Şimdi Ara

Sevgiliyle Ne konuşulur..Arşiv yapalım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
95.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ak47harTfaust

kızla mesajlasırken kelımelerı duzgun ımla kurallarına uygun yazmaya calıs. bır yerde okumustum;kızların hosuna gıdermıs,daha saygın olurmus... bunun gıbı bır kac nedenı daha vardı

abi imla kurallarına göre yazmaya parmak dayanmaz telefonda hadi klavyede yazalımda orda çok uğraştırıyor
  • Özenti gençlik. Benim böyle sevgilim olacak, hele ki doğru düzgün mesaj yazmayacak, tokat manyağı yaparım.
  • valla bende takardım bunu daha acemilik dönemimde.. ay konuşmam lazım, şöyle yapmam lazım, eyvah kızı sıkıyomuyum yoksa, msja ne yazsam acaba falan filan.. sonra olgunlaştıkça birazda acemiliği atınca çok rahat oluyo.. kendini kasmıcaksın rahat ol akışa bırak kendini elbet konuşulcak şeyler çıkar yok çıkmıyosada zorlama dahada komik duruma düşer saçmalarsın.

Kız seni sıkmamak için uğraşsın işleri o duruma getir
  • Mazarete bak mesajlaşıyomuş unutuyomuş sinir oluyorum bölelerine zaten mesajını okumam 10dkmı alıyor yeni dil çıkarmışınız yoldada böle konuşun zman gitmesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmmuT

Mazarete bak mesajlaşıyomuş unutuyomuş sinir oluyorum bölelerine zaten mesajını okumam 10dkmı alıyor yeni dil çıkarmışınız yoldada böle konuşun zman gitmesin.

• [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: respiro

"Seni özledim" de.

lavinya diyosun yani....

yalanlar istiyorsan yalanlar söyliyeyim....
  • [Deleted by Admins]
  • özler sevdiğini insan tabii deeeee konu sevgili?
  • [Deleted by Admins]
  • bizim de bi zamanlar öyleydi... sonra kadın denen ırkın ne olduunu öğrendik..
  • Zorlayınca olmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: KKM

bizim de bi zamanlar öyleydi... sonra kadın denen ırkın ne olduunu öğrendik..

neyimis varmış
  • quote:

quote:

quote:

"Seni özledim" de.

lavinya diyosun yani....

yalanlar istiyorsan yalanlar söyliyeyim....

Niye insan sevdiğini özlemez mi?

+1907

• quote:

Orjinalden alıntı: n.m.t.

quote:

neyimis varmış

kadın arkadaşın ise sorun yok
    kadın içine duygusallık olmaya meyilli herhangi birşey girdiği zaman şeytan...
    çünkü bunu erkekte bir zaaf olarak görecek kadın...
    sonuna kadar faydalanacak bu doğanın zorunlu tuttuğu hormonal düzensizliğin.
    hormonal sonuçta engel olamayacak erkek kendine... belki kadın anlıyacak...
    belki ima yoluyla yada direk söyliyecek hissettiği aşk sevgi sanılan hormonal düzensizliği beğendiği kadına...
    kadın yok diyecek ama asla git demiyecek madem ki bana karşı bişeyler hissediyorsun
    gel dibimde dur bana güzel sözler söyle hatta arada jestlerde bulun mutlu et beni
    üzgün olduğumda beni mutlu etmek için elinden gelenin en iyisini yap ama karşılık bekleme.
    her ne kadar istemsiz de olsa bunun karşılığında benim seni beğenmemi ümit etmeye devam et
    ümidin biterse daha çaba göstermezsin benim için o sebep sana arada güzel söz söylersem bil ki %100 bu arkadaşça olacak
    sarılma öpme el ele tutuşma veyahut kaba tabirle sana kendimi hayatta okşatmamı bekleme
    ama sen sürekli ruhumu okşa benim dolmak bilmez egomu doldurmaya çabala..
    buarada senin bu iyi tavrının, çaban ve özenin karşılığında benim bir şey yapmamı asla bekleme...
    niye yapayım ki ben kadınım... bir erkek için en mükemmel hediyeyim...

HASSSStalıklı bir ırk kadın ırkı...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: n.m.t.

quote:

neyimis varmış

kadın arkadaşın ise sorun yok
    kadın içine duygusallık olmaya meyilli herhangi birşey girdiği zaman şeytan...
    çünkü bunu erkekte bir zaaf olarak görecek kadın...
    sonuna kadar faydalanacak bu doğanın zorunlu tuttuğu hormonal düzensizliğin.
    hormonal sonuçta engel olamayacak erkek kendine... belki kadın anlıyacak...
    belki ima yoluyla yada direk söyliyecek hissettiği aşk sevgi sanılan hormonal düzensizliği beğendiği kadına...
    kadın yok diyecek ama asla git demiyecek madem ki bana karşı bişeyler hissediyorsun
    gel dibimde dur bana güzel sözler söyle hatta arada jestlerde bulun mutlu et beni
    üzgün olduğumda beni mutlu etmek için elinden gelenin en iyisini yap ama karşılık bekleme.
    her ne kadar istemsiz de olsa bunun karşılığında benim seni beğenmemi ümit etmeye devam et
    ümidin biterse daha çaba göstermezsin benim için o sebep sana arada güzel söz söylersem bil ki %100 bu arkadaşça olacak
    sarılma öpme el ele tutuşma veyahut kaba tabirle sana kendimi hayatta okşatmamı bekleme
    ama sen sürekli ruhumu okşa benim dolmak bilmez egomu doldurmaya çabala..
    buarada senin bu iyi tavrının, çaban ve özenin karşılığında benim bir şey yapmamı asla bekleme...
    niye yapayım ki ben kadınım... bir erkek için en mükemmel hediyeyim...

HASSSStalıklı bir ırk kadın ırkı...

kadir abi gel tekken oynuyak "anna" yı alayım ben nede olsa karı, sende al "king" i alttan üstten çalış "anna" ya .. hiçbi tuşa basmıcam

• [Deleted by Admins]
  • olmaz öyle olmazzz bnm askm 4 4 lük qöbek sakası yapılmazz
  • kadın ırkı haslalıklımı nooldu lan 1 kadn icn 10 ölüm qrevne yatarsn :D
    ayrca lafın nere qidcene dkkat et muci
  • valla biz çıkalı iki buçuk ay oldu biz herşei konuşuyoz cinsellik felan
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.