Şimdi Ara

sevgilimle ayrıldık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • günlerimi nasıl daha mutlu geçirebilirim yeni ayrıldık sayılır 3 gün oldu spora falan mı yazılsam ? dil öğrenmeye başladım ciddi şekilde kasıyorum ona

• Rick abi noldu unity ayrıldı mı senden. O mendebur tipli uzaylılara mı kaçtı. Üzülme be abim değmez öyle kristallerle kafayı patlatmana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rick Sanchez kullanıcısına yanıt
    Dili kasmaya devam et, spora da yazıl. Spor yaparsan özgüven geliyor baya baya. Birde arkadaşlarınla zaman geçir, herhangi bir kafede takılın etrafı inceleyin. Kızlar varsa bakın belki bir şeyler düşürürsün Benim Pazartesi 1 ay olacak, acısını çekeceksin geceleri ama ileride çok rahatlayacaksın. Birde çok yaşadığınız anılar varsa biraz zor geçer. Konuşmak istersen pm atabilirsin buralardayım...
  • Banada bi pm atın dertleşek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No VI -- 7 Eylül 2016; 0:36:03 >
  • No VI kullanıcısına yanıt
    Grup gibi bir şey de açılmıyor ki forumda dertleşelim... Steam kullanıyorsanız Steam'den konuşabiliriz aslında.
  • Kaç haftalık ilişki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AwerlawK

Grup gibi bir şey de açılmıyor ki forumda dertleşelim... Steam kullanıyorsanız Steam'den konuşabiliriz aslında.

Şuan elimde laptop yok sadece telefon var

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxramma

Kaç haftalık ilişki ?

1 yıllık ilişki
  • quote:

Dili kasmaya devam et, spora da yazıl. Spor yaparsan özgüven geliyor baya baya. Birde arkadaşlarınla zaman geçir, herhangi bir kafede takılın etrafı inceleyin. Kızlar varsa bakın belki bir şeyler düşürürsün Benim Pazartesi 1 ay olacak, acısını çekeceksin geceleri ama ileride çok rahatlayacaksın. Birde çok yaşadığınız anılar varsa biraz zor geçer. Konuşmak istersen pm atabilirsin buralardayım...

özlüyorum baya, bi de gittiğimiz yerler falan aklımdan çıkmıyor zor geçecek gibi. üni başlıyor spora da öyle başlarım diye düşünüyorum
    Benim 22 aylık ilişkim biteli 3 hafta oluyor. Eğer kız çok iyiyse severek ayrıldıysanız geçmiş olsun atlatması zordur. Ama eğer benimkisi gibi gerçek yüzünü gördüyseniz. 3 haftada başka kız aramaya başlarsınız. Ama yinede tavsiye vereyim. Spora falan yazıl iyi oluyor. Arkadaş ortamın varsa hemen unutursun. Yaş kaç?
    Hocam aynı şeyleri ben de yaşıyorum 22 aylık bir ilişkim vardı. Ben de onunla gittiğimiz yerlere gidemiyorum. Anılar hücum ediyor beynime. Birde geceleri ve sabahları zor oluyor bir boşluk oluyor sabahları, geceleri ise aşırı düşünmeye başlıyor insan. Ama zamanla geçecek inan bana. Sadece zaman ve arkadaşlar sana yardımcı olabilir bu dönemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxramma

Benim 22 aylık ilişkim biteli 3 hafta oluyor. Eğer kız çok iyiyse severek ayrıldıysanız geçmiş olsun atlatması zordur. Ama eğer benimkisi gibi gerçek yüzünü gördüyseniz. 3 haftada başka kız aramaya başlarsınız. Ama yinede tavsiye vereyim. Spora falan yazıl iyi oluyor. Arkadaş ortamın varsa hemen unutursun. Yaş kaç?

zorunlu bi ayrılık olmadı, şu sorunları kabullenmeme, ben ne yaptım ki gibi huyları var ya kızların onlardan ayrıldık işte. bilmiyorum hocam şimdi hiç kız düşünemiyorum, arkadaş ortamım var onlar sorun değil, sporu düşünüyorum kafa dağıtırım diye. yaş 19
  • Üzülme ya askerde ayrılsaydın, benim 2 senelik iliskim askerde bitti. Öldürmeyen şey güçlendirir hayatın tadını çıkar

• quote:

Hocam aynı şeyleri ben de yaşıyorum 22 aylık bir ilişkim vardı. Ben de onunla gittiğimiz yerlere gidemiyorum. Anılar hücum ediyor beynime. Birde geceleri ve sabahları zor oluyor bir boşluk oluyor sabahları, geceleri ise aşırı düşünmeye başlıyor insan. Ama zamanla geçecek inan bana. Sadece zaman ve arkadaşlar sana yardımcı olabilir bu dönemde.

yeni olduğu için sanırım sadece gündüzleri değil her zaman boşluktayım, tad vermiyor önceden keyif aldığım şeyler.
  • Noxramma kullanıcısına yanıt
    Hocam ikimizinde bir çok ortak noktası var şimdi farkettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtuemox

Üzülme ya askerde ayrılsaydın, benim 2 senelik iliskim askerde bitti. Öldürmeyen şey güçlendirir hayatın tadını çıkar

askerde daha pis koyardı o yalnızlıkta, şimdi üniye başlıycam bir ay var belki o zaman yerine gelebilir keyfim
  • AwerlawK kullanıcısına yanıt
    Yoksa sen..
  • Oyalanmaya bak, üniversiteye geçince iyi ki bitmiş diceksin

Aynılarını yaşadım. Oyun delisi ben artık oyunlardan nefret ediyorum. Borderlands 2 almıştım ikimize. Onu bitirmiştik 15 tatilde. Şu aralar CS:GO oynamayı öğretiyordum. Ayrıldığımızdan beri adam akıllı oynamadım. Steam'de bakıyorum ayrıldığımızdan beri hiç girmemiş Steam'e ne bileyim çok garip ya. Seni görmek istiyorum diye mesaj atıyor, buluşuyorsun ufak bir tartışma ardından abisi yaşında birisiyle tanışıyor, 3 gün sonra çıkıyorlar. Hayat çok garip...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.