Şimdi Ara

sevgilimin güvenini nasıl kazanacam:( artık güvenmiyorum dedi:(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
14.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sevgilim artık bana güvenmediğini söyledi ve ben bunun güvenini kazanmak zorundayım çünkü kaybetmek istemiyorum olay ise şu ben bu kıza bir daha alkol almayacağıma dair söz verdim yılbaşı gecesi için 1 bardak içebilirmiyim dedim tamam dedi ama ben nerdeyse 3 4 duble içtim ve uzun süredir içmediğimden bende çok kötü etki yaptı o gün konuştuk ve alkolün etkisiyle ne söylediğimi hatırlamıyorum sadece onu ne kadar çok sevdiğimi söylemişim bana dediki bana söz vermiştin 1 bardak dedin ama sen fazla içip kendini kaybettin ben artık nasıl güvenecem sana dedi ailelerde ilişkmizi biliyor yakında isteme olayı olacak ama yaptığım hata kızın güveninin kırılmasına neden oldu çok pişmanım vicdanen çok rahatsızım nasıl kazanacam güvenini artık söz verdim yemin ettim içmeyecem dedim bunu her dediğimde sen önceden içiyordun fırsatın olunca içeceksin dedi eksikliğini hissediyorsun dedi nasıl inandıracam ne yapmam gerek çok pişmanım

• Kadınları bu kadar büyütme dostum. Biraz büyüdüğünde onlara yatak ve mutfak dışında pek ihtiyaç duymayacaksın. 1 bardağın için 3-5 parça buz at ve sakince yudumla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakiros

Kadınları bu kadar büyütme dostum. Biraz büyüdüğünde onlara yatak ve mutfak dışında pek ihtiyaç duymayacaksın. 1 bardağın için 3-5 parça buz at ve sakince yudumla.

kardeş sen büyümekten bahsediyorsun ben bu kızdan evlenmekten bahsediyorum hata bende kabul ettim ama güvenmiyor en son onu söyledi ve zaman gösterecek dedi bu hafta sonu gidecektik gelmeyin dedi istemiyorum dedi bana zaman tanı dedi bu zaman içinde bir şeyler yapmam lazım ama ne yapacam off offf
  • Güven Ruh Gibidir, Terk Etteği Bedene Asla Geri Dönmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: also

quote:

Kadınları bu kadar büyütme dostum. Biraz büyüdüğünde onlara yatak ve mutfak dışında pek ihtiyaç duymayacaksın. 1 bardağın için 3-5 parça buz at ve sakince yudumla.

kardeş sen büyümekten bahsediyorsun ben bu kızdan evlenmekten bahsediyorum hata bende kabul ettim ama güvenmiyor en son onu söyledi ve zaman gösterecek dedi bu hafta sonu gidecektik gelmeyin dedi istemiyorum dedi bana zaman tanı dedi bu zaman içinde bir şeyler yapmam lazım ama ne yapacam off offf

Sen paranoya yapmışsın bence sakin ol. Hatta zeytinyağı gibi üste çıkıp ona özür diletirsin bile diycemde. Sende o ışığı göremiyorum. Tek diyeceğim sakin ol burnun sürtsün diye böyle yapıyordur. Ortada herşeyi alaşağı edecek bir durum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

Güven Ruh Gibidir, Terk Etteği Bedene Asla Geri Dönmez.

Yav arkadaş saçma sapan ruh hastalarının yazdığı sözlerle burda insanların duygularını vurmayın ya. Seven insan ne hataları affediyor bir bilseniz. Bu adam yıl başında biraz fazla içki içmiş. Kız herhalde buna zarar gelmesinden korktu burnu sürtsün diye böyle yapıyor. İyice içine etmeyin ya Güven ruh gibiymişte terk ettiği bedene tı allahım yaa sen rahat ol moruk az suyuna bırak düzelir her şey 2-3 gün üzerine gitme düzelir. ;)
  • quote:

quote:

Yav arkadaş saçma sapan ruh hastalarının yazdığı sözlerle burda insanların duygularını vurmayın ya. Seven insan ne hataları affediyor bir bilseniz. Bu adam yıl başında biraz fazla içki içmiş. Kız herhalde buna zarar gelmesinden korktu burnu sürtsün diye böyle yapıyor. İyice içine etmeyin ya Güven ruh gibiymişte terk ettiği bedene tı allahım yaa sen rahat ol moruk az suyuna bırak düzelir her şey 2-3 gün üzerine gitme düzelir. ;)

sağolasın dostum rahatladım biraz işte genelde öğlen aralarında konuşuyoruz bugün yine konuşacaz sadece kızdığı bana verdiğin sözü tutmadın ben herkese anneme bile senin alkol almadığını verdiğin sözü tuttuğunu söyledim dedi şimdi nasıl güvenim dedi en büyük sorun bu sözümü yedim ve vicdanen çok rahatsızım :(

• quote:

quote:

quote:

sağolasın dostum rahatladım biraz işte genelde öğlen aralarında konuşuyoruz bugün yine konuşacaz sadece kızdığı bana verdiğin sözü tutmadın ben herkese anneme bile senin alkol almadığını verdiğin sözü tuttuğunu söyledim dedi şimdi nasıl güvenim dedi en büyük sorun bu sözümü yedim ve vicdanen çok rahatsızım :(

Her insan gibi bende hata yaptım diycen. Bugün değil bir ömğür beraber olucaz karşılıklı htalarımız olucaktır Birbirimizi affetmek durumundayız. Söz bidah yapmıycam. Desen yeterli olur çok fazla altaan alırsan suyu çıkar olayın light selami gibi olma dik dur sert bak söylerken

• quote:

quote:

quote:

quote:

Her insan gibi bende hata yaptım diycen. Bugün değil bir ömğür beraber olucaz karşılıklı htalarımız olucaktır Birbirimizi affetmek durumundayız. Söz bidah yapmıycam. Desen yeterli olur çok fazla altaan alırsan suyu çıkar olayın light selami gibi olma dik dur sert bak söylerken

evet bunları söyleyecem sonuçta hata ve bir daha ağzıma vurmayacağıma dair söz verdim ve yineleyecem bunu başka yolu yok ama şu lanet şey yüzünden de kaybetmek istemiyorum

• quote:

quote:

k.bakma öylesine dedim. bencede pek birşey olmaz kızı aldatmamışsınki içmişsin . benim arkadaşında sevgilisi sigara içme diyordu içerken yakaladı biraz naz yaptı sonra affetti . kadınlar sadece elinden geldiğince erkeğe söz dinlettirmeye çalışırlar ki , İlişkide sözü geçen kişi kendileri olmak isterler. tipik sorunlar herkes yaşamıştır 3 güne kalmaz barışırsınız .

Umarım Dilediğimiz Gibi Barışırsınız .

• Acı ama gerçek hocam, güven bir kere gitti mi geri gelmiyor. Fakat sözünü yerine getirmediğin için özür dileyip bir daha asla böyle bir şey yapmayacağına ikna edersen belki tekrar güvenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öncelikle çokta büyütme kafanda bu söylediklerini ama kulak arkası da etme onun düşünce mantığı şu ise haklılık payı fazla diyordur ki ya ben şimdi ona içme dedim bunun üzerine fazla içip kendini kaybetti bu daha şimdiden böyleyse evlenince içip gelir ne yapacağı belli olmaz diye düşünür sence haksız mı ?

yada şöyle düşünmüştür ben buna güvenmiyorum diye zarf atayım bakalım tepkisi ne olacak eğer isteklerine tekrardan saygı duyarsan sorun ortadan kalkar zaten unutur sen sözünde durursan ancak o kadarda kulu kölesi olma tek lafla tek dikkat etmen gereken benzer hatalara tekrar düşmemek kız asla unutmaz bu sefer sürekli yüzüne vurur mesele büyür gider ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hocam öncelikle çokta büyütme kafanda bu söylediklerini ama kulak arkası da etme onun düşünce mantığı şu ise haklılık payı fazla diyordur ki ya ben şimdi ona içme dedim bunun üzerine fazla içip kendini kaybetti bu daha şimdiden böyleyse evlenince içip gelir ne yapacağı belli olmaz diye düşünür sence haksız mı ?

yada şöyle düşünmüştür ben buna güvenmiyorum diye zarf atayım bakalım tepkisi ne olacak eğer isteklerine tekrardan saygı duyarsan sorun ortadan kalkar zaten unutur sen sözünde durursan ancak o kadarda kulu kölesi olma tek lafla tek dikkat etmen gereken benzer hatalara tekrar düşmemek kız asla unutmaz bu sefer sürekli yüzüne vurur mesele büyür gider ...

valla bilemeyecem konuşmadık daha ama çok tepkiliydi elbette hata kendimi ezdirmeyecem her insan hata yapar eğer tek bir hatamda silecekse silsin ama bu hata yüzünden istemiyorum silmesini hani aldatsam küfür etsem hakaret etsem neyse

• quote:

Arkadaşlar sevgilim artık bana güvenmediğini söyledi ve ben bunun güvenini kazanmak zorundayım çünkü kaybetmek istemiyorum olay ise şu ben bu kıza bir daha alkol almayacağıma dair söz verdim yılbaşı gecesi için 1 bardak içebilirmiyim dedim tamam dedi ama ben nerdeyse 3 4 duble içtim ve uzun süredir içmediğimden bende çok kötü etki yaptı o gün konuştuk ve alkolün etkisiyle ne söylediğimi hatırlamıyorum sadece onu ne kadar çok sevdiğimi söylemişim bana dediki bana söz vermiştin 1 bardak dedin ama sen fazla içip kendini kaybettin ben artık nasıl güvenecem sana dedi ailelerde ilişkmizi biliyor yakında isteme olayı olacak ama yaptığım hata kızın güveninin kırılmasına neden oldu çok pişmanım vicdanen çok rahatsızım nasıl kazanacam güvenini artık söz verdim yemin ettim içmeyecem dedim bunu her dediğimde sen önceden içiyordun fırsatın olunca içeceksin dedi eksikliğini hissediyorsun dedi nasıl inandıracam ne yapmam gerek çok pişmanım

Bu kadar kafana takma sadece biraz burnun sürtsün diye yapıyordur.Tabi ki morali bozulmuştur verdiğin sözü tutmanı beklemiştir sonuçta sevgilin ama bu kadar düşünme biraz daha rahat olmaya çalış..Bence sizin ilişkinizde içki muhabbeti ilerde başını çok ağrıtacak..Mesela ''söz verdim yemin ettim içmeyecem dedim'' işte bu söylediğini büyük ihtimal ilerde tekrar hatırlayacaksın..Çünkü ileride sen zaten içeceksin bunu şöyle düşün bir arkadaşının doğum gününe gittin ortamda içki var sen içmeyecek misin? Bu yüzden bu tarz sözler vermek çok saçma hatta içki içmek için izin almakta çok saçma hem senin için hemde kız arkadaşın için..Merak etme eğer ilişkiniz dediğin kadar ciddiyse içki yüzünden ayrılmazsınız..Bu arada ilişki olayını bu kadar abartmayın ilişki olduğu zaman insanlar bazı şeyleri yapması gerektiğini düşünür ki bunlar gerçekten çok saçmadır..İçki içmeyeceğim diye söz vermişsin bunu neden yapıyorsun ki içki içince çok mu sapıyorsun ya da sevgilini mi aldatıyorsun böyle saçma sapan yasaklar koymayı bırakmalısınız..

Herkesin hayata bakış açısı, ilişkiyi yaşayışı farklıdır.Belki sana saçma gelebilir nasıl mutlu olacaksanız öyle yaşayın..Umarım en kısa zamanda barışırsınız ve mutlu olursunuz..İsteme olayları falan olacaksa şimdiden hayırlı olsun

• İçip içip ilerde onu döveceğinden korkuyor bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hocam öncelikle çokta büyütme kafanda bu söylediklerini ama kulak arkası da etme onun düşünce mantığı şu ise haklılık payı fazla diyordur ki ya ben şimdi ona içme dedim bunun üzerine fazla içip kendini kaybetti bu daha şimdiden böyleyse evlenince içip gelir ne yapacağı belli olmaz diye düşünür sence haksız mı ?

valla bilemeyecem konuşmadık daha ama çok tepkiliydi elbette hata kendimi ezdirmeyecem her insan hata yapar eğer tek bir hatamda silecekse silsin ama bu hata yüzünden istemiyorum silmesini hani aldatsam küfür etsem hakaret etsem neyse

Hocam çoğu kız etrafındaki evli çiftleri gözlemliyordur , evlenenlerin sözlerini dikkate alıyordur şuan bize göre ulen bu mu büyütülecek dediğimiz meseleyi sana öyle bir anlatır ki hee evet buda var diyebiliriz kızlar detayları en küçük kötü olasılıkları dahi olacakmış gibi davranıp söyler karşısına dediğim gibi şunu düşünüyordur ya ben içmesin dedim o içti kendini kaybetti şimdide içmeyeceğim diyor ama o zamanda içerse ve eve gelince kötü bir şey yaparsa diye düşünebilir ve etrafındaki evli çiftlerden alkol ile ilgili hikayeler duyduysa büyür de büyür mesele sen ona gelecek ile ilgili konuş içini rahatlat onun derdi odur , şimdi kızların en büyük sıkıntısı evlendikten sonra değişen erkekler senin bu yaptığın kafasında onu çağrıştırıyor sen bu kuşkuları ortadan kaldır ancak o kadar üstüne düşme bu sefer bir güvenmiyorum dedim yapmadığı kalmadı diye düşünür ileride sıkıntı yaşarsanız aynı şeyleri getirir önüne

• evlilik sözleşmesine alkolle ilgili bir madde koydurun
  • Hocam yani bunuda sorun yapıyorsa bence kız ilgi çekmeye çalışıyor başka bişeyler var bu işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chirico

Hocam yani bunuda sorun yapıyorsa bence kız ilgi çekmeye çalışıyor başka bişeyler var bu işte.

ya tüm sorun kızın inancıyla ilgili ve korktuğu şey alkol bağımlısı olmam çünkü önceden çok içerdim baya içerdim ve sızardım kız bunu bilirdi zaten başlayınca bunu şart koştu ben kıza bir şart koşamadım çünkü gördüğüm olumsuz yönü yok
  • Durumu kurtarmaya çalış ama kendini bu kadar teslim etme bugün elini verrisn yarın kolun gider sınırlarını çiz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.