışıklı olsun yani en azından göze güzel gelsin bir de evi, arabası varsa tadından yenmez modundalar. Yani evlensek bile çok zor bir duruma düşmeden gerçekten sevilip sevilmediğimizi bilemeyecez
  • ya beyler yapmayın hüzünleniyoruz..

• Şu an kız beni keklemiyorsa süper ötesi bomba gibi bir his. Tabi keklemiyorsa.
  • bilmem nasıl bişi
  • Eğer kız sizi seviyor ama siz kızı sevmiyorsanız sizin için hiç iyi bir duygu değildir. Ama karşılıklı ise gerçekten harika bir duygu ^.^
  • sende seviyosan güzel.
  • sevildigin zaman
  • Seviyosan gidip konuşman lazım bence
  • Bir kızı hayvanlar gibi sevdim o kadar aşık oldum ki. Öyle bi insanın seni sevdiğini minicik belli etmesi bile seni havalara uçurur ama sevmediğin bir insanın seni sevmesi pek bir şey ifade etmiyor açıkcası. Çok vicdansızca geliyor kulağa ama öyle.
  • genelde böyle konularla ilgilenmem ama burda saf bir hezeyan var gibi,birkaç kelime yazayım bari.

elbette sizi seven birinin olması çok özel ve güzel bir durum. çoğu zaman bana garip bile gelmiştir neyimi seviyor,beğeniyor diye(yanlış anlaşılmasın her yönden iyiyimdir,asosyal ezik falan kesinlikle değilim ama insan kendinin her halini gördüğünden bazen alçak görüyor). hatta ben beraberliklerimde değilde hiç karşılık vermediğim,banada doğrudan bunu söylemeyen birinde bunu hissettim.3 sene hergün beraberdik ve ben onu kırmamak için elimden geleni yaptım(arkadaş olarak). benim açımdan kesinlikle bir his yoktu,olmadı. halada aklıma gelir acaba ben bu kızı kırdım mı diye. çünkü aynı davranış bana yapılsın istemem. yani mesela beni biraz daha görmek için,konuşmak için zaman geçirttirirdi bende hayır demezdim. hep kendimi onun yerine koydum,bu çok önemli. mesela burda bazı ergenler kıza yüz vermedim,yol verdim hıhohaa geyiği çevirip,sonra açıldım reddedildim diye başlık açıyorlar. yok türk kızları kezbanmış falan denir ama sorsan o hanzocuklar erkeğin hası. nesil,gittikçe kötülüyor,benim büyüklerimde bize bunu derdi. birde kızlar paraya bakıyor diyen ezikler var,sanki onlar kızlarda ruh güzelliğine bakıyor...neyse

ilişkilerde ben bu sevgi meselesine pek inanmıyorum.kişisel tecrübem hep birinin daha çok sevdiği yönünde. iki tarafında birbirini istediği beraberlikler uzun zamanla zor olan işler.böyle liseli-üniversiteli işi değil.yok sarıldık,içimi hoş bir sıcaklık kapladı falan değil.

son olarak sevilmek güzel birşeydir arkadaşlar,tarifi zor. allah herkese bu duyguyu ebedi yaşamayı nasip etsin.

• Kız tarafı sizin sevdiğinizden daha çok severse çok b.ktan bir durum oluyor.
  • Öyle güzel bi duygu ki zaman gercekten o an duruyor.sevilmek kiskanilmak merak edilmek ilgiye boğulmak cok güzel.di.

• başlığı okuduktan sonra harbi lan deyip ekrana daldım

• Allah sevsin sizi yeter olum birakin bu isleri sevmek sevilmek guzel tamamda abartildigi kadar oyle insan mutlulukdan havalara ucmaz hatta gun gelir benden artik nefret etsin dersin bogar insani yalnizligini ozlersin

• Ulan
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

Sız boyle dusunursenız sevgılınız falan olmaz.Bır kızın senı sevmesını ıstıyorsan ondan cok ustun olacaksın her konuda.O derslerınde basarılı ıse sen daha basarılı olacaksın.O guzel ıse sen cok daha fazla yakısıklı karızmatık cool olacaksın.O cok guzel bır unı de okuyorsa sen daha ıyısınde okuyacaksın.Calısıyorsanız sen ondan daha fazla kazanıyor olacaksın ve araban evın varsa tamamdır.

Tum bunlar olmadan nasıl o duyguyu yasamayı dusunuyorsunuz anlamıyorumBırde gelmısler yas 20 sevgılım olmadı olmaz tabı neyın var kı ozellıgın ne yanı?Ustunlugun yok kı olmamıstır.

Böyle bişey yok dostum dikkate almayın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.