Şimdi Ara

Sevgilimin ilgisizliği,lütfen yardım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Davranışlarından hoşnut değilim boyle devam edicekse etmesin de. Sen niye maymun oluyorsun karşısında. Hak etmediğin bi davranış karşısında tepki göster bu iliskiler icin degil her şey için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onun bitirmesini bekleme, kendin bitir.

Bunun sonu pek hayra alamet değil, akıllı ol!
  • Kesin bi Hitman var işin içinde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaguel X Z kullanıcısına yanıt
    Oynadığı Oyun LoL mu ? Burcun Ne ? Sende başka kızlarla konuş alternatif ara kıskançlığını falan yok et.
  • Dostum yapabileceğin fazla birşey yok maalesef, Şuan bu tür davranışlarından çok rahatsızım böyle olmuyor diye bir konuşmaya girersen yüzde 100 sonu ayrılıkla biter. Sende ona yazmayarak araya biraz mesafe koyarsın belki bir ihtimal eksikliğini hissedip o tekrar sana bağlanır diye ama eksikliğini hissecedek insan zaten en baştan böyle gereksiz biriyle konuşuyormuş tavrı almaz, fazla umut görmüyorum ben kusura bakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

quote:

Orijinalden alıntı: Suzumiya Haruhi

2 kız önceki sevgilim de böyleydi. Bir an beni özetledin sandım. Başka birini bulmuştur diyenlere bakma, sevgilin sanal dünyaya daldığı için vaktinin nasıl geçtiğinin farkına varamıyor. Denediğim ve riskli olduğunu düşündüğüm bir taktik var. Sen de ona mesaj atma. Bırak sessiz kal. Biraz uzakta ilgisiz dur. Başka kızlarla oyuna gir. Umursama yani. Yaptığı hatayı anlayıp tekrar ilgisini kazanabilir. "Beni sahiplenmiyorsun" deyip ayrılabilir.

Ve bir şey bildiğim varsa da bu egoları sağ olsun genelde beni sahiplenmiyorsun deyip yapacaklarını yaparlar. Halbuki o hiç sahiplenmezken biz ölümüne sahiplenirken. Hayat işte.

Ah ah, şu sahiplenme olayından az çekmedim. Ölü müyüz diri miyiz, iyi miyiz kötü müyüz, bayıldık mı yaşıyor muyuz umurlarında olmaz. 2 hafta boyunca konuşmayı sen başlatırsın umurlarında olmaz. 3 hafta boyunca sevgi sözcükleri sarfedersin umurlarında olmaz. Sen herhangi bir bayan arkadaşının evine gidersin olay olur ama o erkek bir arkadaşının evine gitse bizim durumumuz umurlarında olmaz. Çok sevdiğin bir arkadaşını kaybetmişsin cenazedesindir durumun umurlarında olmaz. 3 hafta cenaze için taziyedeyim dersin onlar mesaj atmadığına sinirlenir. Gecenin 4'ünde bir erkekle mesajlaştığı için mesajlara geç cevap verir fakat sinirlenmeniz umurlarında olmaz. Günübirlik arama şartı koyar ama aramayan taraf hep onlar olur yine durumunuz umurlarında olmaz. O ağladığında yanında olmak zorundasınızdır ama siz bir şeye üzüldüğünüzde umurlarında olmaz. Lanet olsun şu sahiplenme denen kelimeye.

• Aynısı başıma geldi 27 gündür konuşmuyoruz unuttu galiba

• BİZİM BİR ARKADAŞIN BÖYLE SEVGİLİSİ VARDI 4 SAAT SONRA AYRILDI SONRA ÇOCUĞUN HELVASINI YEDİK GG WP EASY
  • quote:

quote:

quote:

2 kız önceki sevgilim de böyleydi. Bir an beni özetledin sandım. Başka birini bulmuştur diyenlere bakma, sevgilin sanal dünyaya daldığı için vaktinin nasıl geçtiğinin farkına varamıyor. Denediğim ve riskli olduğunu düşündüğüm bir taktik var. Sen de ona mesaj atma. Bırak sessiz kal. Biraz uzakta ilgisiz dur. Başka kızlarla oyuna gir. Umursama yani. Yaptığı hatayı anlayıp tekrar ilgisini kazanabilir. "Beni sahiplenmiyorsun" deyip ayrılabilir.

Ve bir şey bildiğim varsa da bu egoları sağ olsun genelde beni sahiplenmiyorsun deyip yapacaklarını yaparlar. Halbuki o hiç sahiplenmezken biz ölümüne sahiplenirken. Hayat işte.

Ah ah, şu sahiplenme olayından az çekmedim. Ölü müyüz diri miyiz, iyi miyiz kötü müyüz, bayıldık mı yaşıyor muyuz umurlarında olmaz. 2 hafta boyunca konuşmayı sen başlatırsın umurlarında olmaz. 3 hafta boyunca sevgi sözcükleri sarfedersin umurlarında olmaz. Sen herhangi bir bayan arkadaşının evine gidersin olay olur ama o erkek bir arkadaşının evine gitse bizim durumumuz umurlarında olmaz. Çok sevdiğin bir arkadaşını kaybetmişsin cenazedesindir durumun umurlarında olmaz. 3 hafta cenaze için taziyedeyim dersin onlar mesaj atmadığına sinirlenir. Gecenin 4'ünde bir erkekle mesajlaştığı için mesajlara geç cevap verir fakat sinirlenmeniz umurlarında olmaz. Günübirlik arama şartı koyar ama aramayan taraf hep onlar olur yine durumunuz umurlarında olmaz. O ağladığında yanında olmak zorundasınızdır ama siz bir şeye üzüldüğünüzde umurlarında olmaz. Lanet olsun şu sahiplenme denen kelimeye.

Resmen içimi okudun be hocam.. Resmen geçmişe dönüp baktığımda ulan ben o kadar ekstra şey yapmışım ama ondan ekstra şeyi bırak sanki karşılık bile alamamışım diyecek noktaya geliyor insan..

İnsanlar iyilikten anlamıyor. Buna artık inancım nerdeyse %100 olacak... Ama halen o istisnayı bulmaya çalışıyorum karşımdaki insanın içinde..

Umut... En çok yoran şey adamı

• Beraberken oynadığınız oyunlardan sıkılmıştır, kutu kutu pense oynamayı teklif et..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Resmen içimi okudun be hocam.. Resmen geçmişe dönüp baktığımda ulan ben o kadar ekstra şey yapmışım ama ondan ekstra şeyi bırak sanki karşılık bile alamamışım diyecek noktaya geliyor insan..

İnsanlar iyilikten anlamıyor. Buna artık inancım nerdeyse %100 olacak... Ama halen o istisnayı bulmaya çalışıyorum karşımdaki insanın içinde..

Umut... En çok yoran şey adamı

Bunları bir ilişkide dile getirseniz suçlu yine siz olursunuz hocam.

"Siz erkeksiniz, siz yapmalısınız." algısı var malesef. Ben artık düşünmeyi bıraktım. Her ilişkide çabalayan taraf olup karşıdan da aynısını görememek sıktı. Bıraktım akışına, kim bilir günün birinde doğru insan bir anda karşıma çıkıverir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.