Şimdi Ara

SEVGİLİNİZLE EN SON NE ZAMAN KAVGA ETTİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgilinizle en son ne zaman kavga ettiniz DOĞRU BİR ŞEKLİDE YAZINIZ VE NEDENİDE ÖZEL DEĞİLSE YAZIN

• 5 aydır neredeyse beraberiz ve hiç kavga etmedik.. kavga şart mı yani koçumm. gül gibi gecinip gidioruz işte.. Allah bozmasın inşalah
  • ben dün kavga ettiim çünkü bana yalan söyledi
  • kawga etmedik hiç allh bozmsn=)
  • Hah iyi hatırlattın valla dün yarım kalan bi kavgamız vardı bi telefon edim son sözü sölim
  • hiç kavga etmedik ama ayrıldık bide ark olalım demezmi bana deli ediyo yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

hiç kavga etmedik ama ayrıldık bide ark olalım demezmi bana deli ediyo yaa

bas küfürü :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByRd

quote:

bas küfürü :D

ne küfürü be byrd canları saolsun ne diyelim
  • bencede bas küfürü ben bi kızım ama bole yaparlarsa kızlardan nefret ediyorum
  • güsell haklısın aslında ama küfür edilicek bi kız diil ama ark fln olamam ben kendi bilir yani beni kaybeder
  • EN SON GEÇEN AY KAVGA ETTİK,VE AYRILDIM NİŞANLIMDAN 24 TEMMUZ DÜĞÜN TARİHİYDİ.SON NOKTA OLDU O ZAMAN

Efendimiz buyuruyor lar ki(rh.a) ; "ÇOK KAYGI ÇEKME , MUKADDER OLAN OLUR,TAKDİR OLAN RIZKINSA SANA GELİR "
  • 4 yıl önce
    zaten son kavgamızdı bi daha suratını görmedim
    ikimizde hatalıydık(daha çok ben)
    neyse...
  • Aynen bende 4-5 sene önce ettim.
  • quote:

banada buna benzer bişiy oldu ama bu sefer ben ole yaptımkız 1 ay kuyruk gibi peşideydi

• quote:

Orjinalden alıntı: sanchalf666

4 yıl önce
    neyse...

son pişmanlık fazda etmezkii
  • quote:

Orjinalden alıntı: güsell

quote:

4 yıl önce
    neyse...

pişman değilim ayrılmaktan
    sadece hatalı davranışım için kendime kızıyorum
    yine neyse ...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: güsell

quote:

4 yıl önce
    neyse...

pişman değilim ayrılmaktan
    sadece hatalı davranışım için kendime kızıyorum
    yine neyse ...

herkez hata yapar , sadece yaptığın hataları tekrarlamamak , başka zaman yaşayacağın ilişki içinde daha temkinki olursun , sende yaparsın karşı tarafta yapar , bir ilişkide sürekli hata yapmayacağım şekilde hareket edersen sürekli hata yaparsın , rahat ve kendin gibi olacaksın.

• buldum içimi dökecek yeri

geçen pazar hemöde onla tatlı tatlı konuşurken oluyor bu olay

biizim iş yerinde salak mı salak biri var benimkine beni çok çalıştırıyor
    lar diye dert yanmış o da gelip onu anlattı ve niye beraber yapmıyorsunuz dediydi halbuki durum bazı şeyleri onun tek başına yapmasını gerektiriyor vede bizden fazla değil az çalışıyordu ama dediğim gibi salak tek problem gece çalışmak zorunda olması
    gecen dondurma dolabına su koy akşam içecem dedi bende amirimiz dondurmalar eziliyor koyma dedi dedim
    akşam kızın dükkanda otururken bu inek geldi niye su koymadın diye benle tartışmaya başladı ne desem anlamıyor kendi bildiğini okuyor benim tepem attı bizim kızda niye koymadın diye sorunca(aslında niyeti kotu değildi ama)zaten atmış olan tepem bi daha attı ve sen niye salak salak konuşuyon dedim oda bana bana boyle hakaret edemezsin dedi
    halbuki ben ona hakaret etmedim uslubum kesinlikle yanlıştı ama hakaret etmedim ona yinede bana küstyü hala konuşmuyor

• quote:

Orjinalden alıntı: etusch

buldum içimi dökecek yeri

geçen pazar hemöde onla tatlı tatlı konuşurken oluyor bu olay

biizim iş yerinde salak mı salak biri var benimkine beni çok çalıştırıyor
    lar diye dert yanmış o da gelip onu anlattı ve niye beraber yapmıyorsunuz dediydi halbuki durum bazı şeyleri onun tek başına yapmasını gerektiriyor vede bizden fazla değil az çalışıyordu ama dediğim gibi salak tek problem gece çalışmak zorunda olması
    gecen dondurma dolabına su koy akşam içecem dedi bende amirimiz dondurmalar eziliyor koyma dedi dedim
    akşam kızın dükkanda otururken bu inek geldi niye su koymadın diye benle tartışmaya başladı ne desem anlamıyor kendi bildiğini okuyor benim tepem attı bizim kızda niye koymadın diye sorunca(aslında niyeti kotu değildi ama)zaten atmış olan tepem bi daha attı ve sen niye salak salak konuşuyon dedim oda bana bana boyle hakaret edemezsin dedi
    halbuki ben ona hakaret etmedim uslubum kesinlikle yanlıştı ama hakaret etmedim ona yinede bana küstyü hala konuşmuyor

BU basit bir olay kardeş unutur sende konuşursun yada normal sakin bir zamanında anlatırısın durumu düzelir merak etme.

• inşaallah kardeş sağol bende öyle düşünüyorum çünkü bu ilk değil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.