Şimdi Ara

sevgilimi başka bir erkekle yakalarsam anlayışla karşılarım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sonra da kadın programlarında; senelerce senin olmayan bir çocuğa, sırf eşimin dudağı bana ait değildi dedigin icin DNA testi yapılırken bulursun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 hafta ban yedim. 1 ay yemek gibi bir isteğim asla olamaz. bu sebeple cevap yazmasam daha doğru olacak

küfürlü resim + mesaj paylaşan arkadaşları şikayet ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 14 Şubat 2020; 20:13:3 >
  • Hosgörü derken ilimis buralar iyice. Kadin seni baska erkekle hayvani duygulari icin aldatiyorsa sen ondan daha hayvani sekilde davranmalisinki hem pisman olsun hemde yaptigi kötuluk yanina kar kalmasin. Yoksa Maho seni Biloya cevirir, sor bi niye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 15 Şubat 2020; 10:31:48 >
  • sen bunlara bakma her şeyi gırgıra vuruyorlar. kafana takma boş boş konuşurlar.

ama samimi bir soru sorucam GAVAT mısın?
  • rasputin in alive kullanıcısına yanıt
    Baban anneni baska bir erkekle yakalasa ne dusunur acaba? Hakaret amacli degil, ciddi soru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Wilde -- 15 Şubat 2020; 17:29:35 >
  • Gavatlandın

• önce bi karar ver başkasıyla sevişirken yakarlarsan bir şey yapmaz mısın yoksa senle çıkarken başkasından hoşlanmasından mı bahsediyorsun, çünkü başkasıyla sevişirken yakalarsan bu genişliğe barzuluk değil gavatlık deniyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.