Şimdi Ara

Sevgiliye yapılabilecek ufak ama güzel süprizler? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
52
Favori
765.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • önümüz yaz, sevgili tişörtlerini düşünebilirsiniz. şunlar benim çok hoşuma gitti;http://www.buldumbuldum.com/kisiye-ozel-urunler/tisortler/sevgili-tisortleri/
  • Arkadaslar sevgilinize guzel bir surpriz yapmak istiyosaniz onunla alisverise gidin bu sürpriz icin kucuk awmleri tercih edebilirsiniz ona yemek yedirin o yemegini yerken ben bi lavaboya gidiyim deyip masadan kalkin ve awmnin danismasina gidin danismaya mesela tam 10 dakika sonra fatma ahmet seni cok seviyor dedittirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba gençler, sürpriz dediğin sürpriz gibi olmalı, sürprizi hakedene yapmak gerek, ben uzun zaman önce kurguladığım sürprizi onumuzdekı hafta yapmayı dusunuyorum, haftaya doğum gunum cunku, kısa bir zaman once sevdiğim kişiye 400 kusur sayfalık surukleyıcı bır roman aldım kıtap okumayı cok sever çünkü, doğum gunumde bitireceğini ongoruyorum duzenlı okur cunku, romanın bıtmesıne yakın bır sayfaya daha onceden hazırladığım bir web sitesinin linkini elle yazıp altına da onun merak edip bu lınke girebileceği bazı şeyler yazdım gizemli biseyler olmalı ki merak edip web sitesine girsin, web sitesinde onun ne zamandan beri istediği arabanın anahtarlarının yerını tarif eden bir bulmaca olacak, bulmacayı cözdüğünde arabanın anahtarlarının saklı olduğu kutuyu bulacak, asıl bomba kutuyu açtığında.... Araba son model kırmızı bir araba ve kapıda belkiyor, kutuda arabanın anahtarı, tanıştığımız tatil beldesinde 2 kişilik tatil rezervasyon kagıdı ve bir not kagıdı olacak, kağıda ne yazacagınız size kalmış, ben kagıda bugun doğum günüm ve beni en mutlu eden şey senle bir ömür mutlu bir hayat yaşamak olacak... yazdım , o bana dogum gunum için hediye bakarken bu yasadığı surprizle şok olacak, ;) evli arkadaslar için birebir uygulanabilir bir sürprizdir. güzel geceler

• Şu konuyu uplama vakti geldi sanırım 14 şubat yakın.Para harcamadan yada çok ufak para harcayarak yapılabilecek maneviyatın önde olduğu tavsiyeleriniz varsa alabilirim
  • egzersayz kullanıcısına yanıt
    Sakın yapma pişman olursun.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.