Şimdi Ara

Sevilen bilim kurgu dizisi Westworld'den güzel haber: 4. sezon çekimleri başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevilen bilim kurgu dizisi Westworld'den güzel haber: 4. sezon çekimleri başladı

İlk sezonu 2016 yılında başlayan, Michael Crichton'un 1973'te yazıp yönettiği aynı isimli filmden uyarlanan bilim kurgu dizisi Westworld'ün yeni sezonundan güzel haber geldi.

4. Sezon Çekimleri Başladı

Dizinin yaratıcılarından olan Lisa Joy, geçtiğimiz günlerde SFX ile bir röportaja katıldı. Röportaj esnasında Westworld'ün dördüncü sezon çekimlerinin başladığını onayladı. Yeni sezon hakkında pek fazla ayrıntı vermeyen Lisa Joy, üçüncü sezonda parkın dışına odaklandıklarını ancak bu sezonda biraz daha duygu odaklı bir sezon yapacaklarını aktardı. Dördüncü sezonun yayın tarihi ile ilgili bir bilgi ne yazık ki bilinmiyor.

Ayrıca Bkz.Rick and Morty 5. sezonun son bölümleri ertelendi: Eylülde 1 saatlik özel bölümle sezon finali yapacak

Lisa Joy ayrıca Amazon Prime Video için eşi Jonathan Nolan ile birlikte Fallout dizisi üzerinde çalışıyor. Lisa Joy dizi hakkında bir şey paylaşmasa da çok heyecanlı olduğunu aktardı. Ne yazık ki Fallout dizisi ile ilgili de pek fazla ayrıntı bilinmiyor.

Kaynak:https://www.gamesradar.com/westworld-showrunner-confirms-season-4-is-filming-and-work-is-underway-on-amazons-fallout-series/

• İlk sezondan sonra bozdu diyenler gelir şimdi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Üçüncü sezon bozdu bebeğim. O kadar bozdu ki dördüncü sezon ne alaka bitmedi mi bu dizi dedirtti şimdi.

Üçüncü sezonun ortalarına kadar, dizi kötü değil diye savunuyordum ama sonra sıcarim böyle dizinize dedim.

Bu saatten sonra anca dıkşın dıkşın niyetine izlersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 10 Ağustos 2021; 20:12:57 >
  • Psychotechnic kullanıcısına yanıt
    Bozdu çünkü

• 3. sezon vasattı ama yine de merakla bekliyorum. Aslında final sezonu olsa daha iyi olur. Çünkü dizinin yapımcıları Amazon Prime için Fallout dizisi üzerinde çalışıyor.

• netflix e gelirse izlenir yoksa izlenmez !

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Bana göre pembe dizi , derinlik ve bilim kurguyu saçmalıklarla yoğurmuşlar sununda da çöp olmuş ilk sezonu bile bitiremedim o derece kötüydü. Çoğu kişi kafa karıştırıcı demiş, aslında ilk bölümde her şey açıktı ama şunu koyalım bunu da koysak olur diye diye saçmalamışlar işte tamamını izlemeye gerek olmadan anlayacak kadar katlandım bence 5-6 bölümü zoraki bitirdim :)

Neyi bozdu her sezon üstüne koyarak gidiyor. Bu diziye çamur atanların ne izlediğini merak ediyorum.

• senaryonun ssinden anlamazlar bozdu derler...

• 3.sezon hakkaten bozdu bence

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Öğrendim ki bir diziyi filmi eleştirmek hatta beğenmediğini söyleyebilmek için filmci olmak gerekiyormuş, eyvallah büyüksünüz.

şu dizinin 1. sezon finalindeki yaşadığım duyguları tarif edemem. sadece o bölümde öğrendiklerim yüzünden ilk sezonu tekrar izlemem gerekiyor. Keza sezon içinde de çokca çarpıcı sahneler ve anlatılar vardı.

• Dolores biterse bu dizi benim için biter :D Efsanesin efsane. Her sezon ayrı güzel.

• Westworld efsane dizi ,,,

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.