Şimdi Ara

Sevilen film replikleri : ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
11
Favori
6.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''No matter where you are, whether it's a quarter mile away or halfway cross the world; you'll always be with me and you'll always be my brother''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 11 Ağustos 2016; 15:37:02 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Sevilen film replikleri   : )
  •  Sevilen film replikleri   : )
  • Güzel konu.

Ben de bir tane atayım.

Sevilen film replikleri   : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarık-16 -- 24 Ağustos 2016; 14:39:58 >
  • Tarık-16 kullanıcısına yanıt
    Paylaşım süper ya Columbonun sözlerini çok begendim valla

Diziyi eskiden hep izlerdim iyi oldu hatırlattın

+100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 24 Ağustos 2016; 18:23:12 >
  • Sabahları mor öğleden sonra mavi, akşamları turuncu. İşte benim üç öğünüm. Geceleri de yeşil. İşte bu kadar: bir, iki, üç, dört. Sara Goldfarb

(Requiem For A Dream)
  • ” This is my rifle
    This is my gun
    This is for fight
    This is for fun “

(Full Metal Jacket)
  • Doktor: Son kez hapse girdiğinde ;15 yaşındaki bir kıza tecavüz etmekten girdiğin doğru mu?

Randle Patrick McMurphy: Kesinlikle doğru ama doktor 15 yaşında olmasına rağmen 35’inde gibi duruyordu ve bana 19’unda olduğunu söyledi ve bu iş için çok istekli olduğunu söyledi aslında bakın kızı görseydiniz kesinlikle 15 yaşında demezdiniz .Bence bakın bunun delilikle bir ilgisi yok, benim yerimde kim olsa bunu yapardı. Hiç bir canlı erkek bunu reddedemezdi. Bu yüzden hapse girdim ve şimdi de bana kahrolası bir sebze gibi davranmadığım için deli olduğumu söylüyorlar, bu benim umrumda bile değil eğer delilik buysa evet ben deliyim ama beni değiştirebileceklerini sanıyorlarsa gerçekten çok aldanıyorlar hepsi bu.

(One Flew Over The Cuckoo's Nest / Guguk Kuşu)
  • Jenny: Hiç bir kızla birlikte oldun mu Forrest ?

Forrest : Ev ekonomisi dersinde her zaman kızların yanında oturuyorum.

(Forrest Gump)
  • Aşkım…
    Kilometrelerce yol kat ettim, nehirleri geçip dağları aştım, hüsrana uğradım ve ızdırap çektim. Nefsime karşı koydum ve güneşi takip ettim. Böylece senin önünde duruyorum ve sana “Seni seviyorum” diyorum.

(Im Juli / Temmuz'da)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

Güzelmiş hocam

• Çok var ama aklıma gelen birkaç repliğide ben paylaşayım arşivden.

Spider Man Trilogy

Sometimes... to do what's right... we must be steady... and give up the things we desire the most... even our dreams./Bazen doğru olanı yapmak için, en çok istediklerimizden vazgeçmemiz gerekir. Hayallerimizden bile.

With great power, comes great responsibility./Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Everybody needs  help sometimes, Peter, even  Spider-Man.

King Kong

It was Beauty Killed the Beast

Ip Man 2

Bugün buraya Çin Dövüş Sanatlarının Bokstan üstün olduğunu ispatlamaya gelmedim. Yaratılış gereği hiçbir insan diğerlerinden üstün değildir. İnsanların farklı statüleri olsa da  inanıyorum ki, bir insanın varlığı bir diğerinden daha değerli değildir. Hayatım boyunca dövüş sanatlarının yıkıcı ve yok edici bir güç olduğuna inanmadım. Umarım bir gün birbirimize karşı hoşgörülü olmayı öğrenebiliriz.

The Green Mile

I'm tired, boss. Tired of bein' on the road, lonely as a sparrow in the rain.

• quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

Güzelmiş hocam

o repliği ben sürekli kullanıyorum
    tamam kötülük her zaman oldu ve olacak ama ufacık çocukların başına gelenleri görüp duyunca aynısını söylüyorum sürekli

• Hangisi daha iyi olurdu;
    Bir canavar olarak yaşamak mı? Yoksa iyi bir insan olarak olmek mi?
    (Zindan adası)
    Annem hep ölüm,yaşamın bir parçasıdır derdi.Oyle olmamasını dilerdim
    (Forrest Gump)
    Bu ülkede bu adamları yargilayabilecek bi mahkeme yok
    (V for vendetta)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 31 Ağustos 2016; 11:14:51 >
  • Bu ülkede bu adamları yargilayabilecek bi mahkeme yok

Bu repliği sevdim + 1000

Ülkemiz de aynı durumda zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 31 Ağustos 2016; 20:35:59 >
  • fight club'un tüm replikleri:

Dibe vurmadan özgür olamazsın.

sana bir görgü sorusu: Senin önünden geçerken popomu mu dönmeliyim yoksa önümü mü dönmeliyim

kafama silah daya ve duvarı beynimle boya

nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler satın alıyoruz.

Elime tüfek alıp türünü korumak için çiftleşmeyen her pandayı vurmak istiyorum. Petrol tankerlerini açıp hiç görmeyeceğim Fransız sahillerini kirletmek istiyorum. Duman solumak istiyorum.

Yuva yapma içgüdülerine tutsak düşen tek ben değildim… Hepimizde Johanneshov markalı koltuktan var, yeşil çizgili Strinne deseniyle kaplı… Hepimizde Rislampa/Har markalı aynı kağıt lambadan var… Benimki artık bir konfeti… Çelik üstüne çinko kaplama Vild marka ayaklı saaatim. Tanrım ona sahip olmasam ölürüm… Mobilya satın alırsınız. Kendinize dersiniz ki, bu hayatım boyunca ihtiyaç duyacağım son kanepe…Sonra hayalinizdeki yatak. Sonra aradığınız tabak takımı. Sonra o güzel yuvanıza kısılıp kalırsınız. Bir zaman sahip olduğunuz şeyler artık sizin sahibiniz olur

Dinleyin Sürüngenler! Sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz! Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz! Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 31 Ağustos 2016; 21:48:16 >

• hem konuyu canlandıralım gören gelsin hem de en sevdiğim replikler orada sanırım sizler değerli değilsiniz !

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.