Şimdi Ara

....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hegomanya48 -- 1 Kasım 2020; 23:10:23 >

• Kadınının geçmişini sorguladıkça geleceğini yok edersin. Sakin olabilmeni sağlayacak tek şey bundan sonra senin olacağını bilmendir. Geçmişinde sen yoktun. Senin de geçmişinde o yoktu. Sanki sen çok mu doğrusun? Sen yanlış bir şey yapmadın mı? Eğer bunu hazmedemeyecek ve bir süre sonra yüzüne vurabiliceğini düşünüyorsan devam etmemelisin. Sözlü şiddet çok yıkıcı olur.
  • YUVA YIKANIN YUVASI OLMAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolcanoPower -- 23 Eylül 2019; 19:51:35 >
  • Kadınının geçmişini sorguladıkça geleceğini yok edersin. Sakin olabilmeni sağlayacak tek şey bundan sonra senin olacağını bilmendir. Geçmişinde sen yoktun. Senin de geçmişinde o yoktu. Sanki sen çok mu doğrusun? Sen yanlış bir şey yapmadın mı? Eğer bunu hazmedemeyecek ve bir süre sonra yüzüne vurabiliceğini düşünüyorsan devam etmemelisin. Sözlü şiddet çok yıkıcı olur.
  • Öfkeni dindir zerre umursamadan takılmaya devam et ama asla kendini aileler tanışssın kendimize bir yuva kuralım moduna alma. Her insanın sevgilisi vs olabilir geçmişte ama evli birinin parasını yiyeyim oda benle işini görsün mantığında biriyle hayatını heder etme. Ciddi olmadığını görüp sana triplenmeye başlayıncada yol ver.

Önce inanırsın sonra kandırılırsın.
  • 2 ayda tanıyıp evlilik kararı vermek çok değişik
  • /quit
  • Karsimdakinin gecmisini hic bir turlu sorgulamam, kendi gecmisimi anlatmam. Ama sunu bilirim sunu soylerim; biz erkekler gecmise takilip kaliyoruz maalesef. Evet suan kaldirabilirsin bi durumu ama inan 1 -2 sene sonra bu mevzu icinde cig gibi buyuycek. Onun icin oylesine takilmaya devam et
  • Geçmişi bozukmuş sakın ciddi düşünme.
    Sen buradakilere aldırma basbayağı geçmişe bakılır.
  • Otel odalarında neler neler dönmüştür sen düşün.
    Madem öyle, sen de onunla otel odalarında görüş 😈
  • Sal gitsin o kızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugatti1907

/quit
    Rage quit
  • Varsayalım evlendiniz herşey çok iyi gidiyor vs.. Daha önce takıldığı o evli adam 1 mesaj atsın birkaç gün içinde gidip altına yatmazsa ben de bu forumu bırakırım
  • Bence devam etmelisin sonuç da araçlarımızdaki patlak tekerleri de tamir edip kullanıyoruz
  • Valla günümüzde bu garip gelmese de ben ilişkiye devam etmezdim.
  • Kiz bunu saklayabilirdi, sana guveniyor ki soylemis. 2 ay ciddi dusunmek icin cok erken. Takilmaya devam.
  • Vur kaç düşünüyorsan devam et, ciddi düşünüyorsun yol ver.
  • peki neden ayrılmış.o kişiyle evlenseymiş.ayrıca bence sadce o kişiyle cinsel ilşkiye girmemiştir.daha önceden başkası ve başkalarıyla cinsel ilşkiye girmiştir muhakak.öncekileri almayınca birde evli kişiyle beraber olayım demiştir.belki o alır beni demiştir kendince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 25 Eylül 2019; 9:27:2 >
  • yapacağın en iyi hareket kafandan ciddi fikirleri silip sadece eğlenmeye bak, eğlenmek derken sokak ağzıyla söylenileni kastetmiyorum ilişkini sürdür ama üst basamaklara çıkarma. çok anlatmamışsın ama aşk gözünü gör edebiliyor umarım o durumda değilsindir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.