Şimdi Ara

Sevgilime Kendimi Nasıl Affettiririm...Hadi Romantik DH'ciler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
32.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir foto cek hocam odandaki halin, siyah-beyaz olacak odayı dağıt boyle kendinide tabi perişan ol yani
    Altına da güzel bir not düş, artık aranızda anlamlı olan şeyler vardır mutlaka onlardan dem vur..
    Son olarak f.d. den buralardan gitme, buralar gitsin, sen gitme şarkısını dinlet
  • benımde 2.5 yıllık ilişkim bitti bana bagırarak argo kelıme sarfettı bende dedım senı ıcın neler yapmaya calısyorum dedım guzel seyler dusnmeye calısyorum dedım bunumu hakedıyorum dedım bana argo klıme soylıyemezsın dedım.ayrıldık ne olcak şimdi bilmiyorum
  • bu konu hakkında dusncenız nedir?
  • Hocam kolbastı ekibiyle kapısına dayan.Hatta sende ekibin ortasında oyna.Çok güzel sürpriz bence.
  • bence burda bunu sorarak bastan kaybediyosn bi insan naptığını forumdaki diğer kisilerden daha iyi bilir ve sevgilin o senin bizlerden daha ii tanıosun... bence kendine ona özel bişeyler yapman bizim burdan bakarak verebileceğimiz fikirlerden cok daha önemli.!
  • Al karşına konuş duygularını güzel bir dille açıkla. Şu durumda yapabileceğin hiçbir şey yok hediye felen boş iş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gfb_35

bu konu hakkında dusncenız nedir?

Geçmiş Olsun Dostum.. 2.5 Yıl Uçup Gitti Biranda..Ayrılma Nedeni Nedir Çünki Baya uzun Bir İlişkide ?
  • patik ör

sen kızı üz üz ondan sonra burda ne yapmalıyım diye gel. Kim bilir ne yaptın kıza köprüyü geçtikten sonra. madem seviyorsun, keşke ailesinin emaneti olduğunu unutmasaydın. Neyse Allah yardımcın olsun ne diyim
  • boşver sana kızmı yok:D sevdiğini söle üzmeyeceğini söle bidaha sonra ona bırak gelirse gelir gelmesse boşver
  • madem seviyorsun aşkta gurur olmuyacağını söyle ve özür dileyerek artık daha dikkatli olacağını söyle. Çiçekle bu işi yaparsan seven hiçbir kız hayır diyemeyecektir.

Ama dediğim gibi bunları hakeden bi kız ise yap. Yoksa hiçbir kıza acizlik yapma ben bikere yapmıştım kıymet bilir biriydi ama yine de pişmanım.
  • Tek yapacağın şey önemli birşey konuşacağım de dışarı çağar sessiz sakin bir ortam olması daha güzel olur ona güzel ve 1 tane gül ver ve adam gibi konuş bence düzelecektir.
  • Kimse vazgeçilmez değildir.Ama kız zaten affetmek için sana açık kapı bırakmış.Duygularında samimi ise hediye falan beklemez.ki bence gerek de yok.Bu durumdan rahatsız olduğunu hissettir.İlgilendiğini anlasın.Hata yaptığını, onu sevdiğini söyleyip sarılman dünyalara bedel.Tabi seviyorsa :)

Seviyorsanız da üzmeyin birbirinizi.
  • Döner yedir kızlar buna bayılırr bizim Ahmet Ustada 2 lira götüreyim mi seni ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.