Şimdi Ara

Sevgilimi sevmiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Bazı konular için size danışmak, fikir almak istiyorum. arkadaş ortamında karşılaştığım ve pek fazla görmediğim bi kızla uzaktan flörtleşmeye başladım. Görüşüp sevgili olduk fakat bu kıza karşı pek bişeyler hissedemedim çok sürdürmemeyi düşünürken bana verdiği inanılmaz değeri farkettim. Hayatımda bana bu kadar aşık olan bir kız daha tanımadım. Daha önce tanıdığım kızlardan çok farklıydı genelde takılmalık birlikteliklerim olurken bu kızla çok ciddi bir ilişki içerisine girdim. Bazı arkadaşlarım çok yakışıklısın vs diyerek bizi hiç yakıştırmamaları gibi söylemlerden bende sıkıldım. Neredeyse 1 aya dayandı ve bana deli gibi bağlandı söylediği sözlerden bunu anlayabiliyorum. Bi yandanda onu üzmemek için ayrılmak istemiyorum. Bunun dışında aldatmaya meyilliyim zaten hep böyle ilişkilerim oldu. Gözüm dışarıyada kayıyor ve ona bu konuda yalan söylüyorum. Fikirlerinize açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E7BE5FE61 -- 18 Kasım 2021; 20:16:46 >

• Sevgilimi sevmiyorum.
  • sj

• Hocam eğer sevmiyorsan ayrılmanı tavsiye ederim. Ama tabi önce kendinle bir hesaplaş. Gerçekten sevmiyor muyum vs diye. Eğer gerçekten sevmiyorsan ayrıl. Kız üzülecektir ama bundan çekinmen senin kendini harcamana neden olmamalı.

Yapman gereken neyse onu yap. Gerisini düşünme.

• Kızı sevmeyi hiç denedin mi? Anlattığına göre tek taraflı yoğun bir ilgi söz konusu, bu durum sana bir şey hissetmek için fırsat vermemiş olabilir. Bence kızda iyi yönleri görmeye çalışmalısın, belki onu sevebilirsin. Tabii ciddiyetsiz ilişkiler ve takılmalık kızlar seni paklıyorsa direkt ayrıl, kıza ilerde duygusal anlamda daha çok zarar vermemiş olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızın samimiyetine inanıyorsan biraz daha bekle derim. ha tabi gözüne hiç hitap etmiyor hareketleri batıyorsa direk yol verki suyu çıkmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben hiç anlamam bu işlerden ama bence kıza saygı olsun, ayrıl. ayrılmadan da kimseyle bir şey yapma

• Bu konu neden ana sayfamda bilmiyorum ama ayrıldınız mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.