DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sevgiliye Yapılan Çılgınlıklar.. (Sizdende Yorum Alalım) :)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
219
Cevap
7
Favori
37.823
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sevgiliye Yapılan Çılgınlıklar.. (Sizdende Yorum Alalım) :)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      2606 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:08:38

En çılgın ne yaptınız bugüne kadar sevgiliniz yada sevdikleriniz için? Bu kız arkadaşınız, anneniz, kız kardeşinizde olabilir.. Bir hediye, bir sürpriz...

İstanbul Teknik Üniversitesi
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Temmuz 2008 05:14:32
      Sevgilimle yaptığın fantezileri yazsam telekom kapatır siteyi

hep böyle kalacak
    • Yüzbaşı
      411 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:16:12
      Ben bir defasında çiçek yaptırmıştım, adrese teslim şeklinde.. Çiçekciden önce gittim, oturduk muhabbet ettik, zaman geçti ve sıparişini verdiğim çiçekler geldi. Üstüne not yazdırmadığım için kız arkadaşım şaşırdı, bir de ben yanındayı

Ben bozuntuya vermedim, kim gönderdi bunları dedim, bilmiyorum dedi, tavır yaptım.. Kız neye uğradığını şaşırdı, oyunu fazla sürdürmedim ve gülmeye başladım, derken.. anlattım olanları.. aman ha ,böyle bişe yapıp anlattıktan sonra hemen toz olun, böyle durumdan sonra çok pis girişiyo kızlar

Yanlış yapmayan insan yoktur. İnsanlık yanlışını kabul ve düzeltmekle ölçülür. Einstein
      02 Temmuz 2008 05:19:29

quote:

Orjinalden alıntı: kartal_07

Ben bir defasında çiçek yaptırmıştım, adrese teslim şeklinde.. Çiçekciden önce gittim, oturduk muhabbet ettik, zaman geçti ve sıparişini verdiğim çiçekler geldi. Üstüne not yazdırmadığım için kız arkadaşım şaşırdı, bir de ben yanındayı

Ben bozuntuya vermedim, kim gönderdi bunları dedim, bilmiyorum dedi, tavır yaptım.. Kız neye uğradığını şaşırdı, oyunu fazla sürdürmedim ve gülmeye başladım, derken.. anlattım olanları.. aman ha ,böyle bişe yapıp anlattıktan sonra hemen toz olun, böyle durumdan sonra çok pis girişiyo kızlar

uzaydamı yaptın hacu.normalde kızlar hemen anlar sen iyi rol yapmışssın yavrumsun

hep böyle kalacak
    • Yüzbaşı
      411 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:22:58

quote:

Orjinalden alıntı: Kallavi_

Alıntıları Göster

uzaydamı yaptın hacu.normalde kızlar hemen anlar sen iyi rol yapmışssın yavrumsun

E hacu böyle durumlarda renk vermiyecen, bu arada ne uzayı olm

Yanlış yapmayan insan yoktur. İnsanlık yanlışını kabul ve düzeltmekle ölçülür. Einstein
      02 Temmuz 2008 05:26:43

quote:

Orjinalden alıntı: kartal_07

Alıntıları Göster

E hacu böyle durumlarda renk vermiyecen, bu arada ne uzayı olm

Cüpiterdeki kızlar yiyo o numaraları hacia

hep böyle kalacak
    • Yüzbaşı
      411 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:28:48

quote:

Alıntıları Göster

Cüpiterdeki kızlar yiyo o numaraları hacia

evet biraz klasik ama bizimde yaş 31, o zamanlar evrende ki tüm kızlar bu numarayı yiyodu.

• Binbaşı
      1675 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:31:18
      Bu gece sevgilime yarın 12 de abimin dükkanına bakıcam bide diğer snıfdaki kız ***** da orda oLucakmış :( dedim.. Byaa bi tripLere girdi iyi geceler ben cıkıom bb yazdı, iyi geceler bb dedim. kız daha bi çıldırdı daha gönLünü aLmadım çıktı gitti ne oLcak biLmiorm

Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olan insanlar yürümeye başlamadan önce gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar.. Evvela " Ben bu yolu nasıl aşarım ? " korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki yol zorda olsa aşılmış, yürünmüş ve gidilmiştir. İşte o zaman insanların yüreklerinde aslında yolun zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar . . .
      Necm.Erb.
    • Binbaşı
      1193 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:31:47
      Su anda Beni öpmeni isterdim demişti bi keresinde saat gece 2-3 gibi atlayıp arabaya evinin önüne gittim hemen, cık dısarı öp demiştim beni orda görünce şaşırmıştı ve mutlu olmuştu.

02 Temmuz 2008 05:33:17

quote:

Orjinalden alıntı: BauglirXul

Bu gece sevgilime yarın 12 de abimin dükkanına bakıcam bide diğer snıfdaki kız ***** da orda oLucakmış :( dedim.. Byaa bi tripLere girdi iyi geceler ben cıkıom bb yazdı, iyi geceler bb dedim. kız daha bi çıldırdı daha gönLünü aLmadım çıktı gitti ne oLcak biLmiorm

Dükkandaki fırsatları değerlendir geçmiş olsun

hep böyle kalacak
    • Yüzbaşı
      925 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:38:16
      pc'yi satıp evlerinin önüne 1 kamyon gül döktürdüm (küçük kamyonlardan ama)

Edit: kamyonet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Devi| -- 2 Temmuz 2008; 5:38:25 >

• Binbaşı
      1193 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:39:07

quote:

Orjinalden alıntı: X-Devi|

pc'yi satıp evlerinin önüne 1 kamyon gül döktürdüm (küçük kamyonlardan ama)

Edit: kamyonet

Değdi mi?

• Yüzbaşı
      925 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:42:09

quote:

Orjinalden alıntı: cMbRs

Alıntıları Göster

Değdi mi?

onu 1 anlıkta olsa mutlu etmek benim için herşeye değerdi
      gülümsedi buda bana yetti zaten

• Binbaşı
      1193 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:43:27
      Ne kadar güzel.. Ben sayısız fedakarlıklar yaptım ama değmedi malesef

02 Temmuz 2008 05:44:03

quote:

Alıntıları Göster

pcyi verseydin daha hayırlı olurdu.netten komik komik şeylere bakıp daha çok güzeldi

hep böyle kalacak
    • Yüzbaşı
      925 Mesaj
      02 Temmuz 2008 05:52:34
      @Cmbrs: inanki ben yarim için (Sevgili demiyorum) kurşun bile yedim sonuca bakacak olursak şimdi bizde ayrıyız zaten imkansızı sevmiştim o almanyada ben türkiyede senede 1 gün ya yüzyüze ya 2 senede 1 yüzyüze
      5 yıllık bir birliktelik sonrası kocaman bir boşluk yokluk yarım kalmışlık, 1 yıldır şimdi ayrıyız ama bildiğim bir şey var bir insanı sevmek için onun yanınızda olması gerekmiyor her yerden her türlü onu sevebilirsiniz

@Kallavi: kendi lap topu mu vermiştim üniversiteye başladı diye, ahh bir dönse neler vermezdim ki erdal merdanın şarkısında bi sözü vardı: sevdan parayla satın alınsaydı kanımı satar yine alırdım diye..
      efkarlanıyorum sabah sabah yine..

• Yarbay
      2606 Mesaj
      02 Temmuz 2008 13:27:00

quote:

Alıntıları Göster

İşte budur hocam

İstanbul Teknik Üniversitesi
    • Binbaşı
      1675 Mesaj
      03 Temmuz 2008 12:20:19

quote:

Alıntıları Göster

Dükkandaki fırsatları değerlendir geçmiş olsun

dün ayrıLdık

Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olan insanlar yürümeye başlamadan önce gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar.. Evvela " Ben bu yolu nasıl aşarım ? " korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki yol zorda olsa aşılmış, yürünmüş ve gidilmiştir. İşte o zaman insanların yüreklerinde aslında yolun zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar . . .
      Necm.Erb.
    • Yarbay
      2734 Mesaj
      03 Temmuz 2008 12:21:34
      quote:

Sevgilimle yaptığın fantezileri yazsam telekom kapatır siteyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsPR1EST -- 3 Temmuz 2008; 12:23:03 >

• Yarbay
      4667 Mesaj
      03 Temmuz 2008 12:22:02
      denizde yaptık bi kere

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.