Şimdi Ara

Sevgilinizi Bir Erkekle Konsere Gönderir Misiniz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
4
Favori
6.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen izin vermesen nolcak kız gidecek eleşip koklaşcaklad o kafayla sonra senin haberin olmicak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sevgilim herkesin sevgilisi, sosyalist rejimde kimse kizsiz kalamaz gidebilir tabiki de izin veririm
  • Bırak izin vermeyi böyle birşeyi yaparsa direk ayrılırım. Öyle şey mi olur lan. Azıcık sahiplenin erkekliğinizi gösterin.
  • Twincharged Injection kullanıcısına yanıt
    İzin verirmiyim bilmem ama gelir burda sorarım.
  • BIRADER SEVGILILIK FEDAKARLIK ISTER.

ERKEGIN CEBINE PREZERVATIFI KOYAR , 3-5 KURUS BIR SEY DE ATARIM.

SEVGILIMIN MUTLULUGU BENI DE MUTLU EDER BIRADELL.
    BU KADAR GERI KAFALI OLMAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabliato -- 13 Eylül 2014; 7:26:18 >
  • Türkiyedemi ?
    NOPE
  • -olsa- normal yerlere tabiki gitsin ama özellikle rock 'n' roll gibi "konusu belli" konserlere göndermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orijinalden alıntı: JustForYouu

Hocam yanlış anlamayın ama trollük mü yapıyosunuz ? Ciddi şekilde soruyorum.
    Kızlar evet yasaklanan şeyleri sever de bu herşeye izin vermemiz anlamına gelmiyo sanırım.
    Bence sorun sende

Hayir, cok ciddiyim.

Duzgun bi iliskinin en onemli temeli guvendir.
    Guvenmiyorsaniz sevgilinize, sevgili olmayin. Hem kendinize hem de ona eziyet etmeyin.

Adam demis en yakin arkadasimi optum konserde diye. Senin sorunun o. Iki canli sarki dinledin diye aklin gidiyorsa yasama abi zaten.
    Opecegin vardir senin, opmussundur. Kafede yarim saat basbasa otursan yine opecekmissin demek ki.

Her seye izin verin konusu degil bu. Zaten akli basinda bi sevgili gidip de senden sacma sapan bir sey istemez. Gereksiz seyleri yasaklamayin konusu.
    Konser alt tarafi.
    Oyle yorumlar gelmis ki, sanki her konsere giden orada ayakta sevisiyor.
    Yok oyle bisey.

Gondermem diyenlerin yaslari kac bilmiyorum ama iliski boyle yurumez. Muhtemelen hic birinin sevgilisi bile olmamistir daha.
    15-16 yasindaysaniz, ufak ufak bu huyunuzdan vazgecmeye calisin. Mutlu olamazsiniz ileride.

Konuyu acan arkadasin uzerinden ornek vereyim.
    Arkadasi ayni okuldaymis. Eger kizin gonlu varsa;
    - Dersim uzadi der,
    - Ders calisiyoruz der,
    - Merveye ders calistiriyorum der,
    - Hoca ek ders koydu der,
    - Derse gidiyorum der, gitmez
    - Kafeye gidiyorum der,
    - Annemlerle alisveristeyim der,
    - Oradayim der
    - Buradayim der, yapacagini yine yapar. Konsere falan gerek kalmaz.

Ne yapacaksiniz bu durumda, eve mi hapsedeceksiniz kizi?

Klasik olacak ama sevgiliye güven birlikte göndereceğin adama güven farklı. Neymiş konserde hemen öpüşeceksen yaşamaymış. Ambiyans oluştuktan sonra her yerde olur. Hayır erkek milleti ister istemez farklı düşünür yanında kız varken. Böyle düşünecek olması bile beni rahatsız eder. İlla icraat gerekmez.

Güven falan hikaye oluyor bazen hocam kafalar gitti mi her şey yalan olur. Kimin ne zaman ne yapacağı belli olmuyor artık. Baskı yapma ama gönderme. He bir de 15 16 yaşında değilim sevgilim de oldu çok şükür.

• zaten kız sana öyle birşeyle geldiğinde yok desen bile ne değişir ki..
  • normalde bende izin vermezdim galiba ama üniversitedeyken sevgilisi başka şehirde olan kız arkadaşımla(başkaları da var) konsere gittik birşey de olmadı yani. kişiye göre değişir.
  •  Sevgilinizi Bir Erkekle Konsere Gönderir Misiniz
  • Twincharged Injection kullanıcısına yanıt
    Ben olsam hayatta göndermem ilaç milaç atar güvenme kimseye
    -Devir Kötü Kolla Sevgiliyi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

quote:

Izin vermek ne abi.
    Kendi bildigini yapsin. En dogrusunu bilir o. Sevgilime guvenim sonsuz benim.
    Guvenmesem zaten sevgilim olamazdi

Empati yapmanızı tvsiye ederim hocam. Geri kafalılık yapmak istemem, ama çocuğu tanımıyorum. Yakın arkadşaım olsa çocuk, sorun olmaz. Ama hiç tanımadığım, adını duymadığım birisi

Yapiyorum hocam.
    Cok iyi anliyorum durumunu da.

Sana yuzyilin iliski tavsiyesini vereyim;
    Cocugun kim oldugu onemli degil. Emin ol tanidigin adamlardan daha cok kazik yersin bu konularda.
    Guveniyorsan sevgiline hic konusunu bile acma. Ben sana guveniyorum, iyi eglenceler de. Ara sira mesaj at, beni meraklandirma yeter de. Baska bir seye ihtiyacin yok.

7'den 70'e, dunyanin her yerinde kiz milletinin genel davranisidir bu;
    yasaklanan seylere bayilirlar. Ne kadar kisitlarsan, bilmedigin zamanlarda aynilarinin mislini yaptigina emin olabilirsin.

Ha sevgiline guvenmiyorsan, zaten hatayi basta yapmissin demektir. Hic kasma, ayril gitsin. Oyle iliski yurumez.

Cok haklisiniz. Kizlar birakin merak etsinler "bu niye kiskanmadi, neden kizmadi. Allah allah" desinler. Oo iyi eglenceler askim dikkat et beni merakta birakma demeniz "izin vermiyorun hayir gidemessin" demenizden daha koyucu bi laftir emin olun.

Sevgililerinizi sevin ama belli etmeyin. Tipis tipis gelen o olacaktir. Bir gun gelip yaptigi her bi boktan pisman olup vicdan azabi cekip sizin degerinizi daha cok anlayacaktir. Kizdan kiza degisiklik gosteriyo bu konu tabi

• Bir bayan olarak söylüyorum senden böyle bir izin istemesi bile garip bence hocam. Gerçekten seven bir bayan sevgilisinden başka bir erkekle konsere gitmeyi düşünmez.
  • oğlum kızlar zaten tav böyle şeylere konserdi, sinemaydı, tiyatroydu. birde başka bir lavukla göndereceksin.
    işi pişirirler akşama da bir tabakta sana yollarlar haberin olsun..
  • ford tannus
  • Birde su acidan dusunun. Siz buna izin vermediniz ama kiz size haber vermeden gitti etti. Sizden daha gizli kapakli isler cevirmeye basladi ne dusunursunuz ? Kiyametinde kiyameti kopmazmiydi ? Kizlarin cogu yasaklara gelemez. Asi bunlarin hepsi. Kendimde bi kizla cikiyorum burda yapilmasi gereken taktik takmamak.

Bi laf var "seven s...lir s...ken sevilir" diye. Siz ustune ne kadar cok duser ne kadar cok sahiplenirseniz oda "zaten cebimde" diyip sizi s...ker. ama "git askim beni meraklandirma iyi eglenceler" diye duz bir cevap verirseniz kiz hem meraklanir hem dogrumu yaparim yanlismi veya neden izin verdiki ??? diye dusunmeye baslar kafasini bulandirirsiniz ve kizlar meraklanmayi severler. Belli etmeyin kendinizi birakin o kovalasin sizi ben oyle dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

Soru başlıkta olduğu gibi, şehirdışındasınız ve şehrinizde bir konser var. Kız arkadaşınız okulundan bir erkekle konsere gitmek istiyor, izin verir misiniz?

Dostum, sevgilinde olsa kimseyi kısıtlayamazsın. Gitmek istiyorsa gider. Tanıdığın veya tanımadığın kız arkadaşına yavşamaya çalışan da birisi olabilir ancak burada o cevabı ve araya mesafe koymasını bilmesi gereken kız arkadaşın. Eğer şüphelerin var ise zaten yaşadığınız saygılı ve sağlıklı bir ilişki değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dente239

Yatmasina bile izin verirdim

2000li asosyal detected
  • kızın, sevgilisi ne biliyim nişanlısı dışında zaten başka bir erkekle konsere gitmek istemesi çok rahatsız edici bir durum.

benim sevgilim böyle bir şey istese benden, ayrılırım direk.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.