Şimdi Ara

Sevgilisi olan kıza yazacağım (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
4
Favori
11.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazık çocuğa bu sefer gerçekten kürtaj yapacaklar :D Kürtaj yappıyeler burdaehh
  • Ya yürü git iradesiz herif.
  • Aynısını benim kız arkadaşıma yapsalar diye düşünüyorum,döverken kendimden geçerim heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Yazık çocuğa bu sefer gerçekten kürtaj yapacaklar :D Kürtaj yappıyeler burdaehh
    Güldürdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında çok bilinmeyenli bir denklem var arkadaşın karşısında fakat ona soru sormama rağmen cevap vermedi bana.

Bu tarz durumları çevremde çok gördüm, yaşadım. Özellikle önceki mesajlarımda da bahsettiğim bir durum var. Alışkanlık! Maalesef bu bir çok ilişkinin mutsuzluk içinde sürmesinin sebebi. Özellikle kızlarda çok yaşanan bir durumdur. İlk ilişkileri uzun süreli ve içinde ilk cinsel birliktelik varsa ızdırap halini alır. Küçük yaşta başlamış ilişki nedeniyle yaşlar büyüdükçe erkek ile kızın fikirleri birbiri ile uyuşmamaya başlar. Çocukken güzel olan hayat zamanla ızdırap olur ama hatunda ayrılma cesareti yoktur ve kendince erkek arkadaşının iyi yönlerini ön plana çıkarıp yalandan bir ilişki yürütür. Sonunda ayrılırlar. Evlenseler bile boşanırlar.

Şimdi elemanın karşısında böyle bir durum var ise evet şansını deneyebilir. Belki bizim elemanın kıza yazması kızın hayatını daha güzel bir duruma getirecektir. Fakat kızın ilişkisi zaten 10 numara 5 yıldız gidiyorsa zaten bu elemana hayatta yüz vermez. Bence ortada dayaklık vs bir durum yok. Bizim erkekler maalesef çok yanlış düşünüyorlar. Bir hatun senden ayrılıp başkasına gidiyorsa kendine bakacaksın ben ne yaptım diye. Karşıdaki adama saldırmayacaksın!

(Kimse üzerine alınmasın genelleme yapıyorum) Sen hatuna her türlü öküzlüğü yap. Nasılsa uzun yıllardır seninle beraber "çantada keklik" olarak gör, sonra hatun başkasına gidince vay efendim benim hatuna yazdılar.

Yok öyle dünya.

Bu arada arkadaşımızın yaşı çok küçük daha hayatına kimler girecek belki ama olayı doğru tartması lazım. Dediğim gibi kızın ilişkisi iyi durumda ise zaten yallah der buna. Buda 1-2 ay aşk acısı çeker sonra başkası ile tanışır. Olacaklar böyle.

• Olur da kız kabul etse dahi, bugün başkası için sevgilisini tekmeleyen kişi yarın ilk gördüğü erkekte sana neler yapmaz?

Bir de bu açıdan düşün. Çok yanlış yapıyorsun. Etrafta kız çok, başka hatuna yönelsen iki dakikada bahsettiğin kızı unutmuş olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahargünesi

Bende sevgilisi olan cocuga yazdim reddedilecgimi bildigim halde pisman miyim hayit cünkü biliyordum onu sevmedigini beklenti icinde olmaktansa ne olacaksa oldu yaz bence
    nasıl karar veriyorsunuz insanın kalbinde saklı olan şeye, ağzıyla kalbi bir olmaz çoğu insanın kimi kibirden, kimi iffetten.
  • BrokenDiamond B kullanıcısına yanıt
    Olum sen uzman mısın, herşey hakkında bıilmiş bilmiş konuşuyorsun? Sanki tek doğrular seninkilermiş gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de evli birisiyle birlikteyim yavşa eğer alfaysan yavşadığın kızın sevgilisi de betaysa kaparsın kolayca
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

Olum sen uzman mısın, herşey hakkında bıilmiş bilmiş konuşuyorsun? Sanki tek doğrular seninkilermiş gibi
    Uzmanım birader. Tek doğrular da benimkiler sıkıntın mı var?

Şu kafayı anlamıyorum ya bilmiş bilmiş konuşurum bundan sanane? Sana girip çıkan mı var? Beynini kullan sen de herşey hakkında bilmiş bilmiş konuşursun. Bir konuda yorum da mı yapamayacaz anasını satayım. Bilmiş bilmiş konuşma deyimini zaten basit tipler kullanıyor, ne bekliyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 16 Mayıs 2018; 16:7:32 >
  • Hocam sizin yaptığınız daha değişik, kaç yaşında sizinki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagun@

nasıl karar veriyorsunuz insanın kalbinde saklı olan şeye, ağzıyla kalbi bir olmaz çoğu insanın kimi kibirden, kimi iffetten.

Alıntıları Göster
    İnan sevseydi ayrıldıklarında bu o.. Benle yattı demezdi aynı arkadaş ortamındayız neyin ne olduguni herkes biliyor

• Ayrıldklari dediğim bi ayrılıp bi barısuyorlar zaten en son intihara kalkstı sonra cocuk tekrar dönemk zorunda kaldi tabi veripte yüz üstü kalmak kolay değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahargünesi -- 16 Mayıs 2018; 16:18:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenDiamond

Uzmanım birader. Tek doğrular da benimkiler sıkıntın mı var?

Şu kafayı anlamıyorum ya bilmiş bilmiş konuşurum bundan sanane? Sana girip çıkan mı var? Beynini kullan sen de herşey hakkında bilmiş bilmiş konuşursun. Bir konuda yorum da mı yapamayacaz anasını satayım. Bilmiş bilmiş konuşma deyimini zaten basit tipler kullanıyor, ne bekliyorsam.

Alıntıları Göster
    bu kadar patlayacağını bilseydim yazmazdım. neyse ben basit hayatıma geri döneyim en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Konu dışına mı takılıyoruz artık?
    Arada bakınıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

Hocam sizin yaptığınız daha değişik, kaç yaşında sizinki?
    28
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

28

Alıntıları Göster
    siz
  • Ondan sonra mahkemede diyorlar ki neden vurdun?
  • 2009 da bir kizla tanismistim sevgilisinin oldugundan bahsetmemisti kisa sure gezip tozduktan sonra sevgili olduk tabi ben hala sevgilisi yok saniyorum meger benimle beraber olmaya baslayinca diger cocuga yol vermis tabi bunu cocugun takintisi sayesinde ogrendim kizin pesini bir turlu birakmiyordu okul cikislarina gelmeler, surekli mesaj atmalar falan kiz da daha fazla saklayamayip itiraf etmisti. En son beraberken telefonu caldi 3-5 kere hep mesgule atti en son ac dedim ac artik cocugun aglamaktan sesi titriyordu beni niye terk ettin ben sana ne yaptim diye sayikliyordu icim o kadar kotu oldu ki dondum kaldim ama kafami kaldirdigimda yanimdakinin gulerek dinledigini ve tek kelime etmeden telefonu cocugun yuzune kapatip en ufak bir vicdan azabi cekmedigini gordum. Velhasil bu kizla 1 yil kadar beraber olup ayrildik daha dogrusu o istedi. Nereye baglicam? Bazi kizlar gercekten korkunc otesi tehlikeliler dikkat edin. Baskasini aglatip size gelen kizlardan kosarak kacin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

bu kadar patlayacağını bilseydim yazmazdım. neyse ben basit hayatıma geri döneyim en iyisi

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.