Şimdi Ara

Sevgiliye Hediye Fikirleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
10
Favori
168.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgiliye hediye seçmek zor iş gerçekten.. eğer gerçekten önemliyse bu hediye, epey araştırmak lazım. hediye konusunda şu site faydalı olabilir bazıları orjinal bazıları klişe fikirler ama en azından çağrışımlar yapabilir. acil ihtiyacı olanların işine yaracaktır illaki.. sevgiliye hediye
  • Sevgiliye hediye konusunda şu iki site tüm sorunlarınızı çözer :)

Sevgiliye Hediye
    Sevgiliye İlginç Hediyeler
  • Sevgiliye hediye fikirleri konusunda bende size yardımcı olmak isterim. Bir arkadaşımın romantikoyunlar.com adında bir sitesi var. Gayet güzel ve sıra dışı bir hediye arayanlar için Aşkagel oyununu tavsiye ederim.
  • Sevgililer artık sıradan hediyeleri beğenmiyor.İlginç onları şaşırtacak şeyler bekliyorlar bizden.http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgililer_gunu/ tarzında ilginç sevgiliye hediye önerisi olan var mı ??
  • Takip
  • Radeon HD 6950 ya da GeForce GTX 560 ekran karti al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence;bir fanusun içine renkli kağıtlara onun hakkında düşündüklerini yazabilirsin.
    Örneğin;''Gözlerinin renginde görüyorum hayatımı'' gibi
  • güzel bi peluş ayı buldum.Ama gerçek gibi o derece yani.begenirmi dersiniz
  • Merhaba :)

Arkadaşlar benim sürekli alışveriş yaptğım bir internet sitesi var ürünleri çok ilginç ve çok güzel .Sipariş veriyorsun hemen gönderiyolar.Sevgilime çok güzel şeyler almıştım buradan incelemenizi tavsiye ederimhttp://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgiliye_hediye/ :)
  • Benim gibi sıradışı hediyeler seviyorsanız mydays.com.tr ye bi bakın derim.
    Biraz fark yaratmak gerek
  • Güzel fikirler var ;) Ama ne akdar burda duyma fikirler olsa da kendi düşünüp yaptığınız farklı sürprizler bi ayrı ;)
  • Arkadaşlar, bence çok orjinal bir fikir arıyorsanız. http://www.sevgiliyehediyefikirleri.com a bakabilirsiniz. Çok ilginç bir hediye sistemleri var. Sevdiğiniz kişiye özel bir site yaptırıyorsunuz. Nasıl mı?www.dunyaninenguzelkizi.netwww.dunyaninenguzelkadini.comwww.dunyaninenyakisiklierkegi.com gibi siteleri var. Bunlardan birini bir günlüğüne kirayabiliyor. İçini istediğiniz gibi doldurtabiliyorsunuz. 25 TL gibi bir ücreti var. Bence çok orjinal bir fikir...
  • Bir tane sırt çantası ya da ne bileyim çanta al kullanacağı. İçini de çikolata ile doldur.
  • İnsanlar için önemli bir duygu ise sevgidir. İnsan, karşısındaki bireye sevgi duygusu besleyerek ayrı bir şekilde hissedebilir ve bu durumdan mutluluk duyabilir. Bu sevgi herkese gösterilecek bir duygudur. Basit bir adım ile birçok kişiye sevgi duygusu besleyebilirsiniz. Ancak bireyin tek kişiye duyduğu ve beslediği sevgi, diğer insanlara beslediğinden farklıdır. İnsan, ruh eşini bulduğunda ona farklı şekilde sevgi besler ve bunun adı ise AŞK’tır. Bireyler aşk’ı bulduğunda bunu daha güzelleştirecek adımlara yönelir. Bu adımlardan birisi ise, doğum gününde, yıldönümünde ve diğer özel günlerde veya normal bir günde de sevgiliye hediye almaktır. İnsan sevgisini gösterirken, bunu fazla abartabilir veya şaşırtacak nesneler seçebilir. Bu durumda bireyin mutlu olmasına ve bu durumdan mutluluk duymasına yardımcı olur.
    Bireyler sevgiliye dair mutlu edecek ürünleri seçerek bunu kolaylaştırabilir. Şaşırtıcı fikirler her zaman sevgilinin yüzünü güldürmektedir Birey Sevgiliye dair kitap alabilir ve bu kitap içinde, aşk dolu sözcükler ile donatılabilir. Bu durum ise bireyi mutlu edecek durumlardandır. Bireyler, sevgililerini sadece sevgililer günüde, özel günlerde değil, normal günlerde de böyle şaşırtıcı hediyeler alarak veya yaparak mutlu edebilir

Evet tüm bunlar
    sevgiliye hediye
    www.sevgiliyedair.com da
  • Güncel fikirleri olan var mı? 1 ay sonra bizimde yıl dönümümüz, iyi fikirlere ihtiyaç var.
  • Yukarıda arkadaşın verdiği site gerçekten işime yaradı. Tavsiye ederim arkadaşlar gerçekten hoş hediye. Duygusuzu bile dile getirir bu :)

Sevgiliye Hediye *** Sevgiliye Romantik Hediye *** Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi *** Sevgiliye Özel Hediyeler
  • İki hafta önce yıldönümümüz için bir albüm siparişi verdim, ertesi gün elime geçti, son bir yılda çekildiğimiz fotoğrafları tab ettirip içerisine yerleştirdim. Çok hoşuna gitti, hem kullanışlı hem de ona özel olması açısından uğraştığınızı ispat eden bir hediye oldu

Tavsiye ederim

şu siteden aldım
    www.hediyekulubu.com

Üründe buydu:http://www.hediyekulubu.com/tr/ciftlere-ozel-fotograf-albumu--u
  • quote:

Orijinalden alıntı: urzorlu

İki hafta önce yıldönümümüz için bir albüm siparişi verdim, ertesi gün elime geçti, son bir yılda çekildiğimiz fotoğrafları tab ettirip içerisine yerleştirdim. Çok hoşuna gitti, hem kullanışlı hem de ona özel olması açısından uğraştığınızı ispat eden bir hediye oldu

Tavsiye ederim

şu siteden aldım
    www.hediyekulubu.com

Üründe buydu:http://www.hediyekulubu.com/tr/ciftlere-ozel-fotograf-albumu--u

reklam kokan hareketler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.