Şimdi Ara

Sevgiliye yapılabilecek ufak ama güzel süprizler? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
52
Favori
765.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu aşağılara düşmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: byozyky

quote:

Orijinalden alıntı: on_line

Spor bir araba , geceleri pahalı ve gözde yerlerde yemeğe çıkmalar , pahalı hediyeler.Kısacası kadınlar paralı erkekleri sever

teselli ediyo arkads kendini

asgari ücret maaşıyla çok severim ayaklarına yatan arkadaşsın galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi on_line -- 30 Ocak 2011; 19:17:55 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byozyky

quote:

Spor bir araba , geceleri pahalı ve gözde yerlerde yemeğe çıkmalar , pahalı hediyeler.Kısacası kadınlar paralı erkekleri sever

teselli ediyo arkads kendini

asgari ücret maaşıyla çok severim ayaklarına yatan arkadaşsın galiba

sen beni baskasıyla karıstırdın

• quote:

Orijinalden alıntı: Bach

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcank

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -JönTüRk-

quote:

http://seviyorumseni.co.tv/ olabilir... 1 yıl önce filan yapmıstım galiba

Güzel olmuş. Site senin galiba. İçeriğini rica edebilir miyim?

tabi ama sitenden ufak bi tanıtım yazısı isterim :)

http://dil////n.com/ adında burhan(gigatech) 'e satılmıstır 1 adet. umarım sonuc olumlu olur. İsteyen arkadaşlar varsa ulassın bana
    not: site adresinin yayınlanmasını istemedi isteyene ö.m atabilirim ...

Parayla mı sattın ? Bu kadarda olmaz. Nette ücretsiz dağıtılan bir scripti parayla satmak ne kadar etik bir davranış?

İsteyen arkadaş pmden ulaşabilir yollarım ben.

host + domaın satıldı hocam

• Mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertnizami

Bırak öle pahalı hediyeleri, pırlantayı zartı zurtu.

Eczaneye gidip bir şişe, içi toz dolu kapsul al. Eczacıya şunu söyle:

"İçlerindeki toz ilacı boşaltacağım. Toz ilaçları çöpe atıp kapsülü kullancağım. Bu yüzden el terlemesiyle hemen erimeyen bir şey olsun"

İlacı alıp eve geliyorsunuz. Kapsülleri tek tek dikkatlice açıp içerisindeki toz ilaçları çöpe döküyorsunuz. Hepsi bittikten sonra, yuvarlanıp katlandığı zaman bu kapsüllerin içine sığacak ölçüde kağıt parçaları kesin.

İçlerine tek tek, her biri farklı olan msajlar yazın. Yazdığınız mesajlar anlamlı olsun. Öyle "seni seviyorum" yazmayın. Her şeyin büyüsü yok olur. Hepsini bu şekilde hallettikten sonra, ilaç şişesini de güzelce temizleyin, kurutun. Kapsülleri içerisine doldurun.

Her defasında sadece 1 tane açmasını isteyin. Ama o duramayacak. Bir defada 19 tane açan var. Ona göre En önemlisi kağıtlarda yazan mesajlar. Unutmayın o kağıda "dile benden ne dilersen" yazarsanız, ne dilerse yapmak zorundasınız. Bu hediye ona ne kadar bağlı ve sevgi dolu olduğunuzu ispatlayacaktır.
    ALINTI ama süper bir fikir

Hocam bunu nereden öğrendin acaba 2.5 yıl önce kız arkadaşım bana bunu yapmıştı ? :D

• bu kitap işini nasıl yaptın kardeş ya nerde ciltlettin
  • yukarı

• göster ona şampiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: fethiyeli1988

quote:

Orijinalden alıntı: güzelyurt

quote:

Orijinalden alıntı: RemoteShoulder

ters orantı diye birşey var hiç bir zaman çok gerekmedikçe supriz filan yapma sen ona yaklastıkca dogası geregı kadınlar senden sogur o sana yaklasacak sen degıl...

Doğru orantı diye de birşey var. bir deste gül al, yanınada tablet çikolata alırsan keyifli vakir geçirmeniz çok muhtemel olacaktır...

Harmonik orantı diye bir şey var.Ne çok fazla değer vereceksin ne de çok az değer vereceksin .Çok fazla değer verirsen kendini kaybedersin .Çok az değer verirsen onu kayvedersin...

Nötr diye bir şey var. Hem Ters değil Hem doğru değil. Doğruyu söylersen üstüne çıkar Kaybedersin. Yalan söylersen Üzülür kazanırsın

• Sabah okurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bach

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -JönTüRk-

quote:

http://seviyorumseni.co.tv/ olabilir... 1 yıl önce filan yapmıstım galiba

Güzel olmuş. Site senin galiba. İçeriğini rica edebilir miyim?

tabi ama sitenden ufak bi tanıtım yazısı isterim :)

http://dil////n.com/ adında burhan(gigatech) 'e satılmıstır 1 adet. umarım sonuc olumlu olur. İsteyen arkadaşlar varsa ulassın bana
    not: site adresinin yayınlanmasını istemedi isteyene ö.m atabilirim ...

Parayla mı sattın ? Bu kadarda olmaz. Nette ücretsiz dağıtılan bir scripti parayla satmak ne kadar etik bir davranış?

İsteyen arkadaş pmden ulaşabilir yollarım ben.

colossol nick li Arkadaşa bir adet satıldı.Umarım sonuç olumlu olur

• Ben fotorafcıda gormustum. Bırısı yastıgın uzerıne fotoraflarını yaptırmıs ustune I love you yazmıs. hosuma gitömişti. Veya POLO da artık ıstedıgın gibi t-short yaptırabılıyorsun yanı tarzını kendın yapıyorsun yazı falan yazdırıyorsun. öyle bir seyler yaptırabılırsın.
  • mesajım bulunsun
  • Çikolatayı çok seven kız arkadaşları olanlar için:

Öncelikle bir kutu bulunur (ben ayakkabı kutusuna yapmıştım yokluktan) Kutunun dibine medium kalınlıktaki cd kalemi ile sonsuzluk işareti yapılır. Tanıştığınız/çıkmaya başladığınız tarih sonsuzluk içindeki sağ ve sol tarafa yazılır. İçine envai çeşit çikolata doldurulur. En sevdiği çikolataların arkalarına ufak ufak notlar yazılır (küçük renkli ve yapışkanlı bloknotlar var onlar bu iş için biçilmiş kaftan). Kutu güzelce paketlenir ve kız arkadaşa verilir

Gerçekten güzel bir tepki alıyorsunuz arkadaşlar. Ben yakın bir arkadaşıma yaptım bunu ve kız çok duygulandı ağlıyordu neredeyse. Bu günü hiç unutmayacağım dedi koca gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumanji -- 15 Nisan 2011; 21:33:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: irFaNLiNe

quote:

Orijinalden alıntı: hasNİCKtirr

quote:

Orijinalden alıntı: eFhiaLte`s

quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan0697

quote:

Orijinalden alıntı: Shopar.

Ufak bi sürpriz yapcaksin çikar göster...

kardes kusura bakmada her sevdine supriz bolemi yapıosun bu cvp pek hosmu sence olur sen delice sev cıkar goster anca gosterdinle kalmazmısın

10 dakkadır gülüyorum

15 dk oldu gülüyorum

3 Saat 39 dakkadır gülüyorum . tamam

4 ay oldu gülüyorum

2 yıldır gülüyorum .D

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: fethiyeli1988

quote:

Orijinalden alıntı: güzelyurt

quote:

Orijinalden alıntı: RemoteShoulder

ters orantı diye birşey var hiç bir zaman çok gerekmedikçe supriz filan yapma sen ona yaklastıkca dogası geregı kadınlar senden sogur o sana yaklasacak sen degıl...

Doğru orantı diye de birşey var. bir deste gül al, yanınada tablet çikolata alırsan keyifli vakir geçirmeniz çok muhtemel olacaktır...

Harmonik orantı diye bir şey var.Ne çok fazla değer vereceksin ne de çok az değer vereceksin .Çok fazla değer verirsen kendini kaybedersin .Çok az değer verirsen onu kayvedersin...

Nötr diye bir şey var. Hem Ters değil Hem doğru değil. Doğruyu söylersen üstüne çıkar Kaybedersin. Yalan söylersen Üzülür kazanırsın

sesli güldüm lan

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.